109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • FREAK
    #311
    hát egy biztos : Kenny megtette volna :)))))))))))))))))

    (ha valaki nem érti, South Park 6. sorozat... )
  • Garrett
    #310
    ih én meg nem jelentkezhettem mert nem vagyok 18 éves. én hülye meg be is írtam.

    És nem e lenne e magoldható, hogy TE felteszed valahova azt a bétatesztet hogy mi is rácsodálkozhassunk a jövőnkre?
  • FREAK
    #309
    naná, anyahajóval is vazzzz........
  • Vidam
    #308
    vadaszrepcsivel lehet lenni?

    lecci leccci leccii! :)
  • Timber
    #307
    na akkor ujra. ..

    szoval szerintem mar lezarodott a tesztelesre a jelentkezes de az EA honlapjan lehet korbenezni ...

    eredetileg csak US&CAN volt a feltetel de en ezt csak azutan vettem eszre, hogy mar elkuldtem a jelentkezesem. De vannak nemetek, danok, svedek, angolok es egy spanyol is ^.^

    Szerver csak amerikai van es oda jo 300as a pingem. Kicsit nehez ugy jatszani de azert lehet. Ugy tunik a net code az jobb mint a MOH:AAnak ... sokkal ^.^
  • FREAK
    #306
    na, örülök, hogy megint sikerült egy video alapján leszűrnöm a valóságot

    halljátok, konzolosok??? :)))

    szóval találó a topik címe???
  • G. Joe
    #305
    Timber véletlenül nem lehet jelentkezi arra a tesuztelésre másnak is?
  • Timber
    #304
    na ... tul vagyok az elso jatekon a BF1942vel ... es azt kell mondjam ez a jatek lesz az ami miatt a Wolf es a MOH:AA csomagolhat.

    Egyszeruen fantasztikus mennyire jo otletek vannak benne es mennyire hangulatos az egesz.

    Sajnos a hangdriver behalt az elso 5 perc utan ugyhogy azt nem tudtam elvezni sokaig ... de az alatt az 5 perc alatt mar kiderult, hogy uberfasza a feeling. Utana hang nelkul jatszottam es meg ugy is teljesen be tudott paraztatni csak maga a latvany (hat meg ha hallom a golyok pattogasat mellettem ...).

    Amit tudni kell:
    5 kaszt es 5x2 fegyver van benne: scout(sniper); assault(MG); medic(SMG); anti tank(RL); engineer(rifle).
    A jatek az otvozi valamelyest a CTF-et az OBJ-et es a TDM-et. Es azt kell mondjam nagyon jol. ^.^
    Nekem egy P3-700/256Ram/Gef2mx400/Diamond MX300-on is eleg jol futott ... igaz minden low. ^.^
    Hangulata az teljesen kesz. Ultrapara a kobon ^.^

    Amik nekem nagyon tetszettek:
    - a nehez lovegek tenyleg nehezek ... azaz ha kilosz egy raketat akkor a gravitacio megteszi a magaet ^.^
    - az eldobott tarbol nem szeded ki a loszert ^.^ ... azaz itt ugy van, hogy van nalad X tar amiben van Y loszer ... Es ha betarazol akkor ugyan maxon lesz a loszer az eppen aktualis tarban de a tarak szam csokken eggyel ... magyaran oda kell figyelni kire mennyit losz es utana mikor tarazol ^.^
    - sniper miutan lott kizoomol (gondolj csak bele ... azert rant az a sniper no meg ugye nem automata fegyver ...)
    - a fegyverek erosseguktol fuggoen rantanak ... azaz a BAR az 5.-6. loves utan madarvadaszatra megy. ^.^
    - a jarmuvek tereptol/vezetesi stilustol fuggoen gyorsulnak/lassulnak

    Nagyjabol ez az ami ket ora botok elleni jatekbol lejott ... igy hajnalban ^.^
  • Timber
    #303
    ize ... elszamoltam ... 12-en adtak ki a hivatalos zart betat ^.^ Van benne single player resz is szoval ne aggodjatok biztos lesz belole valahol valami warez is ^.^
  • Timber
    #302
    Na skacok amit most irok az szerintem sok sok csuklast fog nekem okozni ^.^

    Mar toltom is le a 4 napja kiadott Battlefield 1942 Closed Beta testet ... meg 30-40 perc es en mar jatszottam vele ...

    Szoval ezuttal kijelentem ... Magyarorszag elso BF1942 klanja a Death Fellows lesz ^.^
  • FREAK
    #301
    » Battlefield: 1942 Action 13-Sep-2002
  • FREAK
    #300
    oké, akkor az ironsight-ot felejtsük

    még így is kétfelé lő külső és belső nézetből

    folytatás OFP topikban.....
  • Sith
    #299
    Freak csak egy picit én is reagálok az irásodra a társaid akik kikusztak az utra tartani akarták a poziciojukat az alakzatban viszont van egy olyan csodás parancs hogy állj és akor te mászkálsz a töbiek nem fognak mászkálni...
    Jah a hármnézet három helyre lő... nos alapbelső nézetben oda lő kb ahov célzol a fehér izével.. ilynekor akatona mondjuk ugy hogy csipőből lő ami ugye nem a legjobbmegoldás egy M16-nál egy M60 nál végkép nem (Rambot most hanyagoljuk) a brelső nézetben amikor rendesen célzo la fegyverrel akor bizony máhova fog lőni mert ilyenkor a vállához emeli a katona... valyon miért lő máshogy? a külső nézetest viszont alig haszbálom aról nem tudok nyilatkozni
  • Icebird
    #298
    BOCS igy helyes: "OFP ,még mindig a LEGJOBB!!?"
    Ez itt a REKLÁM helye:))
  • Icebird
    #297
    FOLYTATÁS AZ "OFP ,mindig a LEGJOBB!!?" TOPICBAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Icebird
    #296
    Hát úgylátszik nem próbáltad ki a groupleadert ,mert ebben az esetben csak magadat szídhatod ha csapattársaid elesnek a harcban.Itt nemcsak észnélküli RAMBO játékról van szó ,hanem felelsz a csapatodért is.És ha valakinek azt mondod ül az ül ,és nem szalad el észnélkül meghalni.Parancs az parancs.
    És ha neked ez BUG akkor nálad valami nincs rendben:))
  • Icebird
    #295
    Ez nem csak az én véleményem ,hanem az egyik legnépszerűbb ,játékokkal foglalkozó újságé is.
    És szerintem manapság egy multis játékban alapkövetelmény a BOT ,ha csak nem vagytok 20-an minimum .Mert 2-3-an nem sok értelme van.Persze mondhatjuk itt van rá a NET.Magyar viszonylatban ez viszont még gyerek cípőben van ,értem itt a KÖLTSÉG és a sebességet.Nem tudja még vissza adni azt az élményt amit LAN-on tapasztalhatsz.Mi játszunk is ezekkel a játékokkal nem csak alaptalanul szídjuk vagy dicsérjük.Rengeteg LAN partin veszünk részt és álatalában itt hasonló vélemények alakulnak ki mint amit le is írtam.

    üdv [M_K]Icebird!
  • Krinyo
    #294
    Akkor majd lenyomlak :D
  • FREAK
    #293
    jövő hónaptól az lesz
  • Krinyo
    #292
    Jáccál multiban,azé van a neted... :D
  • FREAK
    #291
    "de multiban már nem állja meg a helyét a jelenlegi mezőnyben"


    CSAK multiban ruler, de hajrá szakértelem........
  • Goodwill
    #290
    "MOHA szép és jó volt de már SHIFT+DEL-t kapott a srác.Mivel singleben egyszer jó volt ,de multiban már nem állja meg a helyét a jelenlegi mezőnyben"
    ja, főleg most, hogy a 2. legnépszerűbb multi fps game lett...
  • FREAK
    #289
    "Én a mai napig nem vagyok megelégedve az OFP grafikával de ettől függetlenül minden idők egyik legjobb játékának tartom"

    Ezt akár én is mondhattam volna. DE!

    idézet Icebird-től:

    "Részvétem azoknak akik egy játékkal csak a grafika miatt játszanak,és nem az élmény miatt."

    Nos, én az élmény miatt játszom, de ugyebár a játék két csatornán jut el az ember agyáig. Az egyik a hang a másik a kép. A hang az OFP esetében rendben van, de a kép sajnos nem kielégítő! De továbbmegyek, még csak nem is ez a legfőbb probléma, játszottam már jót csúnyább játékkal is...... Egyszerűen az engine NEM ELÉG PONTOS! 3 nézetből 3 helyre lő a fegyver anélkül, hogy elmozdítanád az egeret, mi ez a faszság?????? Ilyen alapvető hülyeségek miatt nekem elmegy a kedvem az egésztől.... A másik az AI.... Nagy nyílt terepen még ok, de pl. egy falu ostrománál történt a következő:

    mindenki fexik a bozótban, egyik fószer kikúszik az utcára..... halk durranás "3 is down"....... nyilvánvaló, hogy valami sniper vagy legalábbis sunyi ruszki pixelkedik valahol (pixelkedés=amikor úgy elbújsz, hogy csak egy pixelt látni belőled - by Blasta)... erre mit csinál a többi???? kikúszik az útra......... végig kellett néznem, ahogy tőlem 10 méterre szétlövik 5 társamat, hála a remek AI-nak.......

    Ilyen és hasonló bugok tömege van a játékban, most csak ez ugrott be konkrétan, de emléxem, többet anyáztam, mint lőttem..........

  • DOGMAN
    #286
    A valósidőrőljut eszembe:OFP-ben ha le talál menni a nap a horizont mögé akkor a csillagos égbolt képe alapján faszán elnavigálhatja magát az ember, bárhova, mivel az is riltájm mozog idő és égtájak függvényében.Faszán fel lehet ismerni a csillagképeket és mivel van óra is a playernél hát egy kis gyakorlás után már jól megy a tájékozódás éjjel iránytű nélkül is.
    Ja hogy a csillagok pixelesekegykicsit??
    Attól még faszán műxik a dolog...
  • Icebird
    #285
    MM2 hülye példa ,és ha azzal is játszanátok mint hogy gyönyörködnétek benne akkor észrevehetnétek hogy bevan dobozolva egy kicsi terület. És ha tovább mész a kelleténél lepattansz a pálya széléről , meg valószínű ha kicsit nagyobbat ugratnál egy dombról bevernéd a kobakod a plafonba ,ez ám a fasza játék.Részvétem azoknak akik egy játékkal csak a grafika miatt játszanak,és nem az élmény miatt.MOHA szép és jó volt de már SHIFT+DEL-t kapott a srác.Mivel singleben egyszer jó volt ,de multiban már nem állja meg a helyét a jelenlegi mezőnyben.Arra a sorsra jutott mint a többi egyszerhasználatos játék.Ha jó garfikát akarok látni akkor megnézem a Final Fantasy vagy a Shreket.Erről ennyit.
    Lejebb olvasva 3x3 kilométeres az mm2 pálya.Ez úgye gyenge matematikai számításommal 9 km2.Míg szegény OFP csak 100000 km2.Az bízony akárhogy is számolva 99991 km2-el nagyobb.
    mm2 -ben meg kb ennyi objektummal kevesebb van.Az engine fogalmával sem vagytok 1-2 tisztában.Ha egy játéknak gyengébb a grafikája az nem azt jelenti hogy szar is az engine.Mivel az csak részlet kérdés hány poligonból álló objektumot raknak bele.És az OFP (nevetni fogtok) az egyik legjobb enginevel rendelkezik.
    "Technikai háttér:
    Az Operation Flashpoint egy új grafikus motort használ, amelyet külön ehhez a játékhoz fejlesztettek ki. A motor egy olyan magas szintű technológiát vonultat fel, amilyen eddig még nem volt, se a taktikai akció játékok sem más műfaj terén, és egy nagyon realisztikus élményt ad a játékosnak. A 3d motor nagy komplex horizontok, nagy mennyiségű, gazdag és sima textúrák kezelésére lett készítve, mindezt a legrövidebb idő alatt és Direct 3D és Glide technológiák támogatásával. A motor gyors töltést és hatalmas tájak folyamatos megjelenítését, nagyon kidolgozott modelleket, dinamikus árnyékokat és fényeket, nagy felbontású textúrákat, dinamikus időjárás -és idő effekteket, realisztikus robbanásokat és füst effekteket, realisztikus animációt és még sok minden mást tesz lehetővé.
    A valósidejű időjárás és idő rendszere lehetővé teszi a szél, eső, köd, felhők, nappal, naplemente, hajnal és más nagyon realisztikus állapotok szimulációját, mindezeket valós-időben és a játék alatt. A játék LOD-ja (Level of Detail) dinamikus részletesség és a látvány mozgatásának eredménye, így realisztikus grafikát hoz létre. A Motion Capture technológia a játékban lévő karakterek mozgásának lehető legrealisztikusabb reprodukálásához volt szükséges."
    És ha valami miatt lassú az OFP az nem azért van mert szar engine hajta.Ha nem mert eddig még nem látott magas szintű AI jelenléte és akár több ezer objektum számolás miatt van.Igazán engem ez fogott meg az egészben.Még a demoval játszva a következő élmény : Sniper kipróválva egy jeep-re lőve az megállt és kiugráltak az ebmerek ,a pár méterre lévő erdőbe szaladtak.Persze ekkor már nem volt tiszta célpontom.És még kezdő lufthanzaként sértetlenek maradtak ,ezáltal kifigyeltek és nekem már annyi is volt.És ami a lényeg.Miután "eltávoztam" az egyikük vissza szaladt a jeep-hez és folyamatossan szemlélte a környéket biztosítva a többieket.Akik beszálltak a jeepbe.Majd mikor tisztának vélték a terepet a biztosító ember is beszállt és elhajtottak.
    Majd ha mutattok olyan játékot ami mind azt tudja mint az OFP akkor hordjátok le! A "grafikusoknak" üzenem hogy inkább ne próbálják ki az olyan gamet mint az OFP.Mert esetlegessen interneten találkozva ,vérig lenne sértve hogy mért lötték le mikor ő fán lévő hangyák megtermékenyülését figyelte.
    És azt is hogy fogja igy megtudni hogy van e levélnek erezete?

    ++++++


  • DOGMAN
    #284
    FREAK: Te itt összeszedtél kb 5-6 gámáról képeket, csak hogy bizonyítsd az OFP grafix milyen szar.
    Mióta nem a rip-et használom azóta low-res texturát nem láttam , ugyanis abban csak azok voltak:)
    Gondolom a Motocross Madness 2-ben is kidöntheted vagy elgázolhatod vagy felrobbanthatod bármelyik házat, fát, bokrot, útjelzőtáblát, kilométerkövet, kerítést, ugye??
    És mindezt akkor is végrehajtja a program, ha történetesen olyan messziről lősz (pl tank-al) a hegyoldalba, hogy nem is látod a fákat.
    Utána szépen odavezetsz ahova lőttél és láss csodát a fák (egyebek) ki vannak dőlve.
    Ne gyere egy arcade motorors játék engine-jével, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz, gondolom a mm2-ben full statikusak a tereptárgyak.
    kb 1 óra alatt írnék neked olyan progit ami telerakja tereptárgyakkal a domborzatot.Ennek a dolognak,(mármint a statikus tárgyak kezelésének) csak a proci meg a videokártya a fizikai határa.
    Én a mai napig nem vagyok megelégedve az OFP grafikával de ettől függetlenül minden idők egyik legjobb játékának tartom.
    És nem is szeretném ha a mm2-vel venné fel a versenyt vagy egy most kiadandó Chrome gaméval, vagy a BF1942-vel.
    OFP-t lehet utánozni, de rengeteg újítás van benne mind játékmenetileg, mind technikailag.

    DOGMAN
  • Snomag
    #283
    Hát az nagy hiba ;) maj ha kinn lesz resistance tedd fel ujra
  • Goodwill
    #282
    a modellek mozgása kicsit gyökérnek tűnik...
  • Krinyo
    #281
    Nem tudom mi a véleményed,de a "FA" harcban az OFP nyert!! :DDD
  • Krinyo
    #280
    Ha már fákról van szó...
  • Krinyo
    #279
    Hát nemtom,nekem az a bajom hogy túl szines :D
    Grafikus kártyátol is gügg...
  • FREAK
    #278
    én az első óta nem próbáltam, illetve a red hammert 10 percig.................
  • Snomag
    #277
    "olyan érzésem van, mintha beta állapotban adták volna ki"
    Hát ebben van valami, szal a legelső verzió az ugy el lett qrva szépen, de a patchek kezdik helyrehozni, és a resistance is sokat dob majd rajta, mert ugyebar nem csak egy kuldetés kiegészítő.. mind1, meglátjuk :)
  • FREAK
    #276
    tök mindegy, milyen gépen nézed...... már maga az engine nem jó, nekem mindig olyan érzésem van, mintha beta állapotban adták volna ki

    tájképnek szép, de alapvetően el van szabva pár helyen

    tudtam vele játszani, nem erről van szó, csak utána sokkal jobb érzés volt bebarangolni a mexikói pályát MM2-ben, mert változatosabb, színesebb, precízebb és egységesebb volt
  • Snomag
    #275
    De természetesen elismerem, ezena képen szép az erdő ;)
  • Snomag
    #274
    Milyen gépen nézted te OFPt? picit lowosaka texturak, de táp gépen elég keményen ki tud nézni..
    én meg mindenbe akkor hiszek, ha már előttem van;)
    Repulos rész meg rulez :)
  • FREAK
    #273


    Ez már outdoor, majd ha az OFP is így néz ki, akkor visszatérek a témára...........
  • FREAK
    #272
    fene tudja, a repülős részt inkább kihagyhatták volna, semmi értelmét nem látom

    és a színei akkor is el vannak baszva (az iszonyat low-res textúrákkal együtt), vagy minden zöld, vagy szürke, vagy piros....... nézd meg a MM2 terepét (lejjebb belinkelve), sokkal szebb és változatosabb

    ez a véleményem, na, nem kell belekötni :)
  • Snomag
    #271
    Nemtom, Freak, neked mi a bajod az OFP grafikajaval? az embereken kivul halál fasza az egész.
    "nem elég egy 4 négyzetkilóméteres rész???"
    Hát qrvára nam, ott hogy ropkodnél helikopterrel, meg repulővel? elindulnál már fordulhatsz is vissza.. de tényleg, bőven elég lenne.
    csinaltak volna me sok kicsiben, ja milyen qrva jo is lenne, loadolna mindig mint allat, inkabb nézzed azt, hogy qrva nagy terepet kezel (ami szép) és nagyon is yol..OFP rulez..
  • FREAK
    #270
    hűűűűű, elég meleg :)