The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de hol tudok szintetn lépni??????????
hol vannak olyan helyek ahol olyan szörnyek vannak akikiket megöl egy 1es szintu lamer?
hol vannak olyan helyek ahol olyan szörnyek vannak akikiket megöl egy 1es szintu lamer?
Nem is gondolnád mennyi város van ezen a szigeten... Nemrég mentem körbe az egészen silt-el és hajóval, és kismillió kis várost/települést találtam körbe a szigeten, és csak a partvonalon mentem, beljebb még ennél is több van szerintem!
"If your game is crashing or you get sound problems, make sure to update the drivers for your sound card."
milyen hangkártyád van?
milyen hangkártyád van?
Nekem meg el kéne mennem valami kis faluba a világvégén, a nevét se tudom már. Szó szerint körülutaztam a szigetet, de nem találtam sehol 😞 Nincs valahol egy oldal amin rajta vannak a települések?
szóba lehet hozni a cornerclubban bárkinél.
a tulaj pedig meg is tudja mondani hogy hol van.
egyébként ha jól emlékszem: ki az ajtón, lépcsőn föl, aztán balra az utca végéig. ezt mondja a tulaj.
a tulaj pedig meg is tudja mondani hogy hol van.
egyébként ha jól emlékszem: ki az ajtón, lépcsőn föl, aztán balra az utca végéig. ezt mondja a tulaj.
#2145
Ki ebszél itt a morrowindről?? Csak úgy általában kérdeztem, és azt már megmondták hogy a morrowindnél az ini-t kell megbuherálni, és meg is csináltam volna, ha.. ki lenne csomagolva!! De mivel még nem szakítottam rá időt, hogy kicsomagoljam és felírjam cd-re, ezért még azt a qrva morrowin.ini-t se láttam még!! Te nagyon okos és nagy szaktudású ember... Inkább mindent átolvasnál kétszer!!
#2144
Fentartom, hogy ez béta verzió ..... bár mondjuk a "vgleges" Diablo2 is az volt.
Meg majdnem az összes game az elmúlt 3 évben
Meg majdnem az összes game az elmúlt 3 évben

#2143
Haat nem igaz ez a Morrowind se! A KI****OTT ***** ELETBE, MI A ****ERT TUNIK EL AZ A LADA, AMIT FEL AKAROK TORNI??? EGYSZERUEN ELTUNIK! NA ****MEG, DE KIRALY!
#2141
SGonzalez bocs, tenyleg ne vedd magadra de te tiszta hulye vagy... Megnyitod morrowind.ini-t es ott van egy sor, epp hogy nem szurja ki az ember szemet, hogy "Show FPS=0"... Namost a nagyon okos nagy szaktudasu ember ezt atallitja 1-re! Huhh!
#2140
Hát kösz szépen 😊) Marha sokat keresgéltem, mire megkérdeztem a fórumon. És hogy lehet beálítani a konzolba?
SGonzalez: A mohaa meg a wolf quake3 engine-t használnak, aminél a legegyszerűbben a konzolból tudod beállítani.
Amúgy meg utána kell nézni 😊))
maggus: jobb klikkes menüben elvileg alapból ott van a karakterlap is, meg az inventory is...
zplaya: ha csak játszani akarsz, nem kell.
Amúgy meg utána kell nézni 😊))
maggus: jobb klikkes menüben elvileg alapból ott van a karakterlap is, meg az inventory is...
zplaya: ha csak játszani akarsz, nem kell.
Use google!
#2136
Na és honnan tudom hogy mikor mit kell tenni? PL. mohaa, wolf, vagy éppen a morrowind...-nál mit kell csinálni?
#2135
nekem meg csak a vampirokrol pletykaltak 😊
Megtudtam mi a fő törtnete a játéknak. Van valami járvány a szigeten és azt kell megállítani, bár erről a járványról én még egy szót nem hallottam sehol 😊))
külön progi semmiképpen nem kell. Vagy turkálni kell a játék konfigurációs filejában, vagy a játékba épített konzolon keresztül bekapcsolni.
Más megoldás általában nincs.
Más megoldás általában nincs.
Use google!
#2130
Na ujabb kerdesem merult fel a torpes melle 😊 Hogyan lehet az alkimia szakertelmet hasznalni ?
#2129
😊)
De mit kell akkor csinálni? Turkálni mindig egy megadott fájlban? Vagy kell egy program ami kimutatja?? 😊)
De mit kell akkor csinálni? Turkálni mindig egy megadott fájlban? Vagy kell egy program ami kimutatja?? 😊)
#2127
Köszi!!! De valaki írja már le pontosan.
És úgy általában(a többi játéknál) hogy kell kiiratni??
És úgy általában(a többi játéknál) hogy kell kiiratni??
van egész képernyős is, de ha csak iránytűnek akarod használni, akkor elég az a pici is.
Az egész képernyőset úgy éred el (ha jól emléxem), hogy a jobb klikkes menüből egyszerűen kihúzod nagyra a térkép ablakát...
Az egész képernyőset úgy éred el (ha jól emléxem), hogy a jobb klikkes menüből egyszerűen kihúzod nagyra a térkép ablakát...
Use google!
detonator: nézd meg a térképet 😊)) Ott a nyíl állásából nem túl nehéz kitalálni, hogy melyik égtáj felé állsz.
Use google!
#2122
Hi!!
Tudom hogy hülye kérdés, de már egy csomót kerestem és sehol se találtam meg a választ. Na szóval: Hogy lehet játék közben kiiratni az fps-t(frame/sec)??? Előre is köszi!!
Tudom hogy hülye kérdés, de már egy csomót kerestem és sehol se találtam meg a választ. Na szóval: Hogy lehet játék közben kiiratni az fps-t(frame/sec)??? Előre is köszi!!
#2119
Csak szólok. Megint bevagyokbaszva......kéne már otthon a monitor. Hugyozni kell. Meg qrni.
Egyszer érjem meg, hogy Morrowindezek.
Egyszer érjem meg, hogy Morrowindezek.
#2116
Emberek, mostan en biza elkezdtem ijasszal (ki akarom probalni, van meg ra kemeny fel napom, jovo heten nem leszek!), de az athletics-em mar FEJLESZTÉS NÉLKÜL (szal nem major skills-es) 55-ÖS! Nagyon brutalisan ki lehet hasznalni a bugokat ebben a jatekban! 

Az elején én spec annyit tudtam meg, hogy tök ismeretlen vagyok neyda seen-ben, és hogy valami pakkot kell egy légiósnak elvinnem balmorrába.
Remélem, nem ez a főküldetés ;>
Remélem, nem ez a főküldetés ;>
Use google!
Még nem játszottam vele komolyan, csak belenéztem, de az intróból nem derül ki mit is kell csinálni a játékban? Mert én még régebben azt olvastam, hogy az elején megtudod mi is a főküldetésed(amit ha megcsinálsz akkor vége a játéknak), azánt persze szabad utat kapsz, azt csinálsz amit akarsz..
Van ennek egyáltalán VÉGE? 😄
Most nagyjából körbeutaztam a szigetet hajóval meg bogárral, nagyobb ez a sziget mint gondoltam! 😊 A keleti parton levő erődök hihetetlenül jól néznek ki!
Most nagyjából körbeutaztam a szigetet hajóval meg bogárral, nagyobb ez a sziget mint gondoltam! 😊 A keleti parton levő erődök hihetetlenül jól néznek ki!
Ez jó vicc vazz 😄 Kb több ezer féleképpen végig lehet játszani a progit... ráadásul most jött ki 3 napja, szerintem még senki nem játszotta végig 😊
ezek szerint a masodik cd nem kell az installalashoz? (palyaeditor) mert akkor azt nem is toltenem le.
#2105
Na a torpekrol valami info ? Nem hiszem L, hogy meg mindig ezzel szopok 😊
“a player can go through the entire game--and finish the main quest--without ever having joined one of the factions. It will be difficult, since he won't get the benefits that come from joining a faction”
Guilds:
“You’ll need to join one to do things like spellmaking and enchanting. They also offer fast travel and teleports”
- in a Guild has extra benefits, such as the use of special equipment
-Each Guild is treated like its own mini-game, where getting to the top of the Guild is the goal
- There are also three great Dark Elven Houses. These are the main powers behind the scenes and joining one of these has even more benefit than the other Guilds
- Joining one makes you an enemy of another
- Some are very easy to join and are very public, others are top-secret and you must be invited to join
-gamers' characters must at some point build a stronghold of their own in one of the towns--depending on which faction the player has chosen
“Well, there is no real "party" system. This is a solo experience. We do have plans for NPCs to be able to follow or escort you. They will fight other NPCs who attack you and such, but you don't really have direct control over them”
“You can swim and levitate as well, but levitation/flying is extremely expensive in terms of spell points. It’s a very high level effect. Fast travel options are common by buying passage with boats, caravans, etc. Mage’s Guilds offer teleports as well.
“Instead of the typical scripted campaigns found in most single-player role-playing games, Morrowind will feature a completely nonlinear quest system”
Guilds:
“You’ll need to join one to do things like spellmaking and enchanting. They also offer fast travel and teleports”
- in a Guild has extra benefits, such as the use of special equipment
-Each Guild is treated like its own mini-game, where getting to the top of the Guild is the goal
- There are also three great Dark Elven Houses. These are the main powers behind the scenes and joining one of these has even more benefit than the other Guilds
- Joining one makes you an enemy of another
- Some are very easy to join and are very public, others are top-secret and you must be invited to join
-gamers' characters must at some point build a stronghold of their own in one of the towns--depending on which faction the player has chosen
“Well, there is no real "party" system. This is a solo experience. We do have plans for NPCs to be able to follow or escort you. They will fight other NPCs who attack you and such, but you don't really have direct control over them”
“You can swim and levitate as well, but levitation/flying is extremely expensive in terms of spell points. It’s a very high level effect. Fast travel options are common by buying passage with boats, caravans, etc. Mage’s Guilds offer teleports as well.
“Instead of the typical scripted campaigns found in most single-player role-playing games, Morrowind will feature a completely nonlinear quest system”
Probald a local map-el, teljes kepernyore tedd, viszonyalg nagy teruletet lehet igy atlatni. Kiirja hogy meik hazban mi van, felteve ha mar jartal a kornyeken.
probaltatok mar a meztelenkedest????(csaj karival 😊) nagyon kiraly bementek a full kanos erodbe es mindenki futult utanam meg mondtak hogy milyen jo alakom van 😊))
gyerekek en eltevedtem abban a kurva kibaszott vizi varosban Vivce vagy valami ilyesmi a neve es nem birok vissza menni az orias bogarhoz ami vissza vinne balmore-ba! 😞(
Aért kell kidobni, mert illegális. Kicsit kínos lenne a boltosnak. : )))
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Miert van az hogy a Moon Sugar-t ki kell dobnom a placcra, ha a tarsalgaskor tovabbi funkciokat erhessek el?
A 20.nap utan mar 100 oldalas lesz a journal vagy torlodik idovel?
A 20.nap utan mar 100 oldalas lesz a journal vagy torlodik idovel?