109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • DOGMAN
    #216
    Az OFP-ben nem három pálya van hanem a desert-el együtt négy sziget(plusz jelenleg addonként még 3 másik sziget plusz az összes sziget téli texturákkal) amiknek kb 100 négyzetkilométer a területe. Ezeken a szigeteken játszódnak a küldetések.Annyi amennyit csak le bírsz tölteni a netről, vagy készítesz a szerkesztőben.
    Ha realtime az óra a progiban akkor reggel elindulsz gyalog és délután(este) érsz oda a sziget túlsó végére.
    Egy a lényeg: a grafikus motor elég gyenge, egyéb hibákról meg csak tudnék mesélni, mivel minden este ezt játszom a net-en. De ezeket már megszoktuk, a kutyát nem érdekli egyik sem. aki akar vele játszani az ugyis jön és nyomja...

    DOGMAN
  • Icebird
    #215
    Látom egy véleményen vagyunk.
    Én csak azt mondom nem kell valamit lefújjogni amig nincs nála jobb.Majd eldöl hogy BF képes lesz e teljeségében többet nyújtani mint az OFP.
  • Sith
    #214
    Csak ugy mellesleg jegyzem meghogy szerintem a Flsahpoint az egyeten FPS aminek oriási sikere lett pedig alapból csak 3 pálya van benne (na jó a dessertel együt négy) :)
    De ha bármelyikötök belegondol hogy a Q3 engines játékok tetsziik nem tetszik néha néha beszagatnak az átlag gépeken pedig nem ekora területet kel megjeleniteni... szóvla aki ilyen stilusu játékot csinál annak jól meg kell gondolnia hogy mit mivel is valósitmeg Talán nem véleteln hogy a szintén oriásoi területeket megjelenitő sziulátorokban sincs a végletekig részletezve a terep, értsd a városok fák bokrok
  • item
    #213
    na meg lehet durvittani még a grafikát ez már csak részletkérdés! pl: jó AI+Codeccreature grafika+szuper hang aztán még az IBM Deep blue sem birna vele!!
  • item
    #212
    osztom az elöttem szóló véleményét! még egy izmosabb procin is eléggé leszaggat a srác (p4 2 ghz , AMD2000+)
  • Icebird
    #211
    Úgy látom még e téren zölfülü vagy ,mert egyébként nem írnál annyi zöldséget.A Q3 engine egyenlőre csak lineáris játékmenetű játékokra alkalmas és nem ekkora terület leképezésére.Mert úgyebár észre vetted a BF sem Q3 alapú!!.Mivel a te ötleted megvalósitásához nem hinném hogy van jelenleg alkalmas hardwer.És lehet hogy megköveztek de azt kell mondanom hogy Q3 engine már közel sem a legjobb.És ha egy kicsit tájékozott lennél, sajnos azt kell hogy mondjam az a szar OFP most a napokban lett OSCAR dijjas! ÉS hogy mindenki erőssen kritizálja a grafikáját ,ehez csak azt tudom mondani hogy még igy is leszaggat ,nem hogy ha kihozták volna MOHA garfikával.Mielőtt azt mondanád hát persze a szar engine.Az AI miatt ,és a rengeteg textúra amit még ezidáig nem láttam más játékokban.Ahogy elnézem elég egyszerű textúrákkal megoldották a BF-ben.Nem tudom hogy melyik engine lenne még alkalmas ennek a feldolgozására:

  • item
    #210
    attól még nem kiképzőprogram mert a realitásra törekszik!!
  • FREAK
    #209
    mellesleg a BF készítői kijelentették, hogy JÁTÉKot csinálnak, NEM katonai kiképzőprogramot
  • FREAK
    #208
    azért elmosottak a távoli fák, mert az engine átmossa őket sima 2d sprite-ba, így nem kell szabad szemmel alig látható objektumokat 3d-ben kezelni

    pont mint a Delta Force 3-ban....... többszáz méterre is el lehetett látni, de nem esett a frame rate, mert csak kb. 50 méteren belül működött a full 3d

    ötletes, és egyáltalán nem zavaró, viszont geci gyors
  • FREAK
    #207
    OFP legjobb játék lenne, ha nem egy szar, bugos, ronda gfx motort kapott volna. Nekem majd akkor szóljatok, ha kijött az OFP Q3 engine-re :))))))))))))))

    addig is Chrome és Stalker, ha már outdoor engine.....
  • Icebird
    #206
    Nem hiszem hogy felül tudja múlani az OFP-t.(Realitás,küldetés szerkesztő).Föleg hogy nemsokára kijön a OFP-hez a Resistance (új net kód ,felturbozott grafika).De ahogy BF-ben elnéztem a képeket ,a távolabbi fáknak olyan a lombja mintha vízfestékkel lenne megalkotva.


    De akinek ezidáig is bejött a pörgös észnélküli lövöldözés ,annak biztos tetszeni fog.
  • FREAK
    #205
    valószínűelg földközelben nem fogsz sokat egy irányba repülni :)
  • hiba
    #204
    Akkor ezekszerint ~40 masodpercig repulhetunk egy adott iranyba es utana falba utkozunk vagy csak lerepulunk a terkeprol?:)
    Elegge oszetettnek tunik de nagyon leegyszerusitik itt a dolgokat - az ofpt is kb 3 evig fejelsztettek - kivancsi vagyok mar hogy mit hoznak ki a BFbol.
  • FREAK
    #203
  • FREAK
    #202
    Battlefield 1942.: az akciókirály
    Sogun, 10:40 - Játék: Akció - (hozzászólás?)

    (GG) Az Electronic Arts és a Dice Studios újból beharangozták a “Battlefield: 1942”-t. A terméket 1999 óta fejleszti a Dice Svédországban és nyárra akarnak elkészülni vele. A Battlefield több műfaj elegye: multi-/singleplayer FPS, repülőgép- és terepjáró-szimulátor, valamint és katonai stratégia egyben.

    The Wargamer: nem lesz kicsit gázos ez a halálra unt második világháborús beállítás?
    Lars Gustavsson: Sokunk világháborús filmeken nevelkedett. (“Kelly hősei”, “Kémek a sasfészekben”, stb.. című alkotásokon) Nincs ember, aki ne ismerne fel legalább egy világháborús fegyvert vagy harci gépet. Gondolj csak bele, mekkora érzés az észak-afrikai sivatagban katonai dzsippel száguldozni, találni egy SpitFire vadászgépet, beugrani pilótafülkéjébe, felszállni és szétlőni minden ellenséges repülőt a levegőben!

    35 katonai járművet vezethetsz, dzsipektől, nagy katonai szállítókig, és hadihajókig. Egyfajta Counter-Strike, Armored Fist, Destroyer Command és Microsoft's Combat Flight Sim keverékét fejlesztjük. A szimulátor elemeket elhagytuk és inkább gyors akcióra összpontosítottunk. Szólóban ledöbbentek majd a gépi ellenfelek hitelességén. Viselkedésük nehezen különböztethető meg a hús-vér játékosokétól.

    WG: Hogyan befolyásolt benneteket a Medal of Honor és az Operation Flashpoint sikere? Átvettetek pár elemet ezekből a termékekből?
    LG: Míg a Medal of Honor küldetésekből áll, addig a Battlefield egyetlen küldetés. Egyetlen célért harcolsz és szabad kezet kapsz a megvalósításban.

    Elkerülhetetlen, hogy a Battlefield pár elemét az előttünk megjelenő termékek futtatják be és kapják meg az elismerést az újításokért. Mi így már csak abban reménykedhetünk, hogy ezeket a COOL újításokat a többieknél színvonalasabban valósítjuk meg. A Battlefield egyből átlátható, lendületes akció. Ideális kikapcsolódás a munkából hazaérkező, gép elé fáradtan lezuhanó játékos számára. Itt nem kell egy hétig csak a kézikönyvet olvasni.

    Alapjában véve a pályákat mind hálózatos “szemtől szemben”, mind szóló üzemmódokban nyomathatod. Szólóban hadjáratot kezdhetsz, ahol a szövetségesek vagy a németek oldalán harcolhatsz. Így elkerülsz a világ összes részén lejátszódott, híres ütközetek mindegyikébe, ahol te leszel az a magányos katona, aki megfordítja az csata menetét. A pályákat „co-op” módban is kipróbálhatjátok. Interneten buli, hogy sosem lehetsz biztos benne, vajon élő vagy gép által vezérelt katona az ellenfeled. Ha egyedül játszol, egyszerűen töltsd fel az üres helyeket BOTokkal és hirtelen óriási lövöldözés kellős közepén találhatod magad.

    A legnagyobb pályák 4x4 kilométeresek. Épületekkel telezsúfolt városokat építettünk be. A tengeri helyszíneken parányi szigetek jelentik az egyetlen védelmet a torpedóbombázók ellen.

  • FREAK
    #201
    ja
  • Garrett
    #200
    a www.Gamespot.com on láttátok a 10 perces előzetest ami a játék bemutatóján készült??
  • D3t0nat0r
    #199
    Ja, azt hittem az első képen látható robbanásról :)
  • FREAK
    #198
    arról beszéltem :)
  • D3t0nat0r
    #197
    A videóban is van 1-2 érdekes dolog :( Pl ahogy felrobbantja bazookával a tankot, semmi roncs nem marad utánna, meg olyan élethűtlenül szállnak el az emberek...
  • FREAK
    #196
    hát az a robbanás elég érdekes, de a többi rulez
  • D3t0nat0r
    #195
    Ja és itt van 3 új kép a játékból:

    1 2 3
  • D3t0nat0r
    #194
    Tegnap kijött egy előzetes múvi. Innen lehet leszedni(a lap legalján van a hi meg low res videó).
  • FREAK
    #193
    melyik animra gondolsz?
  • FREAK
    #191
    Az OFP-ben nem volt nehéz a mozgás, csak belső nézetből simán szétesett az ember :)

    Third personban teljesen játszató.
  • Blasta
    #190
    Nem nem! A OFP kissé nehézkes (túlreál) mozgására gondoltam. Erről irtam a múltkor, bár szerintem az FPS game topikba! Amikor már annyira real az egész, hogy inkább szenvedés vele játszani mint élvezetes. Az OFP-ben nekem ez sem jött be!
    Fekvés rulez!
  • hiba
    #189
    Meg mászni is lehessen mar! :)
  • FREAK
    #188
    ez hülyeség


    Egyáltalán mire gondolsz? A hasalásra? Szerintem manapság MINDEN FPS-ben kéne legyen. Más ritka real elem nem jut eszembe, de a real mozgás ott van a CS-ben, a MOHAA-ban, és egyik sem ug.
  • Blasta
    #187
    Na ja! De ha megfejelik egy ultrareál mozgással, akkor ez is egy újabb underground-game lesz!!!
  • FREAK
    #186
    zsuppsz vissza a topra :)
  • FREAK
    #185
    Az igaz, hogy isten jól megcsinálták a természeti effekteket. De az a kurva grafika........... Ahhh mindegy.
  • FREAK
    #184
    Ja, de ott szó szerint!!! Pedig már nem állt mögötte senki!! :))))
  • hiba
    #183
    +a valtozo arnyekokrol (habar ez nem tul szines:))
  • hiba
    #182
    az ofp szineire visszaterve szerintem profi. melyik jatekrol mondhato el ezen kivul, hogy a nap 24orajabol mind a 24 mas szinben pompazik, nem beszelve az idoajrasrol, az esorol, a kodrol.
  • hiba
    #181
    Battlefield 1942: April 2002
    Na ezzel mi a helyzet, mikor jon ki?

    Freak: neked a MOHAA-ba is felborult az asztal :)))
  • FREAK
    #180
    Az OFP a grafikai szekción kívül mindenben a legjobb, a multi coop-ot eddig csak 3 fővel próbáltam, úgy hányás, de gondolom 60 emberrel már királyosodik.

    Namármost a grafika sokkal jobbnak néz ki a BF-ben, + ott a sok jármű (a hajótól a repülőig) és a szintén több négyzetkilométeres nyílt terek. Szerintem azért nem lesz ez olyan kemény meccs.
  • FREAK
    #176
    akkor is egyszínű, és olyanok a modellek, mintha gyurmázás közben felborult volna az asztal, és csak így sikerült visszarakni
  • Blasta
    #175
    Nem is zöldesszürke! Csak nekem játékban olyan "matt" szineket produkállt!
    Persze a túl szinezett sem jó! Ez egéni elbírálás kérdése!
    Nekem az Opf-ben a szinekkel volt a legkevesebb bajom!
  • FREAK
    #174
    Zöldesszürke :)
  • DOGMAN
    #173
    Bocs a freeweb kicsit suxxos.