109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Goodwill
    #269
    a hw-n van már trailer a gaméról...kár hogy csak külső nézetesek. nem csúnya
  • FREAK
    #268
    de minek akkor terület, most őszintén!

    nem elég egy 4 négyzetkilóméteres rész???

    faszér nem csinálták meg sok kicsiben, és akkor talán nézhetne is ki valahogy!
  • Krinyo
    #267
    Kiváncsi lennék hogy oldanád meg a bejárható terület nagyságát és a játékhoz tartozó grafika minőségét.Mert OFP-ben igen nagy terület van és a grafika sem rossz.Max az embereken kéne csiszolni egy kicsit de sztem ezt ellehet nézni.Ja és nemfoglalnak sok helyet a küldetések!Ennél jobb MÉG nincs!!!
  • Dikkma
    #266
    Morrowindnek van olyan grafikája, mint vártunk
    Viszont az OFP kritikán aluli szvsz.
  • FREAK
    #265
    figyi, fényképezett textúrákat használ

    100 méterről tényleg gyönyörű, de közelről hányás

    a modellekről meg inkább ne is beszéljünk
  • Krinyo
    #263
    OFP egyáltalán nem ronda.Max kevés a vasad hozzá.
    Ha van egy jó géped,és felrax mindent maxra qrva szép lesz.
  • FREAK
    #262
    naja, erről tudnék mesélni........... kibaszott EA, és a drága MOHAA-juk.......... épp ezért fosok ettől is, nem bízom az EA-ban.....
  • FREAK
    #260
    nem is a játékmeneten megy a vita, csak pár OFP fan kritizálta a grafikát........
  • FREAK
    #258
    baze eddig erről volt szó

    OFP rulez, amíg rá nem nézel, és el nem indulsz.... kell egy normális engine....
  • Krinyo
    #257
    Mia fasznak Bf?
    Lesz II. világháborús mod OFP-re!!!
    :D
  • FREAK
    #256
    mmmmm, nyaminyami........ capture the híd :)))))))

  • FREAK
    #255
    ja, ez 4x4 lesz
    ----
    egyszóval, szopás....... Adottak ilyen minőségű terepek, és senki nem csinál rá egy jó kis taktikai fps-t.....
  • Dikkma
    #254
    Hát meg a mm2 két éves, és emlékszem 300celeron + tnt és vitte 800x600ban, nem hiszem el, hogy kis turbósítással nem vinne el 15x15öt egy 600-as gépen, jobb vidkártyával.
    JA rájöttem, egyébként, a topic címét adó játékra volt 4x4 mondva egyszer :o)
  • FREAK
    #253
    én 10 kilóméterre emlékszem, de tévedhetek

    még anno, amikor a a demohoz txt fileban kellett missiont írni, ott használtam 8000+ koordinátákat

    de tök mindegy, lényeg, hogy a MM2, a Carnivores Ice Age vagy a Ghost Recon terepei is kurva nagyok, sokkal szebbek, és jobban futnak.........
  • Dikkma
    #252
    Meg hát az OFPban sincsen 4x4nél nagyobb, nem?
  • FREAK
    #251
    Ugye hogy ugye? :)


    Nekem a könnyem is csorog, ha arra gondolok, hogy nem fogok egy ideig ilyen terepen kommandózni multiban.............................

    Amúgy ezek a területek se olyan kicsik. Nem 10x10, de lazán 3x3 kilóméteresek. És az azért bőven elég egy katonai akcióhoz.......
  • Dikkma
    #250
    Talán nem tud akkora területet kezelni, hát de milyen régi már? Kicsit fel lehetne turbózni. Igaza van FREAKnek, ilyen dombokat látva csorog az ember nyála, milyen király kis fedezék ááááá
    Nagyon jó!
  • FREAK
    #249


    Ezen sokkal korrektebb FPS-t csinálhattak volna, és szarabb gépeken is remekül futna.......
  • FREAK
    #248
    pedig hótt komoly........... amikor rendesen körbejártam a MM2 terepeit, majdnem sírógörcsöt kaptam, hogy mi a faszért nem tudnak egy ilyen terepre egy fasza katonai FPS-t csinálni????? Blasta is megmondhatja, jó sokáig volt ez téma annakidején...........
  • FREAK
    #246
    igaza van

    a Motocross Madness terepe ezerszer szebb mint az OFP, és még fut is rendesen.... De ott van a Screamer 4x4, a Ghost Recon és a legtöbb vadászjáték, amiknek SOKKAL jobb az engine-je, és milliószor szebb terepet produkálnak..........

    ez van, jobban jártak volna egy licensszel....
  • Icebird
    #244
    te el vagy tévedve minden területen!!!
    Gyere át "OFP, még mindig a LEGJOBB!!?" ott majd helyre rázodsz!
  • I.C.ram
    #243
    hulyesegeket mondasz mert az OFP-ben sem az egesz teruletet dolgozza fel hanem csak azt amit latsz es ilyen teren az engine szar az OFP-ben lassu es ronda ja es bugos.. Motocross Madness, Insane, ben is hasonlo latokor volt es teljesen jol ment egy 300-ason es a grafek is szep volt azt kicsit felturbozza ugye a "rengeteg AI" ami tok sotet akkor is jol kene menni egy 600-ason 1024-ben!
  • I.C.ram
    #241
    ennek a multikodjat fogjak elbaszni mint eddig az osszes EA jateknal ennel is elfogjak baszni! OFP szintu lagok lesznek az tuti vagy meg nagyobb egy t3 nelkul jatszhatatlan lesz ez a jatek is..
  • Icebird
    #240
    Félek ennek is elcseszik a multi részét ,lásd : Codname Eagle
  • Lazarus
    #239
    Rulez kis gamma...
    A múvin láccik hogy még 1 kicsit bugos
  • Garrett
    #235
    kapják be mi miért maradunk ki a jóból? azért mert magyarok vagyuink?
  • G. Joe
    #234
    Ne ilyen nagy tempoval srácok, ha jol tudom sajnos csak USA és Kanada területéről lehet jelentkezni!
  • FREAK
    #233
    na megnézem a gamespy-os mailboxomat........ :)
  • Garrett
    #232
    a gamespy küldött egy szar levelet abba volt nézz szét a www.gamespy.com -on a betatest részen
  • FREAK
    #229
    és ha lineáris?? nem játékmenetről volt szó, hanem grafikáról


    az OFP egyértelműen a legjobb katonai program LENNE, hanem nem ezzel a hulladék engine-nel hajtanák

    én végignyomtam a gyalogos részt, de már ott is rosszul voltam, hogy 3 nézetben 3 felé áll a célkereszt meg hasonló finomságok......


    szóval tök jó, csak úgy néz ki, mint egy viharvert olajfestmény.....
  • Icebird
    #228
    SOF2???, OFP-ben lévő Jungle map-hoz képest.(hehe)
    Nagyon silány ,ezt te sem gondoltad komolyan?

    A SOF2 megint csak lineáris ,reméltem tudod mi az de látom nem!
    Egyébként van másik topic gondolom észre vetted!
    A BF úgyis egy ideig temetve

    Szeretettel várlak!
  • Garrett
    #227
    csak jelenne már meg, istenem!!!!
  • FREAK
    #226
    ja, értem

    ez AZ volt, ez volt benne a lényeg
  • hiba
    #225
    Virtual Battle Field
    Mint az OFP de megse az.
  • FREAK
    #224
    ???????

    what's that?


    én a TV-ben láttam, talán a Galileo-ban (?), hogy közvetlenül a terepgyakorlat előtt a csapatmozgásokat és helyezkedést az OFP-on mutatják be az amcsi bakáknak
  • hiba
    #223
    En ugyan ezt nem tudom hogy konkretan hasznaljak -e az OFP-t "kikepzesre" de megis nem a VBS-re gondolsz?
  • FREAK
    #222
    na, gyerekek, tisztázzunk pár dolgot


    1. ITEM nevű játékosunknak üzenem, hogy az OFP-t amerikában katonai kiképzésre használják, szóval igenis KIKÉPZŐPROGRAM

    2. természetesen tisztában vagyok vele, hogy a Q3 engine nem kezel több négyzetkilóméteres területeket, de NAGY területekre már alkalmas, lásd: Q3TA, MOHAA egyes pályái, SOF2 terepek stb stb...... Kibaszott fölösleges volt a Flashpointban egyben kezelni az egész szigetet, amikor egy mission általában egy max (nagyon max) 2x2-es táblán zajlik, arra meg van sokkal jobb engine is. A töltéseket meg simán meg lehet oldani, amikor elvisznek teherautóval vagy harckocsival......

    3. "Q3 engine már közel sem a legjobb" - no comment, check SOF2 jungle map....... Ha mutatsz jobbat, tárgyalhatunk tovább.

    4. OFP modellek......... hát valóban tök élethűek....... van kezük, fejük, lábuk, törzsük, csak épp nem sikerült őket összeilleszteni, futás közben úgy néznek ki, mint egy gombostűkkel összekapcsolt papírfigura.......

    5. Ez nem OFP topik, hanem egy új, 2. vh-s játék topikja, és magasról leszarjuk, hogy kinek miért áll fel az OFP-ra. Ha annyira bejönnek az "OSCAR díjas" alkotások, akkor hajrá, van saját topikja a témának....
  • Icebird
    #221
    Csak az első mondatot címezte neked:)))
    Nem ám megsértődsz itt!
  • Sith
    #220
    TE Dogman én nem szidom a Flashet ha nem vetted volna észre de mind1 hagyjuk, mellesleg Batle se fest rosszul de hát még várni kel rá és majd akkor meglátjuk
  • DOGMAN
    #218
    És ha mégeccer meglátom ebben a topicban, hogy valaki az OFP-t szidja (összehasonlítani szabad) annak leharapom a fejét.