33
  • KIP
    #33
    az érdekes lehetett:-) kivesszük az alaplapot betesszük az újat s mindezt reboot nélkül nagycerrű:-)))
  • Pheel
    #31
    Nekem is, meg egy plussz vezérlőm. :-PPP
  • Pheel
    #30
    basszus, tényleg. :) Régen volt már :)
  • Pheel
    #27
    Én speciel teljes buszt tiltok. Modjuk ezért. Bár én megtehetem, mert minden vinyóm külön kábelen lóg.
  • Pheel
    #25
    Aje. De a disable jobb, mert nem tünteti el az adott eszközt a listáról.
  • Pheel
    #21
    Na ha az ott egy ő betű, akkor ó-t akartam, ha ó, akkor csak szar ez a dőlt betűs kiírás. :)
  • Pheel
    #20
    Ilyen újhardver meg ééérdekes lehet. Nekem nem kínlődik.
  • Pheel
    #19
    Nekem az egyik virnya normális, hétköznapi rackben van és mindig "hot-swap" szerűen veszem ki. Az gépem szinte mindig csak hibernálódik, ha éppen kikapcsolom. Ja és van egy másik rack, abba kerülnek a haverok vinyói. Mondanom sem kell azok miatt sem booltolok újra.
  • CAD
    #17
    Uj hardverkor nekem is kinlodik... GF2 mx400-st vettem, es allandoan fagyott a cucos, de ugy istenesen fullon... most lesz reinstall ha lsez idom, pedig ez az xp, egybknt atomstabilan megy szeptember ota :( - csakhat uj harver - reinstall :(.
  • Pheel
    #15
    A hiba birtokos ragja pontos j-vel írandó. :-P
  • CybearBoy
    #8
    Szerintetek miért van az, a XP alatt elkezdek netelni az Internet Explorerrel, akkor rögtön újraindítja a gépet, míg a netscape navigatort használok, akkor semmi gond sincs??? Amúgy bármilyen más windows-zal tökéletesen tudom használni az IE-t.
    Valakinek van ötlete?
  • zorro82
    #6
    A MájkroFOSt kéne legyalulni, de kegyetlenül minden baromságával együtt!!!
  • CybearBoy
    #4
    Neked milyen géped van Sanko? AMD vagy Intel?
    És nemtod véletlen milyen verziót használsz, feltört, vagy corporate, vagy netán esetleg eredeti? Nekem CSAK az volt vele a gondom, hogy amikor elkezdtem netelni, resetelte a gépet...
  • braindance
    #3
    Kocsi helyett inkább a bohócot polírozza...
  • CybearBoy
    #1
    Remélem kijavít majd ,,kisebb hibákat", mert nálam elég fura dolgokat művelt...