241
Magix, E Jay stb. -vel készített zenék!
  • Mojlepque
    #92
    Tudnál valami olyant csinálni, amiben van valamennyi kicsi szóló gitár efekt, vagy valami suttogás féleség?
    Csak mert a bandámmal, a hétvégén gyakorolnánk, csak hogy nem tudunk jelenleg semmi extrát a jelenlegi hangszereinknél...
    Meg ha bele egyezel, akkor 1-2 számot alá is énekelne a vokálos tagunk, ugyanis még csak 2 dalszövegünk van
  • TheReMiXeR
    #93
    próbáljuk meg, csak írd meg pontosan, hogy mit szeretnél!
  • Mojlepque
    #94
    Hát lehetőleg egy olyansmi ütemet, mint az uccsó számod, max 5%-al lassabbat.
    Aztán ha lehet női, vagy férfi hang ként, ilyen "nyögés szerű hangok" mint pl amikor dúdorásznak
  • TheReMiXeR
    #95
    az ütem az rendben de a nyögés hangokat Nektek kell prezentálni :)
  • Mojlepque
    #96
    Hát nem teljesen nyögés. De ok, amúgy. Most beszéltem az egyik taggal, és mondta hogy annak örülne ha valami Ashlee simpsonos, rockos hangzású lene az 1., mert hétvégén gyakorolnánk...


    Idővel talán te is személyes banda tag leszel;)
  • TheReMiXeR
    #97
    nem igérem holnapra, de megnézem mit tehetek...
  • TheReMiXeR
    #98
    ...mert hogy 9től este 9-10-ig melózok a következő 3 hétben...
    qva sulinet
  • Mojlepque
    #99
    Ok, nem akarlak siettetni, csak minél előbb elmondom, annál több időd lesz elgondolni, hogy hogyan kéne:)
  • Vándorsólyom
    #100
    sziasztok, tudnátok ajánlani valamilyen hang/dalszerjkesztő programot, AMI MAGYAR nyelvű? A magix, vagy Soundforge-nak van ilyen változata? vagy esetleg magarítás hozzájuk? Fontos lenn, köszi a válaszokat!
  • blackgamer
    #101
    vegyél elő szótárat (link ha nincs offline)
  • LouiS Kmét
    #102
    Dance ejay sorozatok jók (7-t használom,vágáshoz pedig nerot"waveditort") Nem magyar de egyszerűűű !
    Sokat kell rajta dolgozni és nem kell hozzá szótár !
  • berygod
    #103
    Szasztok! Mért van az hogy a VIRTUAL DJ honlapján regisztrálva vagyok, még sem enged letölteni a Skin-eken, és a háttérképeken kívül
    semmit? (Pl:Effect)

  • ROKICA
    #104
    Szevasztok én MAGIX-al próbálgatok csinálni zenét, ilyen Hip-Hop stílusu valamit.. de sztem tök fasza progi, ha kész lesz feltöltöm az mp3 at:)
  • ROKICA
    #105
    [URL=http://chulack.tvn.hu/otpor2.mp3]Itt van ez annak a részlete amin most "dolgozom".:-)[/URL]
  • reménytelen
    #106
    Egy hétig voltam a nagyszüleimnél falun, ezt a számot dobtam össze a szíves közreműködésükkel: Falu mix
  • kaptar41
    #107
    sziasztok! Ha valakinek megvan a United-től a "végső állomás című" száma, légyszi küldje el a [email protected]! köszi!
  • blackgamer
    #108
    nagyon beteg :) szegényeket mire veszed rá
  • Szabiee
    #109
    hali!
    hova lehet feltölteni saját zenéket? ez lenne a bajom.
    előre is köszi
  • BaltásRém
    #110
    Sziasztok !

    elérhetővé tettem a 3 legjobb saját készítésű zenémet ,melyek stílusában a 80-as éveket próbálják felidézni. ModPlugtrackerrel szerkesztettem, tehát nem 1 mobul egy dobminta, hanem 1 hang 1 modul. Halgassátok meg, és érezni fogjátok a különbséget !

    http://mastergy.fw.hu/italo.html
  • blackgamer
    #111
    szimpatikus zene csak így tovább
  • Blasta
    #112
    Szia Mindenki!

    Engedjétek meg, hogy bemutassam nemrég elkészült albumom, melyet leölthettek a http://snipersound.gz-photo.hu oldalról.

    Minden kedves hallgatónak előre is köszönöm az időt, amit a zenéim letöltésére és meghallgatására szánt! Mindenféle véleményt szívesen fogadok az oldalon feltűntetett email címemre.

    Üdv, Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
  • blackgamer
    #113
    egész bejövős multizás közben fogom hallgatni!
  • reménytelen
    #114
    Frosty the Snowman paródia:

    Horny the Cockman (rock)

    A dalszöveg és az információk ott vannak a leírásban.
    (A Búcsú & Szalai rockband egy fiktív, a szám erejéig összeállt kétszemélyes "banda" - osztálytársam és én)

    Nem tudom, hányan ismerik az eredeti Frosty the Snowmant, az itt van, de Google használatával is könnyen megtalálható.
    A szöveg pajzán, de csak annak fülsértő, aki tud angolul.
  • reménytelen
    #115
    Na, itt megy másik, ez is tőlünk van, de ez most éppen Búcsú & Szalai & Szalkai rockband.

    Maszkabál

    Ez már teljesen saját szerzemény, nem átírás.
  • blackgamer
    #116
    lol :)
  • Matthew Prosac
    #117
    bmeg, ezt nem tudtam sokáig nézni/hallgatni
  • reménytelen
    #118
    Szinkronjavított verzió

    Amúgy aki nagyon nem bírja az elején azt a zúzós részt, ahol néha a dob kiesik a ritmusból, az nyugodtan ugorja át (kb olyan 1 perc), mert a többi részért mindenképp érdemes megnézni!
  • PcBalu
    #119
    Üdv!

    Remélem valakinek megvan a Mgaix Music Maker 12 silver. Csak kellene aktiváló kód. tud vki?
  • Kungfucsiga
    #120
    Helló!

    A BetterFly (Muse Tribute Band) keresi képzett,nem kezdő énekesét.
    Muse és saját számokat játszunk (a sajátokat meghallgathatjátok a www.betterfly.hu oldalon)
    Ha el tudnád énekelni a számokat,vagy ismersz olyan énekest,akinek jó a hangja,akkor légyszives írj: [email protected]

    Egyéb elérhetőség: www.myspace.com/betterflyband
  • n3whous3
    #121
    Saját kurvarégi zene, Dance E-Jay 2-vel :) (asszem 2002-es :D)
  • SpaceNinja88
    #122
    Én is szoktam zenélgetni, de egy nulla vagyok, nulla zeneelmélettel.
    Sony Acid 5-el "csinálom" """ezeket"""...

    Na, íme egy (hallgathatatlan) játékzene feldolgozás:
    Visor - Flying To The Stars (Starman Cover) (Mindless Star Radio Edit).mp3

    Club Mix @ YouTube: YouTube channelem...
  • Moyko
    #123
    Két régebbi eJay segítségével készített trance, minden fajta véleményeket szívesen fogadok. :D

    Song 1
    Song 2

  • htr93
    #124
    szóval itt disco, techno, stb.k -et gyűjtögettek?
  • n3whous3
    #125
    nem feltétlen, csak ezeket könnyebb csinálni xDD
  • n3whous3
    #126
    Hip-Hop EJay-vel csináltak is jöhetnének sztem
  • htr93
    #127
    Hmm... sajnos én nem vagyok oda a Disco-ért. Eggyébként tényleg nehezebb a hangszeres zene, az biztos.XD

    nembaj, én maradok annál... csináltam egy hasonló témát, csak hülyébb címmel, és oda hangszeres zenét íroganaának az emberek ha írogatnának. de csak én.:(
  • HCK
    #128
    [IMG][IMG][/IMG[/IMG]

    Sziasztok!

    Szerintem be se kell mutatkoznom mert én híres vagyok! (MC BALINKA)
    MEGJELENT AZ INGYEN LETÖLTHETŐ ALBUMOM!!! HÚÚÚÚ

    12. szám van rajta! tök jók

    innen lehet letölteni:

    http://data.hu/get/501613/Balinka.zip.html

    http://rapidshare.com/files/137131781/Balinka.zip.html
  • sovatalevi
    #129
    nekm is van 1-2 sajat szamom....nem a legjobb
  • blackgamer
    #130
    közvetlen linkeket nem tudtok írni? hotdog.hu-ra feltölthető mp3, rapidos oldalak macerások
  • SZilaJMaGGoT
    #131
    0620.... XD