109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • DOGMAN
    #172
    Esküszöm többet itt nem fogok írni az OFP-ről de nektek ez szürke???


    DOGMAN
  • FREAK
    #171
    Ez érdekes, mert én pont az OFP színeitől leszek rosszul (a készítők szerint az egész világ csak a szürke különböző árnyalataiban pompázik...).

    Arról nem is beszélve, hogy szar az egész engine, 3 különböző nézetből (anélkül, hogy megmozdítanám az egeret) 3 különböző helyre mutat a fegyver, a modell végtagjai mintha külön objektumok lennének, amik nem akarnak feltétlenül együtt maradni a testtel, szóval.... Majd ha csinálnak a OFP alá egy rendes engine-t, akkor talán....

    Ja, és az erdőn kívül az OFP se egy természetfilm, de azt ugye még nem tudhatjuk, hogy milyen erdő lesz a BF-ben.
  • DOGMAN
    #170
    OFF
    Elovastam a topic nagy részét és nem akarok anyázást kiváltani de próbáltátok már a Flespointot neten cooperatívba 12-en???
    Fergeteges élmény.....
    Bugosnak bugos mint atom de azé nekem a Wolf, meg MOHAA szarabbul ment 56k modemmel mint az OFP.
    Bocs de láttam hogy többen is ismeritek.
    ON
    Majd azé eztet a Battlefield-et is kiprószálom, ha megjelenik, de az itt levő képek alapján pl.: az OFP-hez is képest igen szegényes a környezet,(pedig az már lassan egy éves gáma) meg a texturák. Hol láttatok ilyen színű földes talajt???Mind1 lehet hogy a monitorom nem színhű.

    DOGMAN
  • FREAK
    #169
    ????

    Hol a hiba?

    (megjegyzem, a képek többsége 1,5 éves)
  • FREAK
    #167
    Szerintem reppel :)
  • hiba
    #166
    EU & US Final RELEASE
    05-Jul-2002

  • hiba
    #165
    van mar valami demo?
  • hiba
    #164
    hmm, ezek mar multiznak:
    kep
  • hiba
    #163
    talaltam egy kisebb erdoreszletet:)

    itten van e

    a jobboldali urge mit csinal?
  • FREAK
    #162
    Nem is erdészjáték :)))
  • hiba
    #161
    keraly, kedvenc combat jatekom, az ofp jut eszember a kepekrol. (azer nincs tul sok fa + bokor) aki latott erdot az szoljon :)
  • FREAK
    #160
    Május-Június.

    Már kint lenne, csak a MS "megkérte" őket, hogy a Boxos megjelenés miatt halasszák el.
  • Blasta
    #159
    Mikorra is igérik eztet????
  • FREAK
    #158






    Ooops. AZ előbb nem jó topikba raktam :))
  • Gery1980
    #157
    Gondolom meglátta a topic címében a MOHAA-t:)
  • FREAK
    #156
    Te mégis hogy tévedtél be ide?
  • Gery1980
    #155
    Használd a Game Spy-t vagy az All Seeing Eyes-t!
  • atters
    #154
    tud valaki segíteni abban , hogy miként tudnék multiplayer server-t találni a mohaa-hoz ?
    vagy ha van talonban , adhatnátok pár IP-t
    -köszi
  • Gery1980
    #153
    Thx!Megnézem:)
  • FREAK
    #152
    http://www.anettka.com/


    van video is
  • FREAK
    #151
    KENNY G
  • Gery1980
    #150
    Kenny meg bekaphatja a fütyköst.NEkem is meghiusította a játékomat azzal, hogy nem volt hajlandó felemelni a valagát.És tényleg nyafogott a kis pöcs.Hogy neki nincs kedve mert mindíg mindenki mást akar, meg elege van már ebből......Mint egy hülye kis picsa!!!!
  • Gery1980
    #149
    Ezt hallgasd meg ha eddig nem tetted haver!
  • Gery1980
    #148
    http://index.hu/cikkepek/0203/anyazas.mp3
  • FREAK
    #147
    Kenny nem jött. Súlyos nyafogórohama volt, és inkább otthon recskázott a drágám :)
  • Gery1980
    #146
    Remélem jó volt!De a kis pöcs Keny ugye nem volt ott?Mert nekem azt mondta most nem is biztos hogy lesz meg egyébbként sincs kedve menni...én meg nem tudok menni nélküle, mert nem tudom becipelni a gépem.
  • FREAK
    #145
    volt
  • Gery1980
    #144
    Hali skacok!Tom nem ide tartozik, de volt hétvégén játék Freak????
  • FREAK
    #143
    Kivéve a Nascar Heat-et...
  • FREAK
    #142
    Hehe, pedig eddig az összes DICE netkód sűrű anyázásokat váltott ki belőlünk :)
  • Sith
    #141
    Jah persze, jön a pecs... ezt egy párszor hallotam már
    De csak nem fogják elszurni.. anyira...
  • FREAK
    #140
    na és, ha szar a netcode, majd jön a peccs
  • FREAK
    #139
    Hehh, ha csak két éve várnék a TF2-re..... De van az már 3 is bőven..... És két éve már videot is láttam belőle, azóta se lett semmi.
  • FREAK
    #137
    A DOD nekem is nagyon bejött, sikerült az arcade elemeket nullára redukálni, viszont a szépen kidolgozott animációk egyelőre hiányoznak belőle. Remélem, a további verziókban ezt pótolják. Vagy kijön a BF és akkor már kit érdekel a DOD??? :))))
  • FREAK
    #135
    Q2 2002
  • FREAK
    #134
    Nem kizárt. Nem hiszem, hogy vizibalettozni fogsz az anyahajóval :)
  • hiba
    #133
    Az ofpbe volt par olyan kuldetes ahol neked semmi mas dolgod nem volt csak az ai-kat iranyitani. Pl tankparancsnok: kijelolod az utiranyt, kozben modosithatsz barmikor, megkeresed a celt, ha tuzparancs ki lett adva, tuzelni is fog. Ettol meg nem lett kevesbe akciodus, ha csapattars (ember:) iranyiotta volna a tankot az se tudott volna tobbmindent megcsinlani vele.
    Persze egy anyahajot nem tudom hogy oldanak meg, mert ha pl annyit mondunk "elore" hat ugy 2-3perc mulva eszre is vennenk hogy elindultunk :)
  • Maul
    #132
    Mikor jelenik meg?
  • FREAK
    #131
    Ilyen nincs benne. Valamit félreértettél. Még single-ben is csak botok vannak, olyan lesz, mint az UT, ha meghalsz, respawn és mehet tovább. Csak akkor kell menteni, ha mész aludni.


    Én csak azt mondtam, hogy ha odaképzeled a hajó belsejébe a személyzetet, akkor már nem néz ki olyan hülyén, mintha 1 ember vezetne egy carriert.


    A tank soha nem fog menni, ha nem ül senki a vezetőülésben.....
  • Blasta
    #130
    GIMMI E KÓK!