107
Emulator help
  • Attelee
    #107

  • jo01
    #106
    Tudnátok segíteni a tenkaichi budokai 3 mal szeretnék játszani csak nem tudok mert iszonyatosan szagat milyen programot ajánlotok és milyen beálításokat a programhoz hogy legaláb 15-20 FPS-t ki tudjak hozni belőle

    A Gépem:
    AMD 2500+
    512MB RAM
    Ati radeon 9600pro 256 VGA
  • labadi
    #105
    legyetek olyan rendesek és segíccsetek !!! akinek meg van a fifa street 2 nek a ps2 emulatorba a patch a fifához az küldje pls!! vagy [email protected] ra vagy [email protected] msnen
  • maffioso
    #104
    már tudom
    de már nem tartom érdemesnek ps2-t venni a ps3rol meg megvan a véleményem
    szal vagy 360ast vayg wiit veszek
  • adam first
    #103
    De emulátorral soha a büdős életbe nem élvezheted úgy mint Ps2-n, sőt... Na mindegy, ha neked jó a szenvedés.
  • maffioso
    #102
    másik topikban pedig a válaszom ez lenne
    nem veszek ps2-t ha már kijött a 3 meg az xbox360 inkább egy boxot
    vagy wii-t
  • maffioso
    #101
    ban plz meg ilyen fasságok helyet egy okos válasz is kielégítő
    egy noobnak nem árul el semmit ha itt tüntetőleg mutogatsz
  • adam first
    #100
  • maffioso
    #99
    sikerült elinditani az emut meg bemountolni a lemezt de sehova nem tudok lépkedni pedig bevan állitva a gamepad nem tudjátok mitől van?
  • Papesz
    #98
    Én megpróbálom.

    NINCS olyan PS2 emulátor, ami jól működik. Ezen nem segít az sem ha Clone CD vel mountolod a fájlokat. Ahhoz, hogy PS2 játékokkal tudjál játszani, PS2-t kell venned.

    Nagyon sok kínlódástól meg csalódástól kíméled meg magad, ha nem hiszel azoknak, akik az ellenkezőjét állítják. De ha igen, az a Te dolgod.
  • joe1980
    #97
    Vki válaszoljon már !!!!!
  • joe1980
    #96
    Igen.mint ahogy behuzzom lemezképfileba a játék CD-ket a clone CD-vel,ugy akarom ezt is megcsinálni.Mert ugy elindul a PS2 emulátor,mert CD-sekkel elindult.mert behuztam öket lemezképfileba,és elindult,csak szaggatott mint állat.Ja és egy 2,6 procin és egy 9800 as ati kártyán azért pár játék elindulna ,ugy hogy élvezhetöen fusson?nem tökéletesen de jól mennyen.FONTOS LENNE A VÁLASZ.kérlek válaszolj!Pár játékot irj már fel ami úgy aránylag megy rajta.
  • Banyapapa
    #95
    lemezen van a játék,és abbol akarsz ISOt csinálni,vagymi?
  • joe1980
    #94
    Ez sajnos messze nem hasonlit rá.Én DVD játékot akartam imagebe huzni és nem filmeket.Mégegyszer kérem olyan Clone DVD szeretnék ami olyan mint a Clone CD.szoval,hogy be lehet olvasni image fileba.kedves seth amit leirtál sajnos nem jó.PS2 emuba akartam egy gamet beolvasatni.ennyi.
  • joe1980
    #93
    Kösz a segitséget.
  • Seth
    #92
    mondjuk innen , amúgy használj vmi keresőt(mondjuk a jó öreg google-t), sokkal hamarabb megtaláltad volna, minthogy azt várod, hogy vki belinkelje
  • joe1980
    #91
    Halihó.Vki megtudná mondani,hogy hol lehet olyan Clone dvd-t letölteni ami ,hasonló mint a clone CD?fontos lenne.plz
  • NeoMaN
    #90
    nevetséges...
    :)))))))))))))
  • wolfoid
    #89
    [email protected]

    lécci nekem is küld el!

    És akinek sikerült beálíttani rendesen az leírhatná h kell!
    plz
    THX
  • Don Laguna
    #88
    [email protected]
    pls vegyél fel és küld el őket!
    THX
  • Alblink
    #87
    Oké,koszonom.
  • mila69en
    #86
    megkaptam privid kültem is vissza... de csak úgy mondom, hogy nem sokat érsz a biosokkal
    [csak úgy monta]
  • Alblink
    #85
    Helo nekem el tudnad kuldeni?:[email protected]
  • Nyedi
    #84
    Tik lenne egy kérdésem. Ha valaki ismer egy olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni az Aggressive In-line-t vagy a rollingot ps2re akkor az írja le a linket pls mer nagyon kéne. Előre is thx.
  • M@niac
    #83
    Hellotok!

    Lehet, hogy ez a tema nem ide tartozik, de segitseg kene.... Van egy PSX emulatorom, meg egy eredeti Final Fantasy Tacticsom. MInden jol mukodik, csak az a baj, hogy vissza kell adnom a jatekot, viszont meg nem vittem vegig... Szoval megprobaltam szimplan atirni a CD-tartalmat egy CD-R-re de ugy nem megy... Mit kell tennem, hogy masoljam, vagy hogyan tudok belole ISO-t csinalni? Segitsetek legyszi
  • UNREG
    #82
    Hehe, most nézem version logóját: "PC rulez-PS3 suxx"

    Mi történt, tréfás kedvében volt, vagy egy PC-s meghekkelte? :))
  • kingke
    #81
    Bekapcsoltam a rekompilert és rögtön az fps játszható szintre esik. viszont igy bekell löni elötte mindent, hogy jól müködjön.
  • kingke
    #80
    Mért lehetetlen?

    Tévedsz.
    Ha rosszul van beállítva akkor tényleg, de ha jól van beállítva akkor egy 2GHZ-s cpu biztos elég.
    Föleg, hogy szerintem ha jól sikerül belönöm akkor 35%-al ketyeg a kicsike.
  • hiba
    #79
    ps2 bios forumban gozerovel keresik :)
  • mila69en
    #78
    Üdv!!
    azt kimodnta hogy nincs pcsx2 höz bios de van söt nem is 1 hanem három és érdekes nem csak technikai demokat lehet vele futtatni amit eddíg procáltam ps2 gamát indítani indúlt mind az má más kérdés hány FPS-t futott ha kell valakinek bios tegye ki MSN cimét és elküldöm
  • rumos
    #77
    nagyon jól működő Nintendo64 emulátor volt PC-re '99-2000-en (amikor az N64 még fiatalabb volt mint most a PS2)
  • MikX
    #76
    Igen működik, le lehet vele futtatni pl. technikai demókat, mást nem!
    Még jó hogy nem találja, mert nincs! De ha lenne véletlenül akkor add nekem is oda!
    Egyébként ha visszaolvasol világosan kiderül mi a helyzet!
  • BladE666
    #75
    pcsx2 07 :ez müködö emulator????? ha igen akkor h kell használni mert nekem a biost nem találja az hol van???
  • balumaci
    #74
    kösz, haver csinálta (Joebacsi), itt van ő is sg-n, bár leginkább a BF topicban található :D
  • barret
    #73
    Jó lett a logód!
  • balumaci
    #72
    kösz :)
  • ZoL AMD
    #71
    ÁMEN
  • balumaci
    #70
    Talán lesz, de tökéletesen biztos, hogy nem tudja majd emulálni a ps2-es hatást, már csak a kiba..ott monitor miatt se, amin olyan gány minden konzolos game, kivéve persze a régi 2D-s stuffokat.
    De nem hiszem, hogy nem lehet összespórolni kb 30 rongyot egy szaros PS2-re.
    Ha meg lesz emu, akkor meg a gépedre kell rákölteni egy kilót, hogy notmálisan fusson, de természetesen az se lesz tökéletes, mert tökéletes emuláció nem létezik szvsz, mert az érzést, a "fílinget" nem lehet emulálni, ami egy-egy konzollal jár.

    'szal mindenki, aki ps2 emut akar, inkább vegyen egy ps2-t...
    vagy X-et, vagy GC-t nekem mindegy, de az a lényeg, hogys konzolon JÁTSSZON és na a PC-jén próbáljon meg szerencsétlenkedni.
  • torrente
    #69
    nem is kell
  • kojotomi
    #68
    Még nincs... de nem is lesz... "szerintem"