16
Jó ez az író?
  • Spenser
    #16
    Nekem Plextor 24x van, de haveromnak volt 16 teac és jol irt mindent sokat is irt vele, mindenhol jot olvastam róla és jókat hallottamm.
  • stavi
    #15
    A burnprof lenyege: amikor kiurul a puffer, akkor nem dobja kia lemezt, hanem "megjegyzi" hogy hol van a lezer (hova kell irnia), es varja hogy apuffer ujra feltoltodjon, es ha ez megtortent akkor onnan folytatja az irast. Azt azonban tudnod kell, hogy ekkor nem lesz folytonos az iras, lesz kozte egy kis szunet, de ez nagyon elhanyagolhato, pl: audio cdnel se hallani, de elofordulhat hogy néhany nagyon regi olvaso nem képes ezt a "lyukat" átugrani...

    huuhh remélem ertheto voltam :)
  • ATB
    #14
    Valaki letudná nekem írni, hogy a burn-proof hogyan működik?
  • Lteebee
    #12
    A 16x teac szvsz is a legjobb választás ide-ből.
  • Laci
    #11
    12x-esen felül a minoségveszteség (kényszeru burnproof) és a cskély idokülönbség miatt nem is érdemes írót venni. Ráadásul az árkülönbség...
  • Evil
    #10
    12X ne inkabb a 24X
  • ATB
    #9
    Kösz a helpet mindenkitől. Jövő héten veszek is egyet, vagy ha 16 szorost nem kapok,akkor a 12 szeres változatot veszem. Ha valaki mostanában vette az övét lécci írja le,hogy mennyi volt!
  • Evil
    #8
    hat nemtom nekemis teac 16/10/40 esem van es marha jo.Eddig csak a sajat faszsagom miatt basztam el lemezt vele.Szerintem nem erdemes egy plextor ert kiadni +10-15 kilot.Ja es a father nal 16 os lg je van es az is szupi ,sot meg pofas is!Bar inkabb teac.Ja tud tulirni!!
  • Feketekéz
    #7
    Ilyen íróm van és ODABASZ :)
    Tud túlírni meg minden ilyen nyalánkságot. Egy szóval fasza író.
  • ATB
    #4
    Most vettem egy 16x10x40 szeres LG-t,de nem műxik az alaplapommal, ezér akarok TEAC ot venni, mer kb 1 árban vannak.
  • ATB
    #1
    Hí! Ha valakinek ilyen írója van az lécci írjon róla valami jót!Pl: tud e túlírni, stb.
    Ugyanis ijen írót vennék, csak a neten semmilyen jo tesztet nem láttam róla.