298
by OPM
  • Victor1103
    #298
    Pont mosr tapasztaltam én is hasonlót mit amiket a videókban látni. Basszus én kajak szkeptikus volt idáig de most.. Először azt hittem a Vénusz vagy a Mars világít intenzívebben, de a fénypont egyre intenzívebb lett. Amikor meg megmozdult kb 1 perc helyben állás után, hát kb a takarmány is megmozdult bennem..Hangja nem volt, repülőgép tuti nem lehetett hiszem egy percig egy helyben fénylett. Műholdak tudnak egy helyben állni majd hírtelen elindulni tudja valaki?
  • Gladiator
    #297
    Még augusztus végén láttunk haverokkal a Parlament felett két ilyen fénylő izét. Elsőre azt hittük, hogy csak olyan lampionok, viszont egyáltalán nem úgy mozogtak. Néha percekig álltak egy helyben, majd hirtelen 1-2 másodperc alatt több száz métert repültek le-föl, jobbra-balra. Nem nagyon értek a repülőkhöz, de nem nagyon tudok semmiről, ami ilyen mozgásra lenne képes.

    Kb. 20 percig cikáztak így a Parlament felett, mikor - szerintem valamilyen vadászgép - jött és megkerülte őket. Azért gondolom, hogy vadászgép, mert se az alakja, se a kivilágítása nem olyan volt, mint amit megszokhattunk, (igazándiból nem is nagyon volt), valamint baromi alacsonyan repült a Duna felett (200-300 méterre), ahol én még az életben nem láttam semmilyen repülőt.

    Kb. fél a Duna part ezt nézte, de senkinek se volt ötlete mi lehet. Csak azért írok most ide, hogy megkérdezzem, hátha kitalálta-e már valaki, hogy mi ez:) Szerintünk UFO, de ki tudja, hátha van más magyarázat is.

  • Hajnalcat
    #296
    Link

    Hát nem tudom...szerintem valami trükk az egész.... az biztos, hogy a leírt élőlények eggyikére se hasonlítanak:
    tubifex, byrozoa
    Néztem róluk képeket és nem épp így néznek ki.

    tubifex:


    byrozoa:
  • nesto
    #295
    megtaláltam. ERRE gondoltam de azért köszi
  • phalanx
    #294
    erre gondolsz? bár ha ez szerinted egy kislány ...
  • nesto
    #293
    ja és azthiszem ugyanezt a videót felhasználta valamelyik rockbanda a klippjében
  • nesto
    #292
    heló!segítséget kérnék. volt anno youtube-on egy videó amin egy kis ufo fej tátogott és infrakamerával vették. nyámmogott meg tátogott, a háttérbe azthisztem még valami neoncső is villogott. úgy hallottam hogy az egy igazi kislányról készült videó volt, akit a szülei bezártak születésétől fogva a pincébe és nem fejlődött sehogy sem (nem tudott beszélni és semmi normális emberi dolgot). Ezt a videót ha valaki előkerítené megköszönném, én ugyanis nem találom
  • phalanx
    #291
    remélem egy percig se hiszed el hogy ez "valódi"
  • zoliii
    #290
    UFO?
  • Jrex
    #289
    Lehet,mert ez egy normális film volt nem dokumentum film,én csak mondtam amiről szó volt (a két fajta videóról)
  • phalanx
    #288
    így már mindjárt más
  • szucsy89
    #287
    akkor kiegészítem azzal hogy "szerintem"
  • phalanx
    #286
    Jrex: ez valami szenzációhajhász verzió lehet... én mindenesetre máshogy ismerem a történetet

    szucsy89: gyorsan levontad a következtetésed ahhoz képest hogy szerintem utánna se olvastál a dolognak
  • szucsy89
    #285
    loál
  • szucsy89
    #284
    fék
  • Jrex
    #283
    Ma volt az HBO-n az Ufo boncolás című film, amely erről a videóról szól(mármint filmet csináltak belle), és az volt benne,h aki ezt a videót a napvilágra hozta(valami Selli nevű) egy eredetit vett egy öregembertől(aki annak idelyén felvette a videót és elmondta h 8 kópia készült 7-et elszállítottak 1 pedig nála maradt,azt hitte majd érte jön valaki,de nem jött senki),csak mikor hazavitték a kópia el kezdett korhadni és szinte menthetetlen volt,elvitték egy laborba,ahol lemondtak róla.De mivel a film drága volt és felvettek pénzt Vörös László-tól,aki annyit kért ,h ő is megnézhesse mert ha nem igazi akkor kinyírja,ezért azt találták ki,h újra leforgatják, a haverja nővérének a házában,pár haverjával meg is tették,aztán elvitték Lászlóhoz aki bevette(őt később a katonaság elütette).Arra jöttek rá ha László bevette,akkor mások is,ezért el akarták adni a filmet,és szoltak a helyi újságnak,de az országos média is eljött,ők meg szépen eladták,minden régiónak,nagy hír kerekedett belőle stb stb,az a lényeg h majdnem lebuktak,meg az h a végén jött a laboros fickó az eredetivel és nem akarták újra eljátszani az egészet ezért elásták.Az egész film egy beszámoló volt.
  • JaSoN HuNTeR #282
    fake verzió az milyen?

    De ez szerintem nem ufo hanem egy sugárfertözött ember és ilyen alakja lett XD Am a videót nem birom végig nézni me nagyon durva xD
    Haverom azzal olt h felkel xD
  • phalanx
    #281
    szvsz igazi, bár nem olyan régiben előkerült egy fake verzió is de arról hamar kiderült hogy semmi köze az eredeti (ehhez) felvételhez
  • JaSoN HuNTeR #280
    fake vagy ez igazi?
  • _Vegeta_
    #279
    Sztem abban nincs semmi kulonleges. Az enyembe legalabb mutatnak egy vicces videot. :D
  • phalanx
    #278
    ez nekem is megvan

    de szvsz amit én belinkeltem az jobb
  • HUmanEmber41st
    #277
    Én most megnéztem, bár angolul nem értek semmit. De jó volt :D
    Kár, h nincs hozzá magyar felirat.
  • _Vegeta_
    #276
    UFO Area 51 - The Alien Interview
    Erre keressetek ra youtubon, 7reszben vann fenn. 97es video, egyreszt baromi vicces, masreszt viszont elgodolkodtato. Tenyleg nagyon jol meg van csinalva.
    Akar ducsizhatnank is rola. :D
  • phalanx
    #275
    ezt láttátok már? szvsz baromi jó összeállítás (na jó az elje egy kicsit uncsi)
  • ldavid
    #274
    akkor jó :D
    gondoltam én is, de mondom inkább megkérdezem

    off
    a Nox az melyik?
  • _Vegeta_
    #273
    Ez fake, meg egyik forumon irtak is melyik programmal csinaltak. :D De marhajo. :D Kb ilyennek kepzelnem el a Stargate c scifibol a Nox nep urhajoit. :DD
  • ldavid
    #272
    kinek mi a véleménye erről?
    esetleg tud-e valaki valami olyan infót hogy fake cucc
  • Hajnalcat
    #271
    ".... hogy legyen vitaalapom"

    Én nem vitázni akarok (ahogy mondani szokták: békés szándékkal jöttem), csak belinkeltem egy műsort, ennyi.
  • HUmanEmber41st
    #270
    Ha csak a legfelső nagy képet nézzük:

    ugye a "természeti" népek mindig azt rajzolták, mintázták meg, amit és ahogyan láttak ( a fehérköpenyesek szerint)
    Ez a relief ilyenkor (amikor eltéveszthetetlenül valami technikát ábrázol) természetesen a fantázia szüleménye. Mint ugyebár a Nazca fennsík rajzai is. Ugye ott is van egy csomó állat "rajza" és egy valami furcsa emberféle. Most a kérdés: tudtak gigantikus méretű ( több 10 kilométer hosszú!!! mégis arányos!!!) állatokat "rajzolni" de embert meg csak ilyen torzat? De akkorát, h még az űrből is kivehető?

    Däniken a cargo kultusszal magyarázza ezt. Amikor a II.V.Háborúban amerikaiak száltak partra Csendes óceáni kis szigeteken, ahol repülőtereket készítettek. Majd leszálltak a repülőgépekkel is, támaszpontként használva a kis szigeteket. A lakosság sohasem látott bőségben élt, mert a katonák osztogaták a csomagokat a benszülötteknek.
    A háború véget ért és nem jöttek többé a katonák, csak a néprajzosok:D
    És mit láttak?
    Azt, h a benszülöttek fából meg mindenféle anyagból repülőgépeket építettek, és várták vissza a csomagot (cargo) osztó amerikai katonákat..
  • phalanx
    #269
    igen pontosan olyan volt mint amilyenre számítóttam, tipikus lehúzós NGC-s szenzációhajhász műsor, szánalmas, a gond csak az hogy a hétköznapi "buta" ember nézi ezt és az ezekhez hasonló műsorokat és levonja az ominózus következtetést... dezinformáció ftl
  • phalanx
    #268
    már ez az újságcikk is sántít, a jobb oldalon felül és alul levő képekhez tartozó szöveg szereint azok a szobrok és a véset az űrből/földönkívüliektől származik... teljesen nevetséges, ugyan mi a fenért készítene sziklarajzokat egy nállunk millió évvel fejletteb faj? ezeket földi emberek készítették, ez nem kérdéses, ami inkább érdekes hogy vajon milyen indíttatásból? (tudnillik sokszor egészen elképesztő dolgokat ábrázolnak ezek a rajzok/vésetek/szobrok stb..) valóban jártak már füldönkívüliek a földön 10k évvel ezelőtt is, de nem azért jöttek hogy szobrokat faragjanak

    ettől függetlenül meg fogom nézni a műsort, hogy legyen vitaalapom
  • Hajnalcat
    #266
    Itt van egy teljes cikk a műsorról. Érdemes elolvasni. Csak linkelem, mert nagy méretben hagytam meg, hogy el lehessen olvasni (lefényképeztem):
    Majd a nagyítóval rá kell menni (rá kell mégegyszer kattintani miután bejött), hogy láthatóak legyenek a betűk.

    Link
  • Hajnalcat
    #265
    Nem hinném...azért egy próbát megér.
  • phalanx
    #264
    ugyanmár, NGC-n nem szabad ilyen műsort nézni, le merném fogadni hogy az lesz a film végkicsengése hogy UFO-k nem léteznek aki ezzel foglalkozik az pedig bolond
  • Hajnalcat
    #263
    Asztronauták egy távoli világból

    Lesz szombat este a National Geographic-on 21-kor, ismétlés 23-kor.
  • _Vegeta_
    #262
    Basszus olyan nehez visszaolvasni 1!!! db kommentet? :D
  • aimar21
    #261
    Ha valakit igazan erdekelnek UFO-al kapcsolatos filmek akkor, keressen ra neten a Smoking Gun-ra(töltsed nézzed :D), aztan nezze meg a Disclosureproject.org on a filmet. Es ha ezek utan meg mindig azt mondja, hogy az ufok nem jartak a foldon, és mindent mi emberek talalunk ki, nos az még talalhat par egyeb videot itt >> http://www.ufoarea.com/videos_ufos.html
  • _Vegeta_
    #260
    Okké. Ha nem lenne jo a youtube... :D


    Német [URL=http://disclosure-project.blog.de/]"Fan"[/URL] site. :DDD
  • _Vegeta_
    #259
    Shocking! US government staff confirm UFOs are real
    Iiiiiiiistenem scifit nezek?? Vigyazat 115percnyi baromsag! En megszenvedtem. :D

    Azert jo volna ha. Zero point module. :DDD
  • phalanx
    #258
    ja