108
A nagy balhé
  • dragon11
    #68
    amúgy a Neo Irodát még nem próbáltam a te segítségeddel de szerintem én nem tudom majd megcsinálni a riaztó miatt mert szerintem mindig észre fog venni engem
  • dragon11
    #67
    és megveszed nagykispeter a játékot?
  • Místico
    #66
    Igen, a Bankot akkor még nem próbáltam - mostmár próbáltam, de nem sikerült még .
  • dragon11
    #65
    vagyis a Bankot?
  • Místico
    #64
    Ma lettem kész a Muzeum pálya lejátszásával, az utána következő pályát még nem próbáltam.
  • dragon11
    #63
    Én is köszönöm a leírást a Neo Irodához sajnos nincs sok időm mostanság a játékhoz.De akkor is köszönöm.Mért te meddig jutottál el?
  • Místico
    #62
    Szia dragon11!

    Úgy emlékszem, hogy az üzenetem elején köszöntem meg a Mauzóleum és Villa pályákhoz itt talált segítséget (tudtam, hogy te írtad le a lejátszhatóságukat), és az üzenet többi része szólt varganorbert-nek (de természetesen örülök annak hogyha te is tudod hasznosítani - ha esetleg rosszul írtam le írj és ha minden jól megy kijavítom), de ha mégse akkor bocsi. Köszönöm a leírásokat :), mert nagyon jók és sokat segítettek mikor elakadtam a játékban!

    Místico :)
  • nagykispeter
    #61
    Köszi
  • dragon11
    #60
    Amúgy meg én írtam le a Villát,meg a Mauzóleumot!És nagyon szépen köszönöm a Neo Iroda leírását ha nem is nekem szántad de akkor is jó hogy leírtad megpróbálom megcsinálni.
  • dragon11
    #59
    Én innen vettem meg kb 6hete bővebben link én innen rendeltem meg a játék 950Ft+1000 a postaköltség magyarán 2000-Ft mert én nem kértem vissza a futártól pénzt.
  • nagykispeter
    #58
    Szia!
    Hát megnéztem,és a 3. hónapig vettem meg
    Aztán már volt netem.
    Bakfity ,ez van.
  • Místico
    #57
    Szia nagykispeter!

    A PC GURU 2003/7 melléklete volt (nekem legalábbis onnan van).
  • nagykispeter
    #56
    A játékot hol lehet beszerezni?
    Boltba sehol nem lehet kapni warezon pedig nem található.(legalábbis magyar verz. sehol sem).
  • Místico
    #55
    Sziasztok!

    Mostanában én is ezzel a játékkal játszok. Az itt található segítségekkel sikerül lejátszanom a Mauzóleum és a Villa pályákat - köszönöm! :)

    Szia varganorbert!

    A Neo irodát le tudom neked írni hogy hogyan lehet megcsinálni - legalábbis azt, hogy én hogyan csináltam:

    - 3 embert vinni (és a 4. Matt)
    - hátra menni az oszlopok mellet és kinyitni az ablakot, aztán minddel bemászni és ott el is lehet bújni az őr elöl (ja és el lehet lopni a falról a NEO táblát)
    - utána 3 emberrel fel az emeletre ott egy emberrel be a bal oldali legutólsó szobába (ott meg lehet húzni a kart)
    - 2 másik emberrel jobbra menni (ha kell közben elbújni az őr elöl) az eggyikkel feltörni az ajtót
    - utána az 1. emberrel (aki balra ment) meghúzni a kart
    - a 2. emberrel kinyitni az imént feltört ajtót bemenni és át a zöld neonon (azaz most kikapcsolva kell lennie)
    - a 3. emberrel át menni a zöld neon helyén
    - a 3. emberrel feltörni az ajtót, kikapcsolni a széf melletti riasztót, feltörni a széfet (ellopni ami benne van)

    - a 2. emberrel (ha jól emlékszem) meghúzni a kart, akkor az 1. ember át tud menni a zöld neon helyén (riasztó kikapcsolni, széfet feltörni, ami benevan ellopni)
    - a 1. és 3. emberrel meghúzni a karokat és a 4. emberrel lemenni az alagsorba ott át a zöld neon helyén és be az ajtón (ott az asztalról ellopni a iratmappát)

    kifelé menet ugyanazokat a karokat kell húzogatni a neonok kikapcsolásához

    remélem jól írtam le

    Szép napot!

    Místico

  • varganorbert
    #54
    Nem lehet.Segítség!Nem lehet megcsinálni a Villa utáni pájákat.
  • dragon11
    #53
    okés,én meg csinálom meg azokat ahol most te is vagy
  • varganorbert
    #52
    Átvittem.
  • dragon11
    #51
    Szólj ha átvidted!
  • varganorbert
    #50
    Ok.Köszönöm.
  • dragon11
    #49
    Kb egy 3-hete nem játszottam vele ezért lehet hogy lesz egy kis hiányosság mert vissza nem lehet nézni.Először is csak egy kártyát kell ellopni egy asztalból.És vigyél feszítővassat tolvajkulcsot ennyi kell csak.Csináld egyedül mert könnyebb meg amúgyis csak a belépőkártyát kell ellopni.Szóval tolvajkulcsak feltöröd a főbejárati ajtót és felmész a lépcsőn nem tudom hanyadikra talán a másodikra és ott a jobb oldal utolsó ajtónál vársz addig ameddig az őr nem jön ki ott bemész ki a tetőre ott az ajtón és végig mész ottt be az ajtón ott az asztal amiben a kártya van és ott a szép amiben van a nyalánc meg pénz meg rúd a pénzeket meg a nyakláncot vidd mert így többet keresel rajta meg ha viszed a rudat az csak 1000Dl a többi pedig több és nem férnek el mellette.aztán ki a tetőre,vigyázz az őrre mert már kint is lesz egy le a lépcsőn és ki a bejáraton gyorsan és az autóhoz enyi lenne szerintem ki kellessz neked egészíteni mert bocsi de nem nagyon emlékszem már rá!Remélem tudtam segíteni!Mostmár én is nekiülök hogy átvigyem a Neoirodát a múzeumot meg a bankot!Írj ha nem sikerül valami!
  • varganorbert
    #48
    Átvittem a mauzóleumot de a villában annyi a riasztó.Nem vesz észre senki de beindul a riasztó segits
  • dragon11
    #47
    nagyon szívesen!
    Írj ha átvidted vagy ha elakadtál!
  • varganorbert
    #46
    Köszönöm szépen a segítséget.
  • dragon11
    #45
    Az a lényeg hogy:Ketten menjetek,én Matt Magoot vittem és magamat így 2-ő.Aztán előremész azzal az emberrel amelyiknél a szerzám van de megg kel várni még az őr elmegy,aztán feltöröd az ajtót lemész a pincébe,ott rögtön a lépcső elején vársz, mert ha észrevesz a riasztó baj van.Utána a másik embereddel elmész a bal oldalon óvatosan ne túl messze és ne túl közel a riasztó miatt(a karhoz viszonyítva).azzal az emberrel elmész amelyikkel akarsz lényeg hogy gyors legyen minimum 100%-gyors legyen.Aztán megállsz a neon elött ne túl közel ne túl messze mert a riasztó azt is figyeli!Ha elrontodtad hogy meglátott a riasztó(amikor az egeredet ráteszed a riasztóra ha meglátott visszapörgeted az időt ja és ha a neonra vagy kíványcsi hogy meglátott e akkor kicsit tovább tartsd az egeredet rajta onnan lehet tudni hogy bal alsó részen ott van hogy 2/1-a risztók száma!Lekapcsolod azzal az emberrel amelyikkel ott vagy gyorsan elindítód egy búvóhelyre(én egy sarokba bújtam el a neon kapcsolós emberemmel közvetlenül mellette van de fontos hogy jól jelöljük ki,kijelöltem időmegállít és átkapcsolni a másik emberre és ellopni azt a vackot és spuri egyből amelyikkel ott elraboldat az az izét,ott útközben lesz egy sarok ott megbújsz míg a múmiák jönnek elment minkettő akkor gyorsan elbújni fent az emeleten de úgy hogy útközben megállni nem lehet mert a riasztó meglát,ez csak az utólsó előtti elbúlyósrészre vonatkozik.ott fen elbúj a bal oldalon egész be.Megvárni míg a múmiák elmennek az őrre is figyelni és be az autóba azzal az emberrel amelyikkel elloptad és most azt is mondtam.Most jön a neonos ember akivel kapcsolni kellet,megvárni míg lemennek a múmiák,aztán gyorsan megállás nélkül addig a részig(utólsó előtti elbúvóshelynél)gyorsan fel a lépcsőn a bal oldalon van egy búvós rész ott elbújni megvárni míg a múmiák feljönnek aztán lemennek és az őrre is vigyázni az autóba beszálni és kész is.Ja és ezekre a fontos dolgokra VIGYÁZZ:A múmiákra,a riasztót nem szabad megpiszkálni és ott a hatásköréig gyorsan kell menni és nem szabad megállni mert meglát,a neonra vigyázni hogy ne túl messze ne túl közel menjük mert megláthat akkor amikor készüljük elloni és akkor is ha spurizunk mert akkor is gyorsan kell elmennünk megállás nélkül mert ott is megláthat,az őrre,ÉS HOGY A TÁRSUNKAT AMIKOR MEGHÚZZUK A KART AKKOR JÓL KELL KIJELÖLNÜNK NEKI HOGY ODA MENJEN BE MERT MEGLÁTHATNAK,DE NINCS ANNYI IDŐNK HA MEGVÁRJUK MÉÉG PONTOSAN BEÉR A BÚVÓHELYRE ÉS OTT IS VIGYÁZNI KELL A RISZTÓ RENDSZERREL.Remélem érthető volt.Ha van kérdésed akkor írj ide a fórumba.Ja és csak a Villáig tudok segíteni a villát amúgy könnyű átvinni mert én elsőre átvittem.Ha van kérdésed írj!
  • nagykispeter
    #44
    hahó
  • varganorbert
    #43
    hahó
  • varganorbert
    #42
    A mauzóleumnál elakadtam és nem tudok tovább jutni segítsetek
  • varganorbert
    #41
    Sziasztok
  • dragon11
    #40
    Nem baj akkor is nagyon köszönöm a segítségedet!
  • Harly18
    #39
    Nem találok semmi letöltési lehetőséget... :(
  • dragon11
    #38
    Igen és nem működik úgyse!Pedig jól fel crackeltem az exe-t mert ki írta hogy felülírja e úgyhogy nem megyNincs más ötleted?
  • _Atti_
    #37
    jobb klikk .exe-n tulajdonságok / kompatibilitás beállitásokat próbáltad már?
  • dragon11
    #36
    Akkor nem tudtok semmit?Mert nagyon kéne?Mert nem akorom ketté particionlni a wincsimet úgy hogy a fele win 98 a másik meg xp!HELP!!
  • Skatey26
    #35
    Na, találtál? Amúgy milyen az új rendszámtáblám? ez má eu-s és a végső nicknamem van rajta 26 nélkül:D
  • dragon11
    #34
    Lenne egy kérésem xp-m van és ez csak win 98-on megy vagy valahogy meglehet oldani hogy menjen xp-én is?
  • Skatey26
    #33
    Hát ezaZ! én se naon tudom, csak naggyából. Asszem Sting, vagy ilyesmi. Most néztem meg: The Sting! azthiszem.
  • Harly18
    #32
    Ha megmondod az angol cimét, akkor utánanézek.....nem jut eszembe az angol cime :(
  • Skatey26
    #31
    Lécci adja meg valaki a közvetlen linket a letöltéséhez!!!! Nem baj ha nem meagyar! De ha lehet ne demót!!!
  • Harly18
    #30
    Torrenten próbáld meg! :)
  • Skatey26
    #29
    Tudok angolul, úgyhogy érteni fogom. 9 éve tanulok angholt...