241
Magix, E Jay stb. -vel készített zenék!
  • holleanyó
    #81
    Nekem nagyon tetszik.Nyugtató.
  • Mojlepque
    #80
    Hát nem tudom, mert végül is a Drum 'n Bass-ban nem túl gyakori a fagott furuja, meg az ilyen távol-keleti hangzás típus.
    De amúgy elég jó.
    Az előbb már picit elkezdtem írni szöveget, végül is jó volt, csak véletlen kiléptem, és nem mentettem el:(
  • davos80
    #79
    Oké...
    Amúgy inkább D&B mint tüctüc.
  • Mojlepque
    #78
    majd alá énekelek valami szöveget. Ok? És akkor fölvevő géppel fölvesszük a studió hungáriában...
  • Mojlepque
    #77
    jó zene, csak kár hogy csak "tüc-tüc".
  • Mojlepque
    #76
    bocsi, de nálam nem műxik a link
  • davos80
    #75
    davos.second.mp3
  • davos80
    #74
    Az első számom,kérek véleményt...users.atw.hu/kutya/davos.second.mp3
  • Mojlepque
    #73
    Hát azért ez nem így szokott gyakorlatban működni.
    Mert nem azért van az eladó hogy veled állítsa be a megfelelő hangszíneket
  • bens
    #72
    mi az h "lehet hogy hamis"? mielőtt megveszed kipróbálod, és akkor kiderül...
  • Mojlepque
    #71
    Hát ilyent azért ne mondj. Mert ha már esélyt sem látsz semmiben, akkor hiába keresel.
  • XerPY
    #70
    megvan a virtual dj csak nem nagyon van olyan zeném amit mixelni lehetne
  • Mojlepque
    #69
    Mármint milyen zenéket?
    Mert attól függ. Pl ha techno-t, vagy ilyensmit akarsz akkor elengedethetetlen eszköz a keverő pult, és efekt gépek.
    De ha inkább ilyen rock 'n roll, jazz, blues, country-t akarsz ahhoz jobbak a valódi eszközök.
    A hip-hop; R 'n B-hez meg a többihez mind kettő szükséges hogy jó süljön ki belőle.

    De ha arra gondolsz hogy melyik progival lehet csinálni "kezdetleges" zenét akkor a Virtual DJ nagyon jó erre a célra, mivel 2 puttonyos
  • XerPY
    #68
    sziasztok!!!
    ezeket a tuti zenéket mivel csináljátok ?? progi? milyen?
  • Mojlepque
    #67
    kaptam mailt hogy az egyébként is csak kezdőknek való. Egyébként elektromosat fogok venni úgy döntöttem.
  • Mojlepque
    #66
    Éppen erről beszélek én is hogy 5000Ft nem pénz, csak azért nem mindegy hogy 10db olyan 5000Ft-os gitárt megveszek ami lehet hogy hamis, vagy inkább 10.000Ft-ért 5db gitárt
  • bens
    #65
    ha tiszta a hangszer, és jól nyomod, akkor rossz nem sülhet ki belőle. 5000 az nem pénz egy gitárért. csak lényeg, h nem legyen hamis.
  • Mojlepque
    #64
    Hát azért az még picit odébb lesz szerintem, mert eddig csak 1 dob készlet, 1 pár Percussion van.Meg néztem egy gitárt ami 5000Ft, de nem tudom érdemes-e olyant venni, hiszen olcsó húsnak híg a leve.
    Jaa, meg még hangtechnikai eszközöket is be kell szerezni
  • blackgamer
    #63
    várjuk a szerzeményeket!
  • Mojlepque
    #62
    Ma nálam alszik a dobos a karból.Végre lesz egy kis időnk hogy a külvilágtól elzárva építsük föl a stratégiánkat
  • Mojlepque
    #61
    Akkor jó, mert ha türelmes leszek, meg az ügyvédem is, akkor tavasszal már saját zenekarom lesz:)És akkor egy kezdő "gyakorlást" fölnyomok oda
  • blackgamer
    #60
    elvileg saját zenéket lehet feltölteni, nemtom remix ide tartozik-e
  • Mojlepque
    #59
    A fent lévő zenéket, eredeti előadoktól szerezted, vagy mások énekelték, szerkeztették át?
  • Retro X
    #58
    Üdvözletem a nagy,örök és midenható Hip hop művelőit!!!
    Az volna a kérdésem hogy tud e v.ki v.mi jó internetről leszedhető hip hop zeneszerkesztő programot ami valamivel jobb mint az összehúzogatós hiphop e-jay?
    Aki igen, adjon már meg egy címet,


    !Thnx!
  • Amon Serrano
    #57
    Sziasztok!

    Acid 5.0-val kreáltam! Aki ismeri a battlefield Vietnám című játékot, annak ismerős lesz:)


    zene

    Itt klikk a donload file-ra!
  • Andrewg2
    #56
    www.mymusic.hu
  • SZLÁJDER
    #55
    VITTORIO.HU

    Töltsd fel te is saját készítésű zenédet! A stílus nincs megszabva, bármilyen lehet, de a lényeg az, hogy a sajátod legyen. Egy regisztráció után könnyedén lehet feltölteni az oldalra. A minőségnek 128kbps-osnak kell lennie és a file nem lehet nagyobb 10 megánál. Szokott lenni remixverseny is, ekkor adott zenékből kell kihozni a legjobbat határidőre. Az oldalon az eddig feltöltött zenék letöltéséhez nem szükséges regisztráció!
  • SchmiTTi
    #54
    nemár.húú.köszi. :D
  • blackgamer
    #53
    jók a számaid, főleg a Szörny tetszett (be is került a COD-ozás közben hallgatott számok közé), csak így tovább!
  • SchmiTTi
    #52
    feltettem a zenéimet egy saját oldalra : http://schmitti.srv.hu
    nézzétek meg
  • blackgamer
    #51
    Ide mindenki feltöltheti a szerzeményét!

    freee.hu --> Töltsd fel Te is saját zenédet!
  • mikszer
    #50
    ok.
    http://zseliakiraly.uw.hu/zenek.htm

    Tesk. :)
  • Panzermeyer
    #49
    Te, figyi, nem lehetne egy kevésbé flancosabb oldalra felrakni, mondjuk ahonnan csak letöltöm és meghallgatom?
    Mert Netscape -pel meg se lehet nyitni rendesen az oldalt. Iexplorer már megnyitja, viszont egy darab számot nem tudtam lejátszani azon a winampon. Na jó, nemtom, hogy több is van-e ilyen, de mindenesetre a Chinaman nem akart menni. Betölti, de indulni nem indul, hiába nyomom utána neki a play -t is.
  • Panzermeyer
    #48
    Ajánlom figyelmedbe a DC-t és a Bittorrent oldalakat (klienseket). Nekem is bittorrenttről van meg.
  • mikszer
    #47
    Na, akkor már én is beszállok:
    saját zenék (eJay mp3 és saját MIDI) online meghallgatható
    valahol ITT! :)
    Várom a kritikát (lesz mire..)
  • ToM86 #46


    Hi!
    Haverjaim "zenekarának" munkáit szeretném bemutatni nektek, mert sztem elég zsir! Nógrád Hip-Hop név alatt futnak a srácok és nagyon zúzzák! :D

    Több info a honlapon: nogradhiphop.fw.hu
  • ady92
    #45
    Hi! olvastam, hogy neked megvan a Techno Ejay 3. Nem tudnád eljuttatni nekem? Előre is köszi! cserébe ha gondolod eltudom a DJ MixStation 2 -nek az újabb (nem a legújabb) változatát Dj MisStation 2 feat.Virtual DJ -t (vagy vmi hasonló), vagy a Virtual DJ 1.08-at. Előre is köszi! Ádám
  • Panzermeyer
    #44
    Hát én is csak azt, ami úgy érzem nem lett olyan rossz. De pl az első szám az ettől sokkal jobb lett, csak néha kifagyott a progi, erre elfelejtettem a jó verziót elmenteni, aztán azután se sikerült olyan jóra megcsinálni. Azóta is fáj a szívem :)

    Sonicfoundry, és Reason... oksi, megpróbálkozom majd velük.
  • blackgamer
    #43
    Magix helyett én inkább a Sonicfoundry: Vegas Audio-ját használom
    és a Propellerhead: Reason-jét esetleg ezeket is próbáld ki
    de én elmenteni sosem szoktam a művet :)
  • Panzermeyer
    #42
    Kösz az elismerést! :)

    E-Jay mix station -t használtam hozzá. Mostmár megvan a Techno E-Jay 4 is (2 cd), de még sajna nem merültem bele annyira, hogy zenét is csináljak vele. Majd megpróbálom megszerezni a Magix Music Maker -t is, vagy mi a neve, meg a Magix Audio Cleaning Lab -et. Sztem az audio tisztítóval meg az e-jay 4 -gyel iszonyat ütős zenét lehetne csinálni.