The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gondolom már uncsi,hogy állandóan májerkodok de a leendõ játékosoknak jó lecke:a gaméban óriási a szabadságfok,de köv. nélkül nem gyilkolhatsz meg bárkit!Javaslom(a little advice topikban megteszik a játékbeli NPC-k is),hogy sokat dumáljatok a palikkal,azok nagyjából figyelmeztetnek kit lehet gyilok kit nem.A Fyr toronyban a "kislányok" mondják is,hogy ne bántsátok a corpus betegeket,sõt a fõküldiben az idõs bácsika is figyelmeztet erre.
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
Bémenve a pasi házába látsz egy cserépedénnyel megrakott asztalt a fal mellett!Lazán mássz fel rá és nézz lefelé!A bödönök között ott a nevesített dwemer csövi.Az elhelyezkedés pontos ismeretében chamelon+lopakodás+1 hírtelen mozdulat és a pali csomigálhatja a magát a kóterba.
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
Egyedüli negatívumként ezt tudtam csak felhozni anno az eredeti játéknál. Pedig minta volt bõven (Baldurs Gate, Icewind Dale stb)
War. War never changes.
Valakinek vannak már élményei a kieggel kapcs.?
Elöl megy a cápa, utána a rája a remény hal meg utoljára.
www.morrowindfiles.com
www.morrowind.hu
Miután letöltötted, kicsomizod õket a Data könyvtárba, és amikor inditod a játékot, akkor ott van egy olyan, hogy DATA FILES (vagy valami hasonló). Ott be kell jelölni, hogy melyik modokat akarod használni! ENNYI! 😊
Én már 38-as szintû NORD vagyok, de már nem nagyon van ellenfelem! 😊
Kösz a csizma tippet!
Egy 60-as szintû wood elf tolvajom volt de az már Nerevar lett most éppen pihen várja a Tribunal-t. Most egy dark elf-em van, szintén tolvaj 15-ös szint.
Nemo me impune!
Command humanoid😞Legjobb emlékezetem szerint.)
1.scrollban Caldera GoM,
2.amulett a Hlaalu házibuzitól a calderai bányafõnök kóterba juttatásáért,
3.Aryon ajándek kesztyûje a mester szint elérésekor,
4.valamelyik telvani-i toronyban(talán Branora?) egy mágustól mint tanulható spell.
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

Ha megszánnátok, akkor az sg ftp-re pls.
Thx
Köszi, de ezen a részen már túl vagyok, túléltem és a további teendöimet nem tudom sajnos. Ehez adj segitséget ha tudsz.
W.
Bizony csak egy végigjátszás után lehet továbblépni, legalábbis a hirek szerint a folytatása az eredeti küldetésnek a Tribunál
W.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
az a problémám hogy eljutottam a sztoriban addig a részig ahol megkapom a corpust. namost el kell mennem ahhoz a varázslóhoz aki kigyógyít, de a barlangjaiban már jártem egyszer (a történet elején, lehettem vagy 10-es szintû, most meg 25) és megöltem néhány beteget ezért nem akar szóbaállni velem. mots kezdhetem elölrõl az egészet? remélem nem...
So cry me a fuckin river, bitch!
Sajnos letöröltem a régi mentéseimet...
Hmm anyone know how to get to Mournhold i
dont figured it out yet ?
Go outside in the wilderness and rest a few times... Surprise
Ha valaki nem vágná az angolt: Huzzá ki a szabadba és aludj párszor.
Köszike
Wanda
Pangott a fórum ugyhogy kicsit feldobtuk BoBBival, és lám egyböl van forgalon
Egyébként még él a kérdésem :
Kitöl tudom megvásárolni a humanoid irányitás varázslatot?
Aki emlékszik rá az legyszi irja meg!
W.
War. War never changes.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Nem tudom mit kell csinálni 