108
A nagy balhé
  • dragon11
    #108
    lol
  • rublinszkiakos
    #107
    nem lehet cheatelni ivan AAJ öcsém szerintetek én cheatel vitem át a játékot persze rendesen végig kellet rohadnom a játékot huu. elnézése a káronkodásért de minden hol ez van. hogy kell cheatelni hogy kell beirni bla bla.
  • pidgey
    #106
    Szia!
    Gondolom megvan a játék Ivan986.
    Kérhetnék tőled egy nagy segítséget?
    Ha igen akkor feltöltenéd a játékot a data.hu-ra vagy másik ilyen fajta oldalra?
    Ha kell segítek benne!
  • Ivan986
    #105
    Szaiasztok!

    Tudom, hogy eléggé régen nem írtak a fórumra, de azért megpróbálkozom...
    Tadom a cheateket, de nem tudom beírni őket. HOgyan kell "előidézni"(ez de hülyén hangzott) azt a konzolt ahova be lehet írni?


    Köszönöm
  • Neo8
    #104
    Kezdetben akiket föl lehet venni az a mozinál sétáló bohóc és a kikötőben lévő Elvira több emberhez tovább kell jutni a játékban.Autónak alapból kell lennie de hogyha neked nincs akkor van egy kocsma(nem emlékszem mi a neve)ami az üvegház közelében van(biztos nem Brazil bár)a háta mögött csákány van a vele szemben lévő házban pedig valamilyen fúró,a csákányt tartsd meg a fúrót meg ha eladod a szerszámosnál akkor 2000$ kapsz.
  • helohalo
    #103
    Sziasztok! Lehet, hogy csak én vagyok hülye, de nem tudom elkezdeni a játékot...az oktató részt már megcsináltam, tudom is, hogy mit kéne csinálni. Nem tudok szerezni embereket, mert mindegyiknél szinte az írja ki, hogy "csak időpocsékolás lenne, semmi érdekeset nem tudhatok meg tőle, stb...", el is mentem minden bárba, de mindig csak egy szerencsétlen valaki van ott(jobb esetben) és azzal nem is lehet beszélgetni, mert valami hülyeségeket beszél. Aztán mondtam, jó, akkor csinálom ketten azzal a fazonnal, aki ott van a motelbe. De nincs kocsim, és anélkül nem lehet, pénzem sincs, tehát venni se tudok.
    Innentől kezdve kész csőd...:D:D

    Ha valaki tud segíteni, kérem tegye!

    U.I.:Gondolom mindenkit untatok ezzel, de légyszi segítsetek!
  • mate001
    #102
    sziasztok én véi vitem a játékot és jó... egyépként valaki nem tud csalást hozzá kiszi sziasztok
  • varganorbert
    #101
    Nagyon köszönöm a leírásokat és ha volna valaki olyan kedves leírná a múzeumot.
  • bigfoot
    #100
    hájáj
    ez nagyon sok még:(
    nah nem baj jövőhéten előkeresem és felpakolom!
    ha elakadok nektek szólok:)
  • Místico
    #99
    Szia!

    "... gratula nektek!!!"
    Köszi!

    Ha jól emlékszem akkor a pályák sorrendje: Bank, Laktanyák, Kikötő, Erőmű, Fény Minisztériuma.

    A bűnlajstromot megfelezni a játékban azzal lehet, hogy Matt-tel elmész a veteránhoz (ha jól emlékszem a NEO irodánál található meg).
  • bigfoot
    #98
    na gratula nektek!!!
    akkor hogyvan bank,erőmú,minisztérium?
    és mi az a megfelezi a bűnlajstromot?
  • Místico
    #97
    Gratulálok!
  • Místico
    #96
    Szívesen!
  • ppzbssvhk
    #95
    már nem kell hogy mivel kell.Végigvittem a játékot.Végre!
  • ppzbssvhk
    #94
    Mivel kell feltörni a fény minisztériumában a főbejáratot?
  • ppzbssvhk
    #93
    Kösz!Ez nagyon nagy segítség ha működik!Nagyon kösz!
  • Místico
    #92
    Szia ppzbssvhk!

    Nem biztos, hogy újra kell játszanod az egészet. Probáld ki (ha szeretnéd) azt, hogy elmész a veteránhoz (kb megfelezi Matt bűnlajsromát).
  • ppzbssvhk
    #91
    Nem igaz!Az erőműben mindent jól megcsináltam és a végén kiírta hogy a rendőrség elkapott!!!Most csinálhatom újra az egészet
  • Místico
    #90
    Sziasztok!

    Sikerült lejátszanom ezt a játékot (tényleg a a Fény Minisztériuma /ha esetleg kell valakinak a pálya leírása írjon - és ha minden jól megy akkor leírom ide a fórumba/ volt a ebben a játékban az utolsó pálya).

    Szép estét!
  • Místico
    #89
    Szia!

    Az utolsó pálya ebben a játékban ha jól tudom a Fény Minisztériuma (ez a pálya következik az Erőmű pálya után).
  • bigfoot
    #88
    az erőmű az utolsó?
    vagy az a laktanya??
    az tom hogy én a bankig jutottam
  • Místico
    #87
    Szívesen!
  • ppzbssvhk
    #86
    Köszi Místico!Erre nem is gondoltam.
  • Místico
    #85
    Szia ppzbssvhk!

    Én is az Erőmű pályánál tartok most a játékban (úgy tudom, hogy ezen kívül még egy pálya van már csak a játékban), ezért még nem tudom leírni, hogy hogyan lehet lejátszani a pályát. Annyit azért tudni vélek erről a pályáról, hogy a 2db prizmát kell elhejezni a kikapcsoláshoz.
  • ppzbssvhk
    #84
    Hello all!(megint)
    Most meg az erőműnél akadtam el.Nem tudom hogy kell lekapcsolni az energiaellátást pedig már eljutottam abba a terembe ahol (szerintem) van.
    Segítsetek pls!



    Ha végigviszem a játékot akkor le tudom írni hogy hogy kell csinálni a pályákat.

    UI:Ha lehet a biztonség kedvéért az egész pályának a leírását írjátok.
  • nagykispeter
    #83
    köszi lehet hogy összejön!
  • nagykispeter
    #82
    És ezt hol bírtad megnézni?
    Én csak 2005 januárig látom
  • Místico
    #81
    Szia !

    Talán itt (A PC GURU régebbi lapszámait lehet megrendelni ezen az oldalon. Csak az a kérdés, hogy az összes régebbi lapszámból lehet-e választani.). Ha jól néztem meg akkor a 2003/7 -es lapszámhoz volt mellékelve a A Nagy Balhé! játék magyarul.
  • nagykispeter
    #80
    Valaki nem tudja honnan lehet még beszerezni?
    A sevenm és a pc.dome már nem aktuális hiába van kiírva.
    Estleg valkitől megvenném ha magyar nyelvű.
  • Místico
    #79
    Szia ppzbssvhk!

    "Hogy kell a kikötőben bejutni a kapitány szobájába ..."

    A kapitány szobájába való bejutáshoz (úgy hogy ne riaszon a riasztó) el kell lopni a kulcsot a hajóról és azzal kell bemenni.

    "Ja és hány emberrel kell menni?"

    A kikőtőnél 2 emberre van szükség.
  • ppzbssvhk
    #78
    Hello all! Hogy kell a kikötőben bejutni a kapitány szobájába hogy meghúzzam azt a kapcsolót ami hatástalanítja a riasztókat meg azt a kamerát hogy el tudjam lopni a prizmákat?.Ja és hány emberrel kell menni?
  • Místico
    #77
    Sziasztok!

    Ha érdekel valakit, akkor a Bank-os pálya leírása kb:

    - főbejáraton be 3 emberrel (lehetőleg olyanokkal akik elbirnak 35kg-ot a szerszámaikon kívül)
    - bal oldalon az 1. és 2. emberrel feltörni az ajtót és felmenni a 3. emeletre
    - közben az 3. emberrel felmenni az 1. emeletre jobb oldalra menni és be a szobába (és ott meghúzni a kapcsolót)
    - ekkor a 3. emeleten kikapcsolódik a zöld neon, mostmár fel lehet törni az ajtót és bemenni a 2db emberrel
    - ott a 2. emberrel feltörni a nagy ajtót, lemenni a 2. emeletre és meghúzni a kart
    - utána az 1. emberrel (a 3. emeleten) feltörni a kisajtót, bent meghúzni a 2db kapcsolót
    - aztán az 1. emberrel is lemenni a 2. emeletre (itt a lefelé vezető lépcsőknél kikapcsolni mindkét oldalon a 2-2db riasztot)
    - mindkét emberrel leosonni a földszintre
    - a földszinten feltörni a bal oldalon lévő kishelyiség ajtaját, kikapcsolni a riasztót, meghúzni a 2db kapcsolót
    - kikapcsolni a riasztót a pincébe vezető ajtóknál, feltörni a pincébe vezető egyik ajtót, lemenni a pincébe

    Közben a 3. emberrel ki-be kell időnként mászkálni a szobából vagy elbújni máshová (ha abban a szobában már nincs dolga), mert észreveszi az őr.

    - a 3. emberrel leosonni a pincébe

    - a pincében feltörni 2db ajtót (széfteremek), a nagy széfnél kikapcsolni a riasztókat, feltörni a széfet, kivenni a széfből ami benne van

    - írány a kocsi, de közben még pár aranyrúdat fel kell szedni (hogy meglegyen a minimálisan elvárt $)

    Remélem jól írtam le.

  • nagykispeter
    #76
    reméljük,köszi
  • dragon11
    #75
    én is megrendeltem,onnan ahonnan a linket adtam és ott megy xp-n nyugi menni fog mert nekem megy,nekem ez a játék kétszer van meg nekem nem ment xp-n(a régi)ezért rendeltem meg(az újat)és az megy.
  • nagykispeter
    #74
    nem volt,így hát megrendeltem
    Remélem megy XP.-n.A demo az ment
  • dragon11
    #73
    nincs mit!
  • nagykispeter
    #72
    kösz
  • dragon11
    #71
    örülök hogy segíthettem sok szerencsét hozzá!
  • nagykispeter
    #70
    Még holnap a CORA-ba megnézem ha nem lesz akkor megrendelem
  • nagykispeter
    #69
    igen