108
A nagy balhé
  • Skatey26
    #28
    Megadod annak a warez akárminek a címét? persze csak ha nem demó.
  • bigfoot
    #27
    hát egy pc guruban volt teljes játék még régen ,nekem onnan van meg
    a másik elérhetőség a warez,bár ott gondolom nem magyar
  • Skatey26
    #26
    Honnan tudom a játékot megszerezni? régen megvolt, csak egy barátom nema adta vissza, és már nemtom hol lakik...
  • unit22
    #25
    Én is a Banknál akadok el mindig.Van egy tulajdonság bünlajstrom vagy ki hogy nevezi.50%felett elkezdenek körözni.Szóval óvatosnak lenni.Érdemes már az elején ügyeskedni.Ha van csapattag inkább azokkal végezni a munkát mert Matt minden rablásban benne van és ha öt lekapcsolják akkor game over.Minél kevesebb dolgot csinál széfnyitás,zárfeltörés annál kevesebb nyomot találnak amihez az ö keze tapad.Legyél gyors és halk.
  • Robicsek
    #24
    Z0lee:Az oktató pályán leírja,hogy a benzinkútnál mit és hogyan csinálj
  • balvin
    #23
    Én az utsó előtti pályán (kaszárnya) vagyok és most írja ki h elkap a rendőrség de már mindent kipróbáltam, és semmi... mindig foglyul ejtenek. A benzinkúthoz sok szerencsét, annak csukott szemmel is menni kéne. Azért az első épületnél nem szégyen elakadni?
  • ALIENwoods
    #22
    benzinkút, feltöröd az egyik ablakot, aztán a széfet míg a zsaru nem kóvályog ott aztán vissza a kocsihoz az ablakon keresztül
  • z0lee
    #21
    Figy all . Pls help kéne ahol a nagy balhénak laírják a játék menetét mertz elakadtam a benzinkútnál !!!! PLS segitsetek !!! Mondjatok egy linket ! Kösz visz hello
  • bolyhosbali
    #20
    hahó
  • bolyhosbali
    #19
    tudjátok a gets the money meg az invisible
  • bolyhosbali
    #18
    hahó!! valaki segítsen már
  • KH
    #17
    én ott akadtam el, mikor valami házat kellene kirabolni a szőka nőcinek, teli van kamerával, őrökkel... jól abba is hagytam :-)
  • bolyhosbali
    #16
    ja és a banknál még nem tartok
  • bolyhosbali
    #15
    hi nekem is kellene segítség
    a nagy balhénak találtam cheateket de nem tudom beírni
    valaki tudja hogyan kell?
  • Peny
    #14
    Huhh, mar regen volt...
    Most eppen az sem jut eszembe hogy melyik epulet volt a bank. Szerintem valamit nyitva hagytal amit nem kellett volna, de elvileg a palya vegen ki kellene irnia hogy miert kaptak el...
  • Janoooo
    #13
    Na légyszi valaki segítsen.
  • Janoooo
    #12
    Hali!
    Tudom, hogy ez régi játék, de én nem régen kezdtem el játszani vele. A magyar nyelvü változat van meg.
    Egy helyen elakadtam. A Bank -ot kell kirabolni. Én mindent jól megcsinálok. Nem vesznek észre és nem szolal meg a riasztó sem. De a végén azt írja ki, hogy A rendőrség fogjúl ejtett. Ezt miért írja ki? Mit kell máshogy csinálnom?
    Már az előző páyán is kiírta 1x, de akkor társakat és kocsit cseréltem és jó volt. De most bárhogy próbálom nem jön össze.
    Légyszi segítsetek.
    Előre is köszi.
  • Icebird
    #11
    Ha már a rippnél tartunk nem tud valaki NOCD cracket ,vagy crackelt EXE-t? (MAGYAR VERZIÓHOZ)
  • Mester
    #10
    Szerintem egyszerűbb letölteni a rippet mivel ha jól emlékszem nagoyn kicsi a játék
  • skorpio7
    #9
    És még magyar nyelvű is !
  • FREAK
    #8
    Az 576 elküldi 10 rugóért :)
  • galocza
    #7
    a ripet mintha még mostanság is láttam volna rég frissített warez oldalakon. tessék keresgélni!
  • skorpio7
    #6
    A srác szerintem 1 ezrest lenne hajlandó a játék cd-jére szánni .
    Cd-t íróknak kiváló lehetőség egy kis plussz pénzre .
  • Anee
    #5
    ha kelll angol rip esetleg meg tom osztani veled
  • Leslie1
    #4
    http://www2.neo.at/clou2.com/StingDemo.exe
  • FREAK
    #3
    he?
  • Sephi
    #2
    miva?
  • Ams
    #1
    nem találok sehol demót v. akármit.. cserélném v. megveném! mondjuk 1 ropiért!