1704
  • I.C.ram
    #329
    ja nagyon gagyi nem erdemes leszedni! :((
  • Krinyo
    #327
    honnan lehet leszedni?
  • Sephi
    #326
    onnan hogy olvastam baratom
  • Sith
    #325
    Hmm ép most játszom végi másodszor.. és feltünt valami a dzsungele pályán direktbe felhivja a program a figyelmed ara hogy kerüld a tüzharcot.. na most ha te nem igy játszo laz a te tolgod viszont nem a program lesz tőle hentelős
  • FREAK
    #322
    mondjuk az 1 is csak 4 missionig volt jó


    utána rambo eksön pówa
  • Goodwill
    #321
    és azt te honnan tudod barátom?
  • Sephi
    #320
    sok mindent is fognak baratom!

    ez jobb lesz mint az egyes. hiaba mondod hogy felsz hogy nem lesz olyan jo mert te is tudod hogy sokkal jobb lesz:)
  • Sith
    #319
    Komolyan nem értelek titeket... egy félkész játékról mondtok vélemyényt.. hogy ez em jó meg az nem jó... ha jól tévedek szeptembere igérik adig ugye még van minimum 4 hónapjuk... atól tartok eniy idő alat sokmindenen lehet javitani
  • FREAK
    #318
    na jó, de ez az, ami totál nincs még megírva.... én ki sem próbáltam, pont ezért, csak a grafikát figyeltem


    mondjuk az sincs kész....
  • FREAK
    #316
    grafikailag rendben lesz

    az orosz állomáson azok az oszlopok!!!! attól kész voltam!
  • FREAK
    #314
    ez olyan, mint a beolvasztás utáni fémdarabról megítélni a készülő szobrot......

    várjuk meg a végét

    én csak attól fosok, hogy átmegy maxpayne-be...
  • FREAK
    #312
    de ez nem is beta........ sőt még alpha sem....
  • Sephi
    #310
    Hihe:)
  • verti.go
    #309
    Ugyan, király volt az :)
    "Hotel Gallárd" , ROTFL
  • I.C.ram
    #308
    ilyen nepszeruek vagyunk a hitman-ban? 1-ben meg a gellert hotel volt bar kisebb-nagyobb helyesirasi hibak akadtak de azaert jol megcsinaltak :)
  • Sephi
    #307
    Nem tom de megeri letolteni mar csak a Budapesti palya miatt is:)))
  • Inquisitor
    #306
    Mennyi most az első rész? 4000?
  • Sephi
    #305
    Anyam! Most man mitcsinal! Belodolom az imidzset es lefagy a gip:) Ha nem lodolom be es elinditom akkor a elso kep utan lefagyon... ez kinos vazz
  • Sephi
    #304
    No hat en is feltelepitettem es mit modjak igen batorito volt az elso screen hogy mi hianyzik belole:)))))))))))))) Francba:))
  • Alexease
    #303
    Az alabbi oldalon peticio gyujtes folyik az internetes szolgaltatok es araik ellen! Jelenkezzetek fel!!!!

    http://matavsux.warez.hu/
  • Sephi
    #301
    Akko nem totom leh
  • zplayer
    #300
    az egyik legfontosabb hogy tamogatja a hardwer T&L-t :)

    en az egyeik havas palyat probaltam ki, marha nagy ter van benne.
  • verti.go
    #299
    nem játszhatatlanul bugos, csak ilyen apróságok...
    sok van belőlük ahhoz, hogy felsoroljam.

    Most próbáltam ki a 2. pályát... ott mondjuk már picit izzad a gép :) De még mindig játszható.

    De asszem nem fogom tovább játszani, mert inkább megveszem az eredetit (az első rész baromi jó volt). Persze majd ha olcsó lesz, addig marad a warez :)

    PS:
    ha nagyon érdekelnek a bugok, itt van pár:
    - nincs benne minden fegyver
    - nincs benne minden misszió
    - a "collision detect" nincs még rendesen kidolgozva
    - néha furcsa objektumkezelés
    - a szkriptek még nagyon kiforratlanok
    stbstb...

    viszont nekem eddig nem fagyott (én opengl alól játszottam), vannak hangok (kurvajó hangok/zene), csak kevés textúraillesztési hibát láttam...

    A lényeg, hogy sok dolgot újítottak:
    - lehet guggolni (sőt, majd a fullban le lehet feküdni a földre is!)
    - a fegyvereknek van normális visszarúgásuk (tehát ha lősz egy pisztollyal, a lövés után picit megemelkedik a crosshair)
    - a sztori nem tűnik valami fényesnek, viszont a missziók önmagukban jónak tűnnek, hozzák az első rész szintjét
    - lesz egy csomó új fegyver
    - a grafikán érezhetően javítottak... 47esünk feje már gömbölyű :), nagy felbontású textúrák vannak sok helyen, a fények is baromi jók (1.pálya, egy templom, és a színes ablakokon áttörő fény a levegőben látszik!)...ja, és a modellek is kidolgozottabbnak tűnnek.

    Összegezve: szerintem jó lesz. Minimum az első szintjét fogja hozni, de inkább többet.
  • magus
    #298
    nekem fagy, kilep, rossz textura illesztes, nincs hang. amugy minden megy:)
  • Sephi
    #297
    De mit ertesz az allat hogy bugos? Lefagy? Kilep a gamabol? Eltunek objectumok? Nincs hang?
  • verti.go
    #296
    Egész játszható, ahhoz képest, hogy béta.
    Én főleg arra voltam kíváncsi, hogy a gépemen fog-e menni, mert szegénykém nem éppen up-to-date :)

    Viszont kipróbáltam, 800x600x32-ben amit tudtam, maxra tettem, és jól viszi...(a gépem egy 700as duron egy gf2mx-szel gyengítve ;P)
    Bár még csak az első pályát volt türelmem elindítani...
  • Nyiri
    #295
    En mar toroltem, mert bugos, mint atom :). De a zene atomjo benne. Meg a grafika is gyonyoru :)
  • Sephi
    #294
    Hogy lehet ember Betat jaccani amikor az eredeti csak Szeptemberbe jon ki? Vegig nyomod igy megunod mire az eredeti kijon csomo uj dologga. Gondokoza ma:)

    Egyebkent mesej mar rola... msok benne a bug ?:) Jatszhato? Elvezetes? Zene hang film minden?
  • verti.go
    #293
    skacok!
    brightnesst sikerült valamivel állítanotok?
  • Zagash
    #292
    Egyenlőre csak béta van, de azt mondják, hogy érdemes feltenni, annyira szép!
  • Krinyo
    #291
    Miért Daocoznék?
    Meg sincs :)
  • Goodwill
    #289
    ami a qczin kinn van, az a béta? build122 working
  • Sephi
    #287
    Dehogy bugos:) Csak jatszhatatlan:) olyan edes hibak vannak benne:) Azert nah ha azokat nem nezem akkor eleg elvezheto... az idegesit hogy ajton nem megy be mindig es ujra kzdthetemaz egesz palyat. Mondjuk en az elobb toroltem le az egeszet mert restartoltva a windowsomat am hujeje es erre be szoktam ragni.
  • djcom
    #285
    Kösz!
  • djcom
    #283
    Érdemes levenni a bétát?Mármint arra gondolok,hogy ez azért teljes verzió,csak nem végleges?
  • Lazarus
    #282
    Még csak béta van!
    Hülye gyerek :)
  • Krinyo
    #281
    Már leszedhető a béta!
  • Ryan
    #280
    De tempósan!!!!!
  • Ryan
    #279
    Cső! Hol lehet leszedni, he?
  • Crem
    #278
    http://www.hitman2.com