598
Star Trek: Bridge Commander
  • marci555
    #598
    Amúgy meg a Kobayashi maru mod frissülése 2010.02-es frissítése is arról árulkodik, hogy azért elég sokan játszanak még vele. Természetesen a fordítás arra a modra is kiterjed.
  • Narxis
    #597
    Inkább hű maradhatnál a nevedhez és bátorítsd. :p :D
  • Narxis
    #596
    Én örülök, hogy fordítod, biztos megnézem ha kész leszel. :)
  • Borg
    #595
    Fordíts sorozatokat akkor inkább :)
  • Borg
    #594
    Ja, de azok is csak 3-4 évvel ezelőtt :)
    Csúnyán eljárt az idő e fölött, és mindegyik "utód" béna gagyiság lett...
  • marci555
    #593
    Igazából ez egy nagyon jó gyakorlás nekem is ,hogy fejlesszem az angol tudásom, és sz.tem azért sokan előveszik néha néha. De ha nem az se baj :D
  • Narxis
    #592
    A Star Trek fanok.
  • Borg
    #591
    És minek? Játssza még ezt valaki?
  • marci555
    #590
    Én elkezdtem a játék fordítását. Nem nehéz munka, csak elég sok felirat van. A játék nem támogatja az ő és ű betűket, de elvileg minden rendben van.
  • Borg
    #589
    Uninstall, azt.
    Sajnos az engine alkalmatlan komolyabb moddolásra, hiába próbálkoztak vele többen is.
  • 42nd Intruder
    #588
    Hali! Probáltam felrakni a DS9FX Xtended (1.0)modot, de akárhogy görcsöltem, vagy kifagyott, vagy egyszerűen megszakadt a játék mert a másodtiszt levált... Valakinek van valami ötlete, tippe, hogy mit lehetne ezzel kezdeni? :(
  • Aerlisz
    #587
    Magyarosítást kerestem én is de sehol semmi... Am mindig ott akkadtam meg amikor jön velem asszem a RanKuf klingon Bird Of Prey és ki kell lőni egymásik hajó Warp enginet... akkor már sovi-vel megyek csak az a baj hogy az összes Qauntomomat (Egészen biztos nem jól írtam le :P) kilőttem és a Starbase12-n nem töltik újra...

    Am egyszer valahogy sikerült bele tennem az SG modot(azóta se sikerült) az nagyon jó... igaz hogy a hajók erőségét nagyon elcseszték mert egy Ha'tak nagyon sok Sovi-t leszed egypár lövésből, plussz azthiszem hogy az Asgard hajót is le lehetett szedni vele de ebben nem vagyok biztos.
  • Narxis
    #586
    a-a
  • SaphireDraco
    #585
    Ezez a játékhoz ninycs magyarosítás
    ??
  • Savage85
    #584
    Hy all. Olyan problémám lenne, hogy leszedtem ezt a kobayashi marut mod-ot ami elvileg tartalmaz új küldetéseket amiket sehogysem tudok elindítani. plz help
  • Neton
    #583
    a KobMaru nálam játszhatatlanná tette a single playert. De a KobMaru-ban elvő hajók már reálisak erő szempontból, mondhatni canon. Ha Single playert akarsz játszani, akkor a telepített könyvtárat másold át valahova (én zip-be benyomom aztán ha kell, akkor csak unzip). Ha meg single playerben akarsz erősebb hajókat, akkor szerintem egy MVAM mod alap, aztán egy CE galaxy class, CG Sovereign Pack (meg az ezekhez tartozó cuccok amiket kér a readme-ben) és elvileg akkor normális lesz a SP. De nem 100%, még sosem próbáltam, csak terveztem. De lehet holnap nekiállok és kipróbálom. Persze a Bridge Plugin Core Gold is olyan, h kell és sanszos a NanoFx is. Bár nálam ez utóbbi csak galibát okozott SP-ben. De majd kipróbálom megint, hátha most nem. :)
  • marci555
    #582
    Igen azt tudom hogy csak ott. Köszi kipróbalom azt a progit. Most töltöm a kobmaru-t az miben változtatja meg a single playert? Mert lentebb látom hogy megváltoztatja csak nem tom miben! Vmi olyan modot tudtok adni hogy ütőképesebbek lesznek a fegyverek. Mert sz.tem ez ebben a játékban nem teljesen reális.
  • Neton
    #581
    Hali! Ezek a modok csak Quick Battle-ben mennek, single playerben nem. Ha nem látod a hajókat a QB alatt a Federation menüben, akkor a BCMI vagy a BC Mod Packager kell neked. A BCFiles.com oldalon letölthetők ezek is.
  • marci555
    #580
    Helló! Vki tudna segítni? Letöltöttem egy csomó módot pl intrepid hídat akkor a voyager legénységet, a defiant hajót és egyik sem akar működni. Mindig be kell másolni egy csomót file-t a data meg a script mappába de nem történik semmi.
    Valaki help!!

    Üdv: Marci

  • akyyy
    #579
    jah de a hajom alig ált már meg:D

    előző csatákba annyi, meg nem volt már csak fotontorpedóm.

    de megoldottam, végigvittem jeah:(

    de away team se rossz:D
  • Muki100
    #578
    ha letapogatom a területet akkor látni fogod matant egy darabig, akkor javasolt quantum torpedóval kilőni az álcázójáz vagy valami komolyat.
    amúgy ha jól emlékszek datát kell átküldened rá.
  • akyyy
    #577


    van az a nagy nap ami növekszik vagy mit csinál, tehát van 9 percem.

    van előtte egy szonda. ha azt megsemmisitem, akkor videóban felrobbanok és game over.

    az a Matar meg álcázza magát. bár most valamit sikerült produkálnom, erre nekiindult a nap felé, vonosugár nem müködik.

    valami olyasmit mondtak hogy azt a müholdat kellene megfordítani, de azt hogy:S
  • Muki100
    #576
    tudtommal nem hoz új singleplayer kampányt legfeljebb pár dolgot változtat a hajókon dehát az nem olyan érdekes.
  • akyyy
    #575
    nem ugy értem. hanem a küldetéseket, . mret egyenlőre végigviszem ajátékot végre:D

    és azokba belenyul e valamelyest...

    bár gondolom textúrájat meg ilyesmiket cserél benne, de komolyabb változást okoz e.

  • Muki100
    #574
    nagyon módosítja a single részt is, főleg a quickbattlet (nagyon alatt értsd : 800 mega az egész mod)
  • akyyy
    #573
    az a kobmaru csak multihoz valo, vagy nagyon módosítja a single részt is?
  • Muki100
    #572
    Ja főleg kobmaru moddal vagy 1.1 simával (ahogy elnéztem régesrég). Nem rossz a multija neki de hosszútávon azért én nem tudnám múvelni.
  • akyyy
    #571
    már meglett. neten játszik valaki?
  • akyyy
    #570
    5. küldetés 2 pálya
  • akyyy
    #569
    mit kell csinnálni annál a résznél, amikor van vagy 8 szektor egy rendszerben, mindegyiken 1 1 bolygó, és a kardassziaiak egy műholdat telepítenek mindne egyes szektorban, kivéve a 8-at, ahovA a pálya elején megérkezünk. ha elkezdem gyepálni az ellenséget egy másik szektorban, előbb utobb annyira lesérülök hogy muszáj lenne visszamenni a bázosra javításhoz, de akkor game over, nem lehet visszamenni:C
  • akyyy
    #568
    azt írták külföldi forumon, (vagyis ott:D), hogy nem lehetséges:(
  • Muki100
    #567
    Egyik szemed az egyiken másik a másikon :D
    Meg kő nézni a filefronton hogy van-e ilyen mod mert szerintem alapból nem, legalábbis én sehol se láttam ilyen funkciót.
  • akyyy
    #566
    Nem lehet valahogy a játékot 2 monitorral játszani??? (egyiken a híd, másikon a külső nézet)
  • Mythbuster
    #565
    Igen tudom és fenn is van a Special Edition-ös változata (ami még mindig eléggé instabil) de a cwx mód nekem jobban bejött.
  • Muki100
    #564
    Kozben kijott a kobmaru 1.0
  • Borg
    #563
    Nem lehetetlen, hogy folytatom még, de mostanában semmit nem csináltam vele.
  • Mythbuster
    #562
    Eléggé kihalt a topic mostanában.
    Borg gondolom nem haladtál mostanában a mód fejlesztésével vagy már nem is érdemes rá várni?
  • MikroID
    #561
    El, én nyomom, hiba nincs benne! :)
  • Mythbuster
    #560
    Azért én még bízom benne hogy folytatod mód fejlesztését.
  • Borg
    #559
    Egyszercsak biztos folytatni fogom, de perpill még videokártya drivert sincs időm felrakni, nemhogy játékokat :)