30
Egy hét alatt kb mennyi időt töltesz el játékokkal/netezéssel?
  • Evil
    #30
    hat tul sokat es ez a tanulas rovasara megy.Pedig szigorlatra is kene keszulni.Ezek a fasz jatekfejlesztok minek csinalnak ilyen jo jatekokat? +meg a lan party k amik utan 1 hetig hasznalhatalan vagyok.
  • rolika
    #28
    Persze, mások vagyunk. Én is fél ötkor otthon vagyok, de van barátnőm, kutyám, szeretek olvasni, sőt néha csinálok igazán hasznos dolgokat is, pl. segítek a szüleimnek a kertben, meg ilyesmi. Marad napi ca. 1-1,5 óra.
  • magus
    #26
    5.esnek sok ideje van erre meg arra. hazaér 2re, baszik tanulni mert hét nincs is mit, akkor3-ra tuti kész van őket nem bazsogatjk a szülők.Ejj de jó volt nekem akkor:))))
  • #24
    túl sokat...
  • Alexease
    #23
    Heti max 1-2 ora hetvegen.
    Sajna...
    Munka mellet gazos. 7-kor kelek. Este 8-9 haza erek. Kaja, kutya, miegymas. Hajnal 2-3-ig maszek, fusi, otthoni munka stb. Aztan alvas.
    Neha az alvas helyett, de ahoz jo jatek kell. Pl. Insane, Screamer 4x4, Wolfi, OFP, Sturmovik.
  • Efreet
    #22
    "3féle meber van."
    akkor én nem vagyok meber :) és ember se nagyonremélem...
  • rolex
    #21
    Az egyetemistákról mást tudok: amikor az öcsikém elviszi a PS2-(me)t az albiba, akkor általában 48 órán át nincs lekapcsolva! Mondjuk, már ötödikesek...
  • CSOCSO
    #19
    naonta 4-6 ora nekem is... kivéve hétvége de ott 12-14 ig alszom:)))
    amugy volt egy hét amikor egész héten 10orát aludtam
  • Hitm@n
    #17
    Kevés,mi? Szerintem is :))
  • magus
    #16
    4óra?huhh...
  • Hitm@n
    #15
    Naponta 4-6 óra minimum,hétvégén általában vagy több vagy kevesebb :)
  • magus
    #14
    hát most a gothic miatt hetente kb 15órát. A hétvégém most gothiccal telik el...
    amugy ritka az olyan jó eset, hogy hétküznap tudjak2 órát játszani...
  • Ron Ragm
    #13
    ojan 5-7 óra hetente
  • rolex
    #12
    cirka 10 óra hetente.
    SQJ: Hogy lehet 6-8 órát játszani hétköznap? Mikor dolgozol, alszol? Játéktesztelő vagy? :)
  • Sephi
    #10
    En nem jacok sokat csak ha egy jo jatekot kapok. most peladaul amiota megvan a Warcraft3 nem aludtam ket napja:))))))
  • Efreet
    #8
    az nincs. a heten volt 2X fel ora... mult heten 1 kicsit tobb... tetszik, de nem ulok a gep elott annyit.
  • Laalee
    #6
    na es az a napi 3 ora feketemacsek?:)
  • Efreet
    #5
    hmm... átlagban kb 1 órát... max 2-t.. mármint hetente.
  • mikike
    #4
    de inkább netezéssel
    mindenkinek
  • GAMECUBE
    #3
    Most hogy GCm van eleg sokat fogok, egyebkent nem viszem tulzasba.
  • magus
    #1
    Gothic miatt most sokat...