109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Sith
    #570
    Ice kösz mellesleg 19 nme tudom mi bajod van azzal amit irtam pld ezezl az amcis japán dologgal
    japán amcsi? neeemá
    az annyira nemerdekell de nnembaj aze akkor is jatszani fogok vele
    azthittem WW2 :(
    az első 3 sorhoz nme nagyoin tudok hozzászólni de azzal hogy azthiztted hogy WW2 szerintem arra céloztál hogy az USA vs Japán nem WW2 (World War 2 bocs ha ezt is roszul értelmezem) szerény történelem tudéásom szerint a Japánok nem csak az amcsikkal ltak harcban hanme pld az Angolokkal is.. jah és Németek szövetségesei voltak... nah és talán azért hivjákvilgáháborúnak mert majdne az egész világra kiterjedt
    Jah az esetleges félreértések elkerülése végett: NEm az oroszopkat szidom egy rosz zsót nem szóltamn pld a T34 re való igaz hogy remek tank volt én cska arra reagáltma hogy a tigrist egy szardarbanak álitotátok be, jah és semmi bajm az oroszokkal szal semi személyeskedés
  • Timber
    #569
    Ja es akarmennyire is jo volt egy tank pancelzata ... a lanctalpat konnyu volt szetkapni ... ezt meg egy zokniba csomagolt plasztikkal is meg lehetett tenni ... mar amennyire en tudom ... es ugye lanctalp nelkul egy tank teljesen immobilis ...
  • Timber
    #568
    Ruszki meg gyerek ... ezt mindenki tudja itt ezert nem is vesszuk komolyan ^.^

    szoval 1942ben a hadszinter az nagyjabol 3 nagyobb helyen is ment ... Ekkor voltak a jo kis Afrikai csatak ahol UK vs Germany volt ... a Demoban levo TUBRUK palya is itt van. Ekkor mar folytak a Japan vs USA harcok is a demoban levo WAKE palya is itt van.

    De mar ekkor voltak US FORCES Europaban is (ha jol emlekszem).

    A Palya nevek amik lesznek (ha jol ertelmeztem):
    Battleaxe
    Battle of the Bulge
    Berlin
    El Alemein
    Gazala
    Guadalcanal
    Iowa Jima
    Kharkov
    Kursk
    Market Garden
    Midway
    Omaha Beach
    Stalingrad
    Tobruk
    Wake Island

    Masik ... a TIGER nagyon eros pancelzattal volt felszerelve ... elol ... a TIGER segge nagyon is serulekeny volt. Ha egy Sherman mogekerult akkor a TIGERnek annyi. Talan mindenki emlekszik meg a Kelly hosei cimu filmre. Es ami az egyik legfontosabb ... minden tanknak nagyon rosszul volt pancelozva az alja. Tehat egy alarakott dinamit igenis nagy kart tudott tenni benne. Peldaul bevalt kilovese volt a TIGERnek, hogy egy kisebb domb ele allt a raketas es amint megjelent a TIGER es a dombon mielott atbillent volna a sulypontja hatulrol elore - azaz az orra a levegoben logott - egyet alaporkoltek ... es ez eleg is volt altalaban. Van is egy ilyen jelenet az Elit Alakulat -ha jol emlekszem- 4. reszeben.

    Ruszki meg mindenki mas ... pls. ne flameljetek ... mindenki irhat hujeseget.

    Szoval a jatek nem csak a Pacific Warsrol szol ... hanem lesz benne Europa is ...

    A csapatokat (skin, fegyver, gepjarmu tekinteteben is) igy fogjak kepviselni:
    USA, UK, CCCP ^.^ az Allies oldalon.
    Japan, Germany az Axis oldalon.
  • DOGMAN
    #567
    A negyedik szóban a z-t és az s-t cseréljétek fel, félregépeltem... :)
  • DOGMAN
    #566
    És még engem bazstatok le a stílusom miatt???
    rusland: hasonlítsd össze Sith #556-es és a Te #531-es hozzászólásodat.
  • Icebird
    #565
    Na vegyél vissza légyszives! Előszőr olvasd el mégegyszer ,amire ontod itt hülyézést.Úgy látszik csak te nem érted amire célzott ezzel.Úgyhogy előszőr rágd meg légyszives mégegyszer ezt a csontot mielött kiköpöd!
  • rusland
    #564
    esku mingya beperelem a forumot hogy felengednek ILYEN embereket
    menejel TK-zal inkabb
  • rusland
    #563
    oregem ez az ev vicce
  • rusland
    #562
    egyzser volt az mohaa klanomban egy gyerek
    csinaltunk egy chat szobat neve az volt min a klanunk
    szoltunk a gyereknek hogy jojjon be abba a szobaba hogy HIVclan
    erre o megkerdezi milyen clan szoba?
    hat istenem amilyen klanban vagy
    na ez ugyanolyan szintu mint sith
  • rusland
    #561
    oregem ezt ezt a hulyet
  • rusland
    #560
    csezdmeg SITH teged a vak is korberohog
  • rusland
    #559
    jaj sith elfelejtettem kerdezni a tigris is a japanoknal van?
  • rusland
    #558
    hany eves vagy?
  • rusland
    #557
    ez sotet ez a sith de nagyon
    elobb irom hogy miylen orszag erre "amcsi,japan nemaaa" meg az hogy nem WW" sith te telleg ennyire sotoete vagy? ez a kibaszott 1ezer9száz4ven2eik eveb jatszodik amikor eppen az rohadtt WW2 ment
    mar bocs a sertesert csak felidegesitesz a hulyesegeddel
  • Sith
    #556
    a löszer jól hangzik a viszont a dinamittla az abajom hogy roszfelé robban pld ráteszed a páncélra feölfelé.. elég rendesen el kéne helyezni ahoz hogyténylegsen komoly károkat okozzon a molotov ténmyleg ugy pusztitott hogy vagy befolyt a küzdőtére és embertsütöt vagy elégette az oxigént és oxigén hiányában nme mükdtek a tankot vezető emberek nme véletlen hogy külön páncéltörő gránátokat fejlesztettek ki.
    japán amcsi? neeemá
    az annyira nemerdekell de nnembaj aze akkor is jatszani fogok vele
    azthittem WW2 :( Erre az utóbi mondtatodra inkább nem mondok semmit Russland
    A Tigris alulfegyverzésére nem mondol semmit mert az ágyujával az akori tankok 90% simán kilőte és akor ugye ott voltak a Pantherek különbőző változatai... szószerint elenyésző volt az a szám amit kilőtek belőlük mert szinte lehetetlen volt vagy kifogyott a benzin vagy áttétel il motorhiba miatt kelet otthagyni
  • rusland
    #555
    na szereztem infot hogy miylen orszagok lesznek
    szovjet,nemet,angol,jenkik,japan
    na ezek
    hivatalos site
    http://www.ea.com/eagames/official/battlefield1942/
  • Garrett
    #554
    ops a lényeg a csapaton kell hogy legyen
  • Garrett
    #553
    szerintem is a BF ben a lényeg a cspaton kell. És itt jól jöhet majd a 42 tagú HSF...
    Kell majd sofőr sniper gyologos katona pilóta és egy csapatirányító is!
  • Vidam
    #552
    mas...alt ugy erdemes egy csapatto felallitani, hogy mindenkinek meg vana speckoja! egy pilota nm efeltetlen kell, hogy legyen ugyes sniper, vagy tank vezeto...

    en pl. szetstukazom majd az agyatokat! :)
  • Vidam
    #551
    bélám,a kurszki csatat ugy nyertek meg, hogy sok T34 volt, jo gyorsak, mozgas kozben lottek, mozgekonyak voltak, es aros loveg volt rajta.

    amugy mivel kulso tankja volt, igen konnyen cumizhattak, pl. egy lángra gyújtott erősebb páleszosüveg hazavághatta a legenyseget....:)
  • Garrett
    #550
    ez miért lett volna rasszista? legfeljeb durva.
  • rusland
    #549
    ez egy kicsit rasszista volt:)
  • rusland
    #548
    es kit erdekel hogy mennyire pancelozott volt egy tank az oroszoknak volt az a loveg ami rohadt eles volt es belement mindeggyik pancelba kicsit robbant de a tankon belul robbant fel egy rakas millio darabra es azok a kis reszecskek a benne ulo bacsikat szarra tepte:)
  • rusland
    #547
    mighty ha olvastal a kurszki csatarol akkor kiedrul hogy a tiger minden teren rohadt gyenge volt ugyanis az oroszoknak fele annyi T34 S2 stb-juk volt es meg is az oroszok gyoztek
  • rusland
    #546
    nezd mar a kepeket az elejerol ott van orosz naci stb
  • rusland
    #545
    T34 volt a WW2 leghatasosabb tankja
  • FREAK
    #544
    persze a németek hanyatlása mellett
  • rusland
    #543
    mar megieddtem hogy amcsi-vietnam lesz mert az nagyon szar de halaeg a cim elarul mindent 1942 WW2:)
  • FREAK
    #542
    már hogy ne lenne??? a második világháború második fele a japán vs. USA háborúról szólt
  • Mighty
    #541
    Ja igen! En is nezek spektrumot (discovery-t), es arra is emlexem, hogy a Tiger tenyleg faszan pancelozott volt, de keveset gyartottak belole viszont nehez volt iranyitani. Sok lud disznot gyoz elve bizony itt is ervenyes volt :)
  • FREAK
    #540
    még jó hogy..... amúgy egy komoly tank ellen a molotov elég vicces fegyver..... max ha nyitva van a teteje, és bedobják.....
  • rusland
    #539
    Freak nincs igazad
  • rusland
    #538
    az 1-tol idaig
  • rusland
    #537
    amugy amcsi-naci-orosz-japan
    nezd vegig az elejetol a kepeket freak
  • FREAK
    #536
    japán amcsi az WW2, tudtommal :DDD

    tudod, Pearl Harbor, Hiroshima, Nagasaki, rémlik? :DD
  • rusland
    #535
    molotov a pancelos kipufogojaba kerult
    es aztan BOOM
  • rusland
    #534
    molotov is orosz termek:)
  • Mighty
    #533
    Szerintem a molotov sem a pancelt olvasztotta meg, hanem inkabb a nafta "utasterbe" kerulese okozta a galibat :)
  • rusland
    #532
    460 irast nezd meg az also kepet az egy naci katona
    de sztem lesz mind a 4 benne
  • rusland
    #531
    japán amcsi? neeemá
    az annyira nemerdekell de nnembaj aze akkor is jatszani fogok vele
    azthittem WW2 :(