30
  • PyRex
    #30
    Soniq, látomitt is kellőképen láma vagy :) Az előtted szólónak igaza van, a t68(m) és a t68i ugyanaz! Érdekes, nekem a régi t68-am van és a legújabb Sw-rel (R2E006) UGYANAZT tudja, mint a T68i. Furcsa, most 72 kép van benne és még 580K memória szabad. Ja meg felvettem 16 percet diktafonnal, stb. Szóval mondom, full ugyanaz lett, mint a t68i. Ugyanis az Ericsson azért adta ki a régi t68-asokat butítva, mert az MMS SW nem volt még kész rendesen. Ezért kiadtak egy olyan telcsit, aminek a SW-e a negyed memóriát SEM használta ki, stb. De most a frissítés után ugyanolyan lett! Sőt, ha belegondolok, hogy szürke az előlap, nem az a gagyi kék... :)))))))))

    PyRex
  • asysoft
    #29
    Nemtom, hogy mi bajod lehet a T68-al... A Nokiának meg biztos a szoftvere sz*r!
  • vizes
    #27
    A készülék jó, Ugyanazt tudja mint a 70-es csak más a színe.
    Az akksi ha éjszakára kikapcsolom, 5-6 napig bírja.
    Bővebben a saját fórumok Sony j-6 topikban
    Ugyanazt tudja a 70-es is meg a 7-es is.
  • John Rambo
    #26
    Vizes: lecci mondj mar rola technikai adatokat, meddig birja az aksi, terero, hangminoseg, stb...

    Miben kulonbozik ez a j70 -tol?
  • vizes
    #25
    Most vettem egy J-7 est.
    Tud valaki unlock kódot rá?
    Vodafonos.
  • Batti
    #24
    Soniq

    szia nekem is T68i van nincs véletlenül magyar nyelvü kézikönyved hozzá mert csak a sima T68-ét tudtam megszerezni
    nem tudsz véletlenül a hozzávalo comunicam beszerezhetöségéröl???

    tudvalaki T68 hoz képek lelöhelyeiröl???

    Köszi Bati
  • NasaTm
    #23
    Mi az ara a T68i-nek Soniq ?
    Lehet, hogy erdekelne egy ha van keszleten neked !
    Itt az e-mailom uzenj ha tudsz valamit.
    [email protected]
  • Laalee
    #20
    akkor jol befürödtel vele :) mert a t68 at egy szoftver frissitesnyi különbözteti meg az t68i töl :)
  • Att
    #18
    A Sony nem is volt olyan messze a Microsofttól, hiszen pl. a J6-on is Microsoft Mobil
    Explorer van...
  • b
    #17
    ezek tényleg jó telcsiknek néznek ki, viszont a 9210-es nekem jobban teccik. :)
  • NasaTm
    #14
    Ja megvalami a Game Boy Advance bekaphatja nemsokara :) Sony okosan kozeliti meg a dolgokat :)) Csinalnak egy olyan kis jatekot amivel telefonalni is lehet hehehe :)
  • NasaTm
    #13
    Ja, ja T68i nekem is jobban fekszik mint az a kis tomzsi.
  • Csiszi
    #12
    Akkor nézzétek meg a P800as híreket máshol, na az egy korrekt kis teló :)
  • l3alF1aKe
    #11
    Hát ja...megrögzött Ericsson os lévén...talán a t68 jobban hasonlit a régiekre, mint a z700..ettQl függetlenül mindkettQ bejönne...csak a t68 jobban.-)
  • Gery1980
    #6
    Nemsokára már FPS-ezhetünk is a telcsiken?..:)
  • Laalee
    #3
    ez a z700 ha ilyen jatektelefon lesz remelem az ara se az üzletembereknek megfeleö lesz :) alapbol csarli angyalai meg asszem batman jatek lesz hozza :) es kezeli a java-t szal lehet ra virust is irni :)
  • Supergamer
    #2
    Ami megdurvabb, itt ul mellettem a taiwani haver, majd meghulyul a Z700-ert.
  • AnarchoiD
    #1
    aztakurva .. tudjatok mi a durva ? hogy japanban mar feleve nemlehet ugy mobilt eladni hogy ne legyen szines kijelzoje...