57
már megint :))
  • blackgamer
    #57
    smsweb mikor nyuvad ki?
  • kisviku
    #54
    Ez a BSA a Budapesti Serfőzők Alakulata?
  • Yoghurt
    #53
    nekem is mesélték oszt el 3al, de annyi 100%
    hogy a szoftverrendőr megtudta(mivel elmondta)
    hogy CD-et másol stb, és mégse tett semmit, pedig ott
    volt a cxíme stb a kezében, mivel ez egy vizsga volt.
  • Coine
    #52
    Hát kb.
    De a sztorid a komoly...kételkedek abban, hogy 100% igaz...
  • Yoghurt
    #51
    A softerek ára is az.
    Egy havi fizetésből már lenne egypár progid a gépen, amit tudnál mindenféle gyökérségre használni
  • Coine
    #50
    :-D
    ez azért durvaa...
  • Yoghurt
    #49
    Az egyik ismerősöm nagyiparos feketesoftverkereskedő
    és mobilfeltörő,
    és számtekvizsgán a softverrendőrrel nyugottan beszélgetett erről.
    Nemtom ki veszi őket komolyan.
  • magus
    #48
    nekem is jó jönne...
  • mikike
    #47
    tudnátok nekem ajánlani valami jó kis progit?
    arra az esetre, ha jönnének a csúnya fekete ruhás bácsik és elvinnék a winchesteremet, ne tudják megnézni a tartalmát

    de mondjuk csak a bootnál kérdezné a jelszót és nem lassítaná be nagyon a 98amat
    vagy mit lehet tenni, aki nem akar részt venni az ilyen akciókban?
  • magus
    #46
    bazz akkor már inkább támogassuk a punkokat az anrchiáért. Őket ugyse érdekelné...
    bsat meg kinozzuk meg...
    nem értem miért minket baszogatak. Jó ok, elkapnak mondjuk 20embert. Ügyesek bazmeg dögölnének meg bélrákban. Akkor a másik 20 kezdi el ujra, meg akitmár elkaptak. zokat kéne elkapni akik nagyban űzik., mert akkor esetleg eredménye is lenne a dolognak. De igy? amig itt ugykodnek addig mögöttük ugyanugy csinálják. Ezzel meg azt érik el hogy mégjobban vigyaznak a "nagymenok" és őket mégnehezebb lesz elkapni
    bsa
  • Frank99
    #45
    guszta
    ne, erről beszéltem.

    Nincs itt egy se közületek fasszopók?
  • Totya000
    #43
    Ez az ideillő latin kifejezés.
  • Frank99
    #42
    Hát igen. érdekes dolgok ezek.
    De hiába dumálunk, mindig minket - kisembereket szivatnak meg- mert minket mernek.
    Az úton állandóan folyik az " Úton állunk és basztatunk" történet, nálam két éve egy betörésnél úgy lezárták az ügyet 60 nap alatt, hogy a nyomrögzítőkön kívül senkivel nem találkoztam! Csekély 500.000 Ft értékű számítógépes cucc bánta... Úgyhogy ha itt van valaki a rendőrségtől, akkor nyugodtan bekaphatja a faszomat, a hódmezővásárhlyi rendőrségen ki is adják az adatait Frankie-nek, aki 3 évvel ezelőtt vett valakitől a Neten 10 CD-t, közte véletlenül egy 3d studio max-at -mirol a szakerto azota sem nezte meg, hogy trial, cracked, full vagy mi a szar.- es most 140 tarsammal együtt már ügyészségen van az ügy, nálam a studio miatt 830.000 Ft kárérték, örülhetek, ha megrovással megúszom.
    Úgyhogy ha van itt rendőr, nyugodtan kezdjen el dumálni, hogy így-meg úgy, mocskos szemét az összes. Sza kis falusi törzsőrmester 1.5 milla bruttót kapott 2001-ben , mellete vezeti a helyi PC klubot - ahol másolt proggykkal nyomulnak a srácok - szerinte inkább itt nyomuljanak, mint betörjenek. Nálam meg a 2 éves kisfiam, 70 éves anyósom, és szegény feleségem majd infarktust kap, mert házkutatnak.
    Hát ezért szopjon le az összes köcsög buzi rendőr, akik az utakra ki mernek állni világosban, hogy minket buzuljanak, de este leszopnak egy stricit is, csak ne kelljen kimenni esti razziára, mert fosnak.
    HALLJÁTOK, GECILÁDÁK???


    Frankie
  • MuERTe
    #32
    Aki azt mondja, hogy megérti a kiadókat, az gondolkozzon már el azon, hogy fölszálna-e egy ms windows repülőre.
  • Sith
    #31
    Én megértem a kiadókat, és a fejlesztőket. Mert ugye ők munkát őlnek bele abba amit te othon a gépeden használsz. Szerintem mindenki ideges lenne ha ellopnák a munkáját. De sokszor nevetséges hogy milyen összegeket kérnek egy egy programért. Bár mint lent már leirtam nem az árrakal hanem a bérekkel van a probléma. A BSA módszereit viszont nagyon gusztustalannak tartom, mert a legtöbben egy barátjuktól jó ismerősütől szerzik a programjaikat, és az ember a saját barátját köpje be? Én megveném a programokat eredetiben, ha reálisak lenének az árak. Pld mostanában elég olcsón hozzá lehet jutni régebbi progikhoz.. de várjon az ember 3-4 évet hogy játszhason egy játékkal pld? Felhasználói szoftvereknél mégrosszabb a helyzet.
  • corleone
    #30
    BSA BSA BSA BSA BSA BSA BSA BSA
  • kwega
    #26
    Őszintén szólva én inkább megvenném a progikat, minthogy rettegnem kelljen. De amíg az alapvető 4-5 progi 2 havi fizetésembe kerül, addig erről szó sincs. Ha 1 átlagember 1 heti fizetéséből képes lesz megvenni ezeket a programokat, akkor lesz itt lényeges változás. Ez van.
  • MuERTe
    #22
    Éjjeli csengőfrász? :)))
    Amugy ha nincs velük rendőr el kell hajtani őket a picsába, és gyorsan eltüntetni mindent, mert úgyis visszajönnek.
  • MuERTe
    #21
    Csak a családtagok nem kötelesek egymásra vallani.
    Mindenki másnak állampolgári kötelessége a tudomására jutott bűncselekményt bejelenteni.
  • ibrahim
    #18
    Rothadt szemétláda társaság de Ő otthon bizti franko progival játszatja a külyköt........
  • Spenser
    #17
    Igen szerintem is és bele értve a rendőröket, kis fiát lányát de persze az más mert hozzájuk nem mennek a haverok:::::(
  • Sith
    #16
    Nem tom ki hoy van vele, de amig ilyenek a keresetek, mert nem az árrakal van baj, addig lesz aklózkodás, szóvla nme sokat tehetnek ellene. Azt hiszem hogy a hazai sz gép tulajok 90% át nyugodtan le leheten tartóztatni.
  • MuERTe
    #15
    Néhány megfontolandó dolog, mielőtt valaki feladja magát:

    1, a BSA nem hatalmi szervezet (egyenlőre), így nem büntethet, ezért büntetlenséget sem ajánlhat!
    2, van Magyarországon egy szerv, amelynek hivatalból kötelessége eljárni az ilyen esetekben (szoftverrendőrség)
    3, az előzőekből látható, hogy ha a BSA a tudomására jutott bűncselekményt nem jelenti be a rendőrségen, bűnpártolást követ el!

    További jó sorban állást a BSA kapui előtt mindenkinek :)))
  • Ron Ragm
    #14
    Nevetséges.
  • MuERTe
    #8
    Az akció nem a már lebukottaknak szól :-/
  • magus
    #7
    figyelj azért sztem nem is olyan nagy baromság ez. Aki már lebukott és semmy esélye sincs, annak még mindig megéri jogtásztán megvenn pket nem?
  • Coine
    #6
    már megint LOL, mint mindig...
  • Ron Ragm
    #5
    Ehhh..
    :DDDD
  • atee
    #4
  • Totya000
    #3
    valoszinuleg azert adnak 1 honap haladekot, mert ezaltal talan szert tehetnek 1-2 balekra, akik beijednek es feladjak magukat.
    Elkapni ugyanis majdnem lehetetlen oket.
    Szerintem.
  • skorpio7
    #2
    Azt hittem , hogy viccelsz vagy valami "poén oldalról" idézel , de nem ...
    Most nézem a TV2-őt és ez tényleg röhej .Ezek komolyan gondolják ???
    Ezek hülyék ... meg az is , aki majd feladja magát .Jó hogy nem itt a neten kell leadni pl. a supergamezen mindenkinek a pontos nevét és címét , ha feladja magát jogtalan szoftverhasználat , letöltés miatt .Ez vicc .
  • MuERTe
    #1
    Egy új akció keretében büntetlenséget ajánlanak azoknak, akik bevallják, hogy illegális szoftvereket használnak és megveszik az eredetit.
    Az eredményt: elektroworld-öt megszégyenítő tömeg tolong a BSA győri kirendeltsége előtt, az emberek egymást tiporják, hogy föladhassák magukat. A rendőrség vízágyúkkal és gumilövedékekkel próbálja szétoszlatni a bűnbánó tömeget :DDDD

    A nagy kérdés a kampánnyal kapcsolatban : ki az a hülye aki feladja magát, ahelyett hogy szép csöndben lecserélné jogtisztára a programjait????????