1704
  • JonasSandor
    #1704
    Ahogy töröltem a játékot el is tünt a listáról tehát csak egy demó.
  • JonasSandor
    #1703
    https://store.steampowered.com/app/863550/HITMAN_2/

    Szedjétek azonnal.
  • JonasSandor
    #1702
    Mivan meg sem jelent a játék de máris ingyenes What da fuck?????
  • JaSoN HuNTeR #1701
    EVM-et se rakja fel mert azt irja ki telepítő hogy ismeretlen verzió...
  • JaSoN HuNTeR #1700
    Sziasztok. Hogyan tudom a steameset magyarosítani?
  • RED BULL F
    #1699
    Innen szedd le. Ez már elvileg nem kér semmi kódszámot.
  • Edorn
    #1698
    Steam-es verzióhoz létezik magyarítás? A magyaritasok.hu-n lévő változatot próbáltam, de a magyarítás telepítésénél telepítő kulcsot kér így azzal ki sem tudtam próbálni...
  • Hecker007
    #1697
    Üdv. Van rá esély hogy elinduljon a game win7 x64 alatt? És még HD felbontást is be lehessen valahogy állítani?
    Eredeti játékom van, rendes dobozos nem újság mellé kapott.
  • Solyom2
    #1696
    Az eredeti CD-s
  • H3LLBoY
    #1695
    hy all!
    xp sp3 alatt, hogy lehet elindítani, nekem sehogy sem megy.
  • Piedon
    #1694
    Ez furcsa, mert 1.02eshez eddig mindig jó volt az EVM-es magyarítás. Milyen eredeti verzió ez? Már úgy értem, hogy PCgurus vagy valami más, illetve milyen oprendszer alá akarod felrakni?
  • Solyom2
    #1693
    A GAMEHUNTERES NEM MENT MERT AZ 1.0-RA VAN.
    Az EVM magyarosításnál meg valami frissítés ír ki és hiába raknám fel azt írja hogy nincs frissítendő magyarosítás
  • Piedon
    #1692
    Lásd #1679-es hozzászólást!
  • Solyom2
    #1691
    Helló!

    A hitman 2 eredeti v 1.02 van meg.Nem tud hozzá valaki egy működő magyarosítást.
  • pappattila
    #1690
    csá srácok most akasztotam ki a hitman 2-őt !mejik pályán van a 2-kezes hangtompítos
  • gruber trans
    #1689
    vannak!
  • Piedon
    #1688
    A játék könyvtárában a /Scenes mappában és annak almappáiban vannak zip kiterjesztésű fájlok?
  • gruber trans
    #1687
    v1.01-nek van irva
  • Piedon
    #1686
    Egyáltalán milyen verzió ez? Orosz? Angol? Mi a verziószáma a programnak? Mert ha módosítottak rajta (úgy látom, valami full-rip nevezetü) akkor nem is működni egyik magyarítás sem.
  • gruber trans
    #1685
    ???
  • gruber trans
    #1684
    Csáztok
    lenne egy kérdésem hogy a magyarositást hiába teszem fel nem magyar a játék. gamehunterröl szedtem magyaritást mind a kettöt kiprobáltam de egyiksem mükszik.pls
    elöreis thanks

    UI.:innen szedtem a játékot!
  • peppino3
    #1683
    hy hol tudnám letőlteni a hitman 2-hőz az 1.01 pach-et
  • tomi910826
    #1682
    hy all! nekem 1 problémám lenne a játékkal (hitman2 1.0) hogy eltérő időközönként fogja és kilép váratlanul a játékból. Mit lehetne vle kezdeni?? légyszi ha valaki tud segiteni írjon!! címem: [email protected]! előre is köszi
  • laca103
    #1681
    CSak akkor van hangtompítód amikor megszerezted a pályán...
    és az sztem tök sokat rontott a játékélményen hogy minden pálya elején ugyanazokat az alap cuccokat kaptad annak ellenére, hogy az előző pályán egfy egész jó fegyverarzenált tudtál összegyüjteni...
    de az kétségtelen hogy így dokkal nagyobb volt a kihívéáás :D
  • gabica06
    #1680
    Segítsetek! egyszerűen felteszem és nem magyar, telepíti meg minden meg jó a könyvtár is. de mégsem az. mi lehet a gond?
  • Piedon
    #1679
    Nem mindegy, hogy melyik magyarítást teszed fel, mert több verzió is létezik belőle. Ha neked a PCGurus verzió van meg, akkor az EVM oldalán találod meg hozzá a magyarítást. Ez ki is van írva a Gamehunter oldalán a Hitman 2 letöltési részénél.
  • Pluskast
    #1678
    Van de van!!
  • gabica06
    #1677
    Nekem magyarosítás kellene, de egyszerűen nem jó nekem is ez a frissítő magyarosítás van, a játék mappába telepítem de hibaüzenetet ír ki, aztán nagy nehezen végigtölt majd nem lesz magyar a játééék, mit csináljak?
  • a.carkey
    #1676
    Van hangtompító. Miért ne lenne?
  • laca103
    #1675
    Feltettem a HM3-mat és meg kellett állapítanom, hogy hangulatban is meg játékélményben is iszonyatosan alulmúlja a 2-t... MIAZ HOGY NINCSEN HANGTOMPÍTÓ?
  • kzoard
    #1674
    nekem nagyon úgy tűnik. bár az enyém eredeti és még így is ezt csinálja
  • tom3k10
    #1673
    Naggyából végiolvastam a hszeket ezekszerint ha nem eredeti a game és kidobál folyton, erre nincs orvosság?
  • pozsoka
    #1672
    Érdekes,mert én sem találom,bár én widescreen átállítás miatt keresem.
  • egap94
    #1671
    http://gportal.hu/gindex.php?pg=3725393&PHPSESSID=b01534590a682f0a98703c3999e49785

    DE NEM TALÁLOM !!!!! :'( :@
  • egap94
    #1670
    csá!
    a Hitman 2 1.0-ás veriója van meg (asszem :D)
    És nem találom a hitman2.ini fájlt, mert oda kell beírni ezt : EnableCheats
    és akkor a játék közben tudok cheatokat használni ( caps lockal)
    de nem találom
    :'(
  • roli613
    #1669
    Ne tedd fel a patch-t és rakd újra a game-t,minek a patch? Kell a fa**nak! www.gportal.hu/plok,hu itt kewresd meg a Hitman 2-t
  • pista01
    #1668
    Sziasztok!Olyan problémám lenne hogy ha felrakom a hitman 2 1.0-ra a 1.01-es patch-t akkor nem indul a game.Valaki segitsen ha tud.
  • Piedon
    #1667
    Pedig az lenne az. Ne törödj azzal, hogy "magyarosítást frissítő program", telepítsd csak fel nyugodtan.
  • robali
    #1666
    Sziasztok nekem a Hitman 2 1.02(eredeti cd) verziója van meg nem tudnátok honnan lehet ehez a verzióhoz magyarosítás letölteni?
    Nagyon fontos lenne.
    Előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

    U.i a www.evm.hu- ról már próbáltam mert elvileg azt kell de az valami magyarosítást frissítő program volt de nekem még nincsen magyarításom
  • JencyJ
    #1665
    Hello!
    A 3. körben amikor ki kel nyírni a 2 célpontot azt hogy kel megcsinállni, mert mánis lejár az idő mozdulni se tok