109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Sith
    #365
    Icebird el kel fogadni a másságot valakinek az tetszik... :)
  • Icebird
    #364
    Ja és ezt nem tudja majd megérteni a sok begyöpösödött CS és hasonló jellegű játék nyúzó..Mint ahogy most sem érti mért lövik le a nyilt terepen ,és ettől mindjárt milyen szar játék.
  • Sith
    #363
    valószinü hogy a BF el fog tolodni hent irányába, ez nem azt jelenti hoyg nem kell bene taktika csak kevesebb mint az OFP ben mellesleg szerintme it is gondba lesznek néhányan a nagy terek miatt.. nem CQB harcok nem folyosokban vagy 10m átmérőjü tereken folyik majd a harc hanem nagy nyilt tereken magyarul bárhonanan lőhetnek a CS után elég nagy váltás szerintem
  • Krinyo
    #361
    Sztem az OFP taktikai fps,BF pedig akció irányába hajlik.Hent fps :D
  • Krinyo
    #359
    ezzel mi a bajod?van benne igazság
  • I.C.ram
    #356
    respawn ugy miert nem ugy oldottak meg hogy mondjuk egy repulobol dobnak ki ejtoernyovel vagy egy nagy csapatszallito halyorol indulsz (mondjuk beraktak ez dicseretes) de ugye olyan nincs hogy egyszer csak a semmi kozepen megjelenik 5-6 katona?!
  • Krinyo
    #354
    miaz hogy begyepesedett?Még jó hogy megszóltak öreg!!
  • Sith
    #352
    A resoawnalk nekem semmi bajm pörgösebb lesz mint a OFP és sajnos előfordulhat benen hentelés is sőt nagyon is sok lesz bene a hentelés
    el kel ismerni hogy mondjuk egy CS-s előb fog a Batlefieldel játszani a respawn és a pörgösebb akció miatt mint az OFP-al más a két játék a Flashpoinbt az utóbi időben a körülményekhez képest reális háború sziimulátor akar lenni hardcor gamerek számára a Batle pedig inkáb a nagyközönséáget megcélzó FPS egy kicsit sok taktikai elleemel megtüzdelve
  • Timber
    #350
    na jo ... modositom .. szoval nem konnyu leszedni (mert en azert dinamitot pakoltam alajuk ^.^) .. es nem a csata kellos kozepen termelodnek ujra ... hanem azert el is kell am menni ... es azert a haboruban is volt reinforcement ^.^ es amint nincs respawn pontja egy csapatnak akkor ket lehetoseg van: 1. recapture ... 2. no more reinforcement (azaz last man standing ^.^)
  • Timber
    #349
    sebzes: olyasmi mint MOH:AA Realmoddal ^.^ Szoval respawnoltam en mar egy tank ele... nem volt hosszu eletu respawn ^.^

    palyaepito: hat egyelore meg a jatekfejlesztes ezen szakaszaban nehezen elkepzelheto ^.^

    hent/nem hent: azert ezt ne ugy kepzeld el, hogy elmegy az egyik a jeeppel azt mar is ott a masik. Es lesznek kulonbozo modok ... ami most van az szerintem a leghentebb verzio ... es azert itt is takarekoskodni kell a loszerrel ... mert mint mondtam .. ha ujratoltesz a tarban levo skulok elvesznek. Es ugye ki akar felig ures tarral indulni a harcba? Es azert itt eleg konnyu a jarmuveket leszedni (pl en egy engineerrel lekaptam 3 tankot is egyszer ^.^)
  • DOGMAN
    #348
    Ja és micsoda realzmus az hogy a járművek újratermelődnek?????
    Melyik háborúban volt ilyen hogy a gépek ott termettek a csata helyszínén?????
    A technikai erőforrásokban az a lényeg hogy okosan kell velük gazdálkodni.
    Ebből sem lesz OFP killer ammá biztos.
    Esetleg technikailag...
    OFP-ben is volt hasonlóan scriptelt map hát ki is dobtuk a szerverről mert csak hentelés volt.
    Mindenki egyedül ült valami járműbe és
    ment a hentelés ezerrel.
    Míg az olyan küldetésekben ahol fogyóeszköz a jármű, lőszer, tank, heli, az első lépés hogy elrejtjük őket az ellen elől, tereptárgyak, dombok fák mögé.
    Mivel egy menet alatt csak egyszer használhatóak fel.

    A respawn pontok vándorlása az király lehet.
    Respawnolsz, elszaladsz előre közben az ellen oldalról visszafoglalja a respawnt.
    Neked elfogy pl a lőszered és visszamész érte....

    Remélem a netkódja jobb lesz mint OFP, meg a tereptárgyak is megsűrűsödnek másképp esélye sincs taktikus harcra csak hent-re.

    Tényleg voice chat van?????
  • I.C.ram
    #347
    engem az erdekel hogy a palyaepitorol van valami hir? tehat hogy lesz-e egyaltalan vagy hogy az egyszerusege milyen? remelem olyan egyszeru hasznalni mint az ofp-jet szerintem az ofp editor volt eddig a legkiralyabb!
  • Lazarus
    #346
    "...lehet menni japannak is amcsi jeeppel ha epp az mar ott volt (persze nem ajanlott mert a repulobol csak annyit latnak, hogy az egy amcsi jeep es mozog ... altalaban lonek rad ilyenkor ^.^) "

    Persze hogyha nincs megbeszélve a taktika akkor biztosan :)

    Ez a játék legalább annyira fog a haditerven alapulni mint a játékmeneten
  • Timber
    #344
    LOL ... nagyon helyes ... legyetek csak izgatottak.

    Na szoval ... repulot nem lehet csak ugy leloni ... de a palyan vannak legvedelmi agyuk persze.

    Vannak az un. spawnpointok ami eloszor egy kivetelevel a vedo felnel van. Ez nagjabol ugy nez ki, hogy van egy sziget amit az amcsik tartanak kontroll alatt .. ezen van 5 pont. Az axis meg egy hajorol indul (a japcsik) ahol mar van 2 repulo. Lehet menni a BattleCruiserrel is ami tudja loni a partokat jooo nagy szent agyuval ^.^ Meg lehet menni a partra a csapatszallito hajoval (ott a kepeken ^.^) es akar ki is uszhatsz ^.^ szep titokban kommandozni ^.^ Ezek utan ha elfoglaltok egy allies pontot akkor onnantol a csapattarsaid azt a helyet is valaszthatjak respawn pointnak. A kocsik/repulok mindig ugyanott respawnolnak. Attol fuggoen ki kontrollalja az adott pontot attol fuggoen jon ki japcsi vagy amcsi gep. Szoval lehet menni japannak is amcsi jeeppel ha epp az mar ott volt (persze nem ajanlott mert a repulobol csak annyit latnak, hogy az egy amcsi jeep es mozog ... altalaban lonek rad ilyenkor ^.^) Vannak fix tereptargyak is mint a legvedelmi agyu/MG42/Turret stb. ... ezeket az engineer dinamittal felrobbanthatja ... ja engineer tud lerakni taposoaknat is ... rulez mi? ^.^ meg persze O tud javitani gepeket is .. meg a leszedett tereptargyakat is.

    Medic kezeben azert van ugy a fegyver mert annak oldalt van a tarja es azt ugy kell fogni emiatt ^.^

    sok fa meg sok epulet? hat a ket palya egyelore nem olyan jellegu. Az egyik a sivatagban van (olyasmi mint algiers ...) itt UK vs GER van ... masik az meg egy sziget ott JAP vs USA megy.

    Egyeb kerdes?
    Akartok beszelni rola? ^.^
  • TneX
    #343
    Kis náci:)))
  • I.C.ram
    #342
    En ugy is nemetekkel leszek es mindenkit kinyirok :)
  • Sith
    #341
    csak megjegyzem hogy csapatok ellen a legritkában intéztek szönyegbombázást
  • Hmuda
    #340
    Tényleg lehet lenni amcsi bombázóval? És ha igen, akkor lehet szőnyegbombázást intézni az ellenség fejére?
  • Garrett
    #338
    épp ezért kérdem...
  • Krinyo
    #337
    "pl ki lehet e szedni gépfegyverrel egy repülőt meg hasonlók"
    :D
    Akkor nem lenne reális.Képzeld el hogy repülsz és egy hülyegyerek elővesz egy pisztolyt és egy lövéssel kilő :D
    Azért egy repülőnek van annnyi páncélozottsága hogy legalább ezektől megvédje a pilótát.
  • Garrett
    #336
    nem rossz buzi. Kicsit feljeb va na keze az bizti, de az oldalso tar miatt így kell fogni asszem.
    Nekem nagyon tetszenek a képek, alig várom már a full gamet!
    És reális a game-ben a sérülésmodell meg ilyenek?
    pl ki lehet e szedni gépfegyverrel egy repülőt meg hasonlók?
  • Goodwill
    #335
    hogy van ez timber? elkezditek a pályát, és véletlenszerűen le vannak rakva vhova a repülők, kocsik + a többi cucc? vagy mi?
    amúgy a medic úgy fogja azt a géppityut, mint 1 rossz buzi...
  • DOGMAN
    #334
    Megnéztem a képeket, ennyi a max tereptárgy (fák meg pár ház) ami láccik??
    Bokrok, gazos füvek nádas???

    Vagy csak pont véletlenül van ilyen kevés a képeken??
  • Timber
    #333
    ha azt vesszuk WarCraft ]|[ Closed Beta az mar kint volt kb. marciusban ... es juliusra terveztek a megjelenset ... akkor nagyjabol ez is idoben van. De majd megkerdezem valamelyik EA-s sracot, hogy mikor lesz Open Beta vagy valami Demo.
  • I.C.ram
    #332
    ha meg ilyen sok ido akkor hogy hogy most van a beta? az nem a megjelenes elotti utolso 1-2 honapban szokott lenni?
  • Hmuda
    #330
    Battlefield: 1942 Action 13-Sep-2002

    Nem is olyan mindjárt. : (((
  • I.C.ram
    #329
    mindjart jon ugy is a full ha mar van beta szerintem mar csak demo lesz.
  • Timber
    #327
    hat aszondom, hogy azert repulot nem tudtam vezetni tul jol a 300as pingemmel ^.^ de kocsikat igen ... es volt, hogy 300as pinggel kisnipaztam a sofort a jeepbol (aki erre raborult a kormanyra es belehajtott fullgazzal az elotte allo hazba ... ^.^ mondhatni igen poenosan nezett ki mikor eloszor elszaguldott melettem egy ilyen jelenet ^.^)
  • Timber
    #325
    Ja es tettem fol meg par kepet ^.^ egy ket HI RES settingeset is ^.^ bar JPEG miatt annyira nem lathato szerintem.
  • Timber
    #324
    De jo ^.^

    most neztem meg es jo

    http://web.interware.hu/kirkie/bf1942/index.html

    igy jobb? ^.^
  • Timber
    #322
    na azert ^.^

    akarki is az a Gubrush ... nem tudom miert az O neveben irtam ^.^
  • Gubrush
    #321
    MIII VAN??? Mi az, hogy Gubrush? ^.^ Jo ez az SG FORUM ^.^
  • Gubrush
    #320
    Hogy hogy hol? A GameSpytol jott valami level ^.^ aztan az alapjan ...
  • Krinyo
    #319
    Hol jelentkeztél,annál a jobnál?
  • Timber
    #318
    oki ... akkor majd felrakom a beallitasokat MAXra (mert most minden total LOW-n van ^.^)

    Addig is egy par total LOW beallitasos kep:
    http://web.interware.hu/kirkie/bf1942/
  • Krinyo
    #317
    Hogy kaptál erre lehetőséget?
    Hogy kaphatnánk mi is? :D
  • Timber
    #316
    hat ... a legkisebb letszam ami volt a szerveren mikor en is bent voltam az 7 volt ... 3 Japcsi es 4 Ami ... ^.^ eleg elvezetes volt ez igy is ...

    Ahogy MOH:AAban is elkepzelheto a 2on2 igy szerintem itt is. Csak jatektipus kerdese ^.^

    de az biztos, hogy egy 16vs16 az ultra porges lehet ^.^ (legtobb az ~20 player volt eddig)
  • FREAK
    #315
    fantázia kérdése, a 2v2 is lehet reális bizonyos helyzetekben, de én is azt hiszem, hogy (már csak a járművek miatt is) ide tényleg 2 hadtest kell :)
  • FREAK
    #313
    azért egy shottal próbálkozhatnál, nem hiszem, hogy itt ülnek az EA ellenőrök :)
  • Timber
    #312
    akkor a kerdesekre a valaszok:
    -eddig vezettem mar: panzerIV, Tigris, Sherman, Japcsi tank, Japcsi jeep, US Jeep, Artillery, Japcsi repulo, US Repulo, Szemelyszallito hajo (amibol Omahan ugraltok ki ^.^) ... ja es mentem gyalog is ... meg sajnos az ejtoernyos ugras nem jott ossze. De ami kesik ...

    -ez nem demo, hanem zart beta teszt. Ami azt jelenti, hogyha akarcsak egy screenshotot is kiadok akkor elvileg elveszthetem a jogom a jatekra. Kell hozza, CD KEY, User/Pass, es telepiteskor mindezt az EA site-jan validatelni kell ^.^
    -total kesz vagyok ... mar 12 oraja addict vagyok ^.^