109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Mighty
    #408
    Most utasitottak vissza egy kihivasunkat, mert 1 sniper van csak megengedve egy 5vs5-os meccsen (meg a leaning tiltas se tetszik nekik)
  • FREAK
    #407
    soha nem is értettem, miért kell bazooka egy gyalogsági game-be......
  • Garrett
    #406
    hmm ez valós tank (biztos az) de elég érdekes az alja a lövegtoronyig az M32 recovery vehicle -re a torony meg valami shermann. De tény hogy qrwa szép. teljesen olyan mint a II.VH-s modelleim :)
  • Timber
    #405
    haha ... MOH:AAban az egyik legertelmetlenebb fegyver a bazooka. A bazooka leginkabb tankok elleni celt szolgalt es nem gyalogsagi fegyvert. BF1942ben azert sokkal tobb ertelme van a bazookanak ... es hat azt kell mondjam kell is ^.^
  • Timber
    #404
    az a gond, hogy a legtobben azt hiszik, hogy a sniper az asz mert avval egy loves is eleg jo messzirol. Persze ahoz, hogy valaki jo sniper legyen ahoz sokkal tobb kell. Egy jo sniper-t eleg nehez kiszedni akarhonnan is. Mig egy rossz sniper-t ... szinte akarhonnan ^.^
  • FREAK
    #403
    mi mindig egy sniper v. bazooka/team szabályt alkalmazunk, úgy viszont parásabb és nem öli a gémet

    főleg így, hogy 80 méterről thomsonnal 3 lövés :))
  • Timber
    #402
    na szoval akkor meg egyszer egy fontos dolog:

    ez csak egy closed beta teszt. 1 fajta moddal 2 palyaval. Termeszetesen tobb mod is lesz. Ez a mod leginkabb a MOH:AA TDM-jehez hasonlit. Szerintem emiatt van benne pl. a jarmu-respawn.
    A kesobbi verzio(k)ban biztos lesznek mas modok is. Ez a verzio csakis az engine tesztelesere valo leginkabb. Ha mindezeket figyelembe vesszuk akkor a BF1942 egy nagyon igeretes jatek, ami nagy esellyel indul az FPS piac vezeto szerepeert, es ezaltal masik FPS jatekokat (MOH:AA, RtCW, OFP, CS ...) hatterbe szorithat. De ennek nem feltetlenul kell majd igy lennie. Csak hat ... meg van ra az esely.
  • Goodwill
    #401
    ugye hogy ugye?
    meg kell állítani vhogy azokat a láma snipereket mostmá télleg, mer csak a játékot rontják....
  • FREAK
    #400
    igaz a hír, hogy a resistance júni 21????
  • FREAK
    #399
    én ezeket most megint nem tenném egy ringbe, mert egy OFP menet több órás is lehet (bár én is csak a legelső verzióval nyomtam, és abban egy értelmes mission volt)


    annyi biztos, hogy a realmodos mohaa már megköveteli a komoly csapatmozgást és taktikát (hárman nyomtuk 4 ellen, és általában 15-2 volt az eredmény, csak mert nekünk volt taktikánk)
  • Timber
    #398
    amugy ez a kep szep ... de direkt grayscale? ^.^

    no meg a masik ... ez ingame screenshot egy usertol vagy pre-rendered? mert azert az sem mindegy ...

    de mostmar tenyleg kiprobalom majd ... a magyar szerver az publik ugye? ^.^
  • Garrett
    #397
    nah ugye. a mohaa TDM en kívül nem csak a céltalan henről szól... Round based ben meg obj realmoddal van olyan komoly mint pl az OFP szerintem (bár hangsúlyozom OFP vel még ne mjátszottam)
  • FREAK
    #396
    most próbáltuk először a mohaa realmodot (úgy hogy már 3 hónapja hánytunk a játéktól) és új értelmett kapott a 7végi összejövetel :) ultrakurvajó, végre nem a láma sniperek nyerik meg a meccseket :))
  • Garrett
    #395
    Nah akkor már én is beleszólok:

    1.OFP vel én se játszottam, de sok haverom igen, akik esküsznek rá. Ezért még 1xse vesztünk össze, pedig én is nagy Mohaa kedvelő vagyok!

    2.Tény hogy vannak taplók mind2 játékban, de ez sokkal inkább a magyar embert és nem a játékot játszókat minősíti.

    3.Ez a Topic a Battlefield 1942 ről szól ,nem az OFP ról kell itt vitázni... arra ott van az OFP topic (abba miért nincs hozzászólás???? )

    4. Szivesen várok akkor én is minden OFP-s aki felvág a tudásával bármilyen FPS ben, csakhogy megvédjük a mohaa becsületét.

    5. És méghogy a mohaa nem tud újat nyújtani?
    Én a Demó óta játszom vele és mág múlt héten is fedezünk fel benne új helyeket...és most igy ugyanolyan izgalommal tölt el egy OBJ match mint anno mikor először játszottam.

    Gondolom az OFP sek ugyanezt el tudják mondani az Ő játékukról.

    Akkor meg mi a Faszról kell itt vitázni?
  • Goodwill
    #394
    az hogy kevesen vannak...
  • FREAK
    #393
    szóval #170 óta tart a vita két olyan játék között, amiket senki a világon nem akart egy ringbe állítani.......

    és én mai napig nem értem, hogy mi bajuk az OFP rajongóknak......
  • FREAK
    #392
    az OFB balhéban az én kezem van, de nem én kezdtem

    a címben BYE MOHAA áll, de volt egy-két OFP fan, aki nem bírta ki flém nélkül

    az egész ártatlan sztori így kezdődött:

    2002. márc. 19. 09:33 | Válasz erre | #171

    Ez érdekes, mert én pont az OFP színeitől leszek rosszul (a készítők szerint az egész világ csak a szürke különböző árnyalataiban pompázik...).

    Arról nem is beszélve, hogy szar az egész engine, 3 különböző nézetből (anélkül, hogy megmozdítanám az egeret) 3 különböző helyre mutat a fegyver, a modell végtagjai mintha külön objektumok lennének, amik nem akarnak feltétlenül együtt maradni a testtel, szóval.... Majd ha csinálnak a OFP alá egy rendes engine-t, akkor talán....

    Ja, és az erdőn kívül az OFP se egy természetfilm, de azt ugye még nem tudhatjuk, hogy milyen erdő lesz a BF-ben.
    Válasz 'DOGMAN' üzenetére (#170)

    2002. márc. 19. 02:50 | Válasz erre | #170

    OFF
    Elovastam a topic nagy részét és nem akarok anyázást kiváltani de próbáltátok már a Flespointot neten cooperatívba 12-en???
    Fergeteges élmény.....
    Bugosnak bugos mint atom de azé nekem a Wolf, meg MOHAA szarabbul ment 56k modemmel mint az OFP.
    Bocs de láttam hogy többen is ismeritek.
    ON
    Majd azé eztet a Battlefield-et is kiprószálom, ha megjelenik, de az itt levő képek alapján pl.: az OFP-hez is képest igen szegényes a környezet,(pedig az már lassan egy éves gáma) meg a texturák. Hol láttatok ilyen színű földes talajt???Mind1 lehet hogy a monitorom nem színhű.

    DOGMAN
  • Timber
    #391
    Mar bocs ... ki csinal mit? Mutass egy pontot ahol en cikiztem az OFP-t lattatlanba ... Es utana szamold ossze, hogy hanyszor fikaztad a BF1942-t lattatlanba.

    A farkaddal meg nem hinnem, hogy foglalkoztam. En csak altalanossagban irtam valamit (csak egy trefas kis hasonlat) amit te egybol magadra vettel... tan ennyire hianyzik, hogy valaki foglalkozzon mar a farkaddal?

    Felreertes ne essek ... nem a velemenyeddel volt a baj, hanem a stilusoddal. Mint ahogy a MPORTAL Wolf forumaban en is elszurtam, hogy olyat irtam amit azok akik nem ismernek felreerthettek. De en legalabb bocsanatot tudok kerni miatta es nem lekuvvanyazom oket (max. tifinek szoltam be ^.^ de hat vele meg mar megszokott ez ... ^.^)
  • Timber
    #390
    1. nem fikaztam a Wolfot az MPortalon ... mindossze egy Wolf R.I.P. volt a vetkem, ami miatt ti egybol nekem ugrottatok.

    2. nem fikaztam az OFP-t. Nem tudom te hol lattal ilyet ...

    3. Szerintem azert 4,5 ev az FPS jatekok koreben lehet mar eleg tapasztalat nem? (Eloszor QF2-n voltam ... utoljara EQ1)

    4. Eleg sokat jatszottam Wolffal oktober es januar kozott ... csak akkor meg sajna modemrol. De nem mondhatnam, hogy szar eredmenyekkel.
  • FREAK
    #389
    csak ő a stílus, mások az ízlés és a meggyőződés miatt....
  • Krinyo
    #388
    Ájjámále a seggfejezéssel!Ugyanazt csinálod mint akiről beszélsz!
  • FREAK
    #387
    "Pár hónapja ez a topic volt tele nagyszájú emberekkel, akik pár kép alapján eldöntötték, hogy a MOHAA, OFP stb- nek most aztán annyi."

    Hellóka, még itt vagyok. Beszélni szeretnél a problémádról?
  • G. Joe
    #385
    hmmm, nem tetszik a hangnemetek!
    Ti tényleg ilyen seggfejek vagytok?

    Timber néha kicsit szabdszáju, de meglehetősen tapasztalt fps téren, szal nem szokott hülyeségeket irni!
  • DOGMAN
    #384
    Akkor ezt remélem lezártuk.
    Várom már, hogy legyen valami kipróbálható demó, értsd amit nem kell aktiválni.
    Mert Timber szerint 300-as pinggel jól jáccható akkor ebben máris leverte az OFP-t.
    A többit majd akkor, ha kipróbáltam.
  • Sith
    #383
    DogMan ebben van valami szerintem is kicsit túl sok a kabd be a faszomat duma meg szmájli
    én no comment
  • Krinyo
    #381
    OFP rulz
  • DOGMAN
    #380
    "Altalaban azok szoktak a masikat avval cikizni lattatlanba, hogy kicsi a farka akiknek bebi meretu."
    Te akartad faszikám:
    Hisz pont azt csinálod amit felntebb idéztem
    Gondoltam, hogy te is valami köcsög vagy mert az érvek helyett a farkam méretével foglalkozol.

    Az OFP scenét meg ne kóstolgassátok mert azok nem bántottak benneteket.
    Személy szerint nekem elegem van abból,hogy ha én szembeállítok két tényt két játékról, akkor én már gyöpös vagyok meg kisfarkú, meg öreganyám villamos volt, més kiskoromban a plébános kiverte a farkam stb.
    Engedtessék már meg, hogy azt hasonlítsak össze azzalamivel akarok, és ezt a véleményemet ide is írjam.
    Mivel az egyik játék a BF a másik az OFP csak ebbe a két fórumba érdemes írni róla véleményt, ha meg fáj a véleményem cáfold meg ne teljesen más dolgokat keverjetek bele.
    Pl.:Timber #376-os hozzászólásában a respawn és utánpótlásról való fejtegetésével teljesen egyetértek!!!
    De mi köze ennek az én farkamhoz???
    Hacsak nem azért hoztad szóba mert esetleg egy kicsit szopogatni akarod????
  • Sith
    #379
    Csak megjegyzem hogy nem kéne a Flashpointosokat leirni mert ajkad köztünk egy két tapló ezt el kel hogy ismerjem de atól tartok találkoztmam már MoHAS taplóval is szal ilyne mindenhol előfordul.
    Fimber köszönöm a flevilágositást de tisztában vagyok vele hogy Davinci egyik találmánya
    Felhivopm a figyelmed hogy a második világháborúbvan nem igazán szólt hátra a rádios hogy erősités kell mert a rádios is ritkáb volt mint manapság és ha hátra szólt is nem jöt egy balckhawk sem... ( aszigetet védők esetében igen nehezen érkezhet az utánpótlás szerintem...) jah és megnyugtatlak nem csak egy OFP szerver van
  • Icebird
    #378
    Jaj de nagy szája van valakinek ,mert már BETA (béna) tesztelő akkormán hű de nagy a csippánk.Bármikor kiállok ellned MOHA és páfrányban ,meg CS-ban is.Ezeket már rongyá játszottam ,és kicsit már unalmas nem gondolod? Semmi újat nem tudnak ezek a játékok mutatni ,UNALMAS.De látom neked ez már csúcs.Marad is csak ezeknél ,maradj a kaptafánál! És azért van 1 szerver mert többre nincs is szükség.Mivel az olyanok mint te ehez kevés vagy.És ilyen lamerekre nincs szükség.

    [M_K]Icebird
  • Timber
    #377
    OFP Szerveren? Csak egy lenne? Pedig egy ennyire csucsszuper megaisten allat jatek tobbet erdemel nem? Nemtudom csak nekem kerulte el a figyelmemet a sok-sok OFP liga ami a neten megy? Mert az a tobbezer klan biztos, hogy allando megmerettetesnek van kiteve egymas altal. Vagy megsem a te seggedbol sut a nap?
  • Timber
    #376
    Dogman ... melyik haboruban? Hat mit mondjak ... ugy mindegyikben. Radios beszol es maris jon az utanpotlas (amig van) ... errol meg nem is hallottal? Lelottek a Black Hawk 1est hat odakuldtek a 2est ... max. annyi az egyetlen 'hiba', hogy egyszercsak ottvan es semmilyen csapatszallito nem hozza oda. De az OFPben amikor kezdtek akkor ki hozza oda a cuccokat? Vagy ott is csak ugy ott teremnek?

    Minek fikazol olyat amihez kozod sincs? Altalaban azok szoktak a masikat avval cikizni lattatlanba, hogy kicsi a farka akiknek bebi meretu.
  • Timber
    #375
    Ez a helikopter os-modell Leonardo DaVinci egyik igen hires talalmanya volt ^.^

    OFP-sek ... lehet, hogy nektek az OFP a legjobb. Nem jatszottam vele de majd egyszer kiprobalom. Ami viszont eleg primko az amit muveltek. Remelem nem ilyen az egesz OFP-Scene ... csak sikerult a legtaplobbjanak idekerulni. Amugy en szivesen megmutatom mit tudok OFPben de utana te is mutasd meg mit tudsz MOH:AAban ... na? Van ertelme? Nem ... szoval csak azt tudom mondani amit mindig is szoktam: A nagy szaj csak kompenzalasra valo.
  • I.C.ram
    #374
    olvasd el mit irtam :))
  • Sith
    #373
    Ez a helikopter ös kb olyan szintet képvsle mint a felderitő mühold amit a multkor látma valahol.. :)
    amugy aszem én is eltünök vagyis jóvla kevesebebt leszek ha vége a mindenkinek nek
  • Icebird
    #372
    Hát sajnos én is igy vagyok vele .Úgyhogy örülhet a sok tapló ,nem piszkítók ide többet.
    De ha lesz valami kedvező akció addig ,akkor viszont nincs kegyelem.
  • DOGMAN
    #371
    Jesz többet ide nem írok téma részemről lezárva.
    Két hét múlva úgyis MINDENKINEK csomag nuku, ugyhogy se Battlefield-hez se OFP-hez nem lesz többet szerencsém.
  • Icebird
    #369
    Most mért bántod
    Ebből igy is úgy is kimarad :
  • DOGMAN
    #368
    Ja és az OFP killer:
    Pár hónapja ez a topic volt tele nagyszájú emberekkel, akik pár kép alapján eldöntötték, hogy a MOHAA, OFP stb- nek most aztán annyi.
    Az OFP killer meg erre válasz, kisköcsög.
    Én nem tehetek róla ha valami szarabb, akkor szarabb.
    Egyébként tudtam, hogy lesz valami okostojás akinek bökni fogja a szemét a véleményem.
  • DOGMAN
    #367
    Kis köcsög meg sem bírod jegyezni azt a billenztyűmennyiséget amivel OFP-t irányítani kell úgyhogy maradj szépen csak a HENT játékoknál.
    Sajna még egy év után még mindig az OFP az etalon.És azért mert én gyengének tertom egy játék minőségét, azért én még nem vagyok gyöpös, ámde te köcsög vagy.

    DOGMAN [ZSIR]
  • Icebird
    #366
    Én elfogadom ,csak nem tudják miről maradnak le
    Az is biztos hogy ilyen mint az OFP inkább az idősebb korosztályt célozza.Majd belenőnek.Sőt egyik havernak abszolút nem tetszett ,de miután elmagyaráztam 1-2 dolgot és többiekkel játszotunk LAN-on ,igy rávolt kényszerűlve kipróbálni.Most már a legjobb játéknak tartja.
    Bocs az OFF-ért