64
Mi a véleményetek a mostani TV-sorozatokról?
  • Spartacuc
    #64
    uj oldal:
    http://jobbmintatv.hu
    csomo sorozat van rajta
  • Daza500
    #63
    Ez nyilván azért van, mert nem fektetnek bele annyi munkát, mint a Cobra 11-be.
    Úgymond alacsonyabb költségvetésű sorozat.
  • zoliii
    #62
    Én is tudom, hogy az AFC11 csapat csinálta, de akkor is szar egy sorozat. Akkora bakik vannak benne, hogy ez a sorozat inkább a komédia műfajba tartozhatna Pl. volt egy rész, mikor a srácra ráesik egy ruhás szekrény, mikor viszik fel a lakásba. A kezét már megvágta, mikor felemelték 2-en a szekrényt. A lépcsőn, meg ráesik a szekrény, jönnek a tűzoltók, és a doktornő mondja meg a tűzoltónak, hogyan szedjék le a srácról a szekrényt :DD Miután a srác kiszabadul, odamegy hozzá egy lány, és már semmi baja. Se egy borda törés, semmi. Aztán meg ott volt 1 másik részben egy műpapagáj. Borzalmas egy 30 perces sorozat :DD
  • Daza500
    #61
    A 112-t is a Cobra 11 készítői csinálták. Az meg a legjobb német sorozat.
  • zoliii
    #60
    112-Az élet mentők.
    Ez a sorozat az izgalom terén, egyenlő a 0-val.
    Szerintem a Barátok közt is izgalmasabb néha.
    Inkább a Medicopter 117 ismétlését adták volna le, ezerszer jobb, ennél
    a semmit mondó, nevetségesen szar sorozatnál.
    911-es sorozat nem lesz? :D
    A cobra11 igényesebb sorozat :D
  • Tinalove
    #59
    Sziasztok! Valakinek nincs meg a tuti gimi S4E10-es része? Már mindenhol kerestem, de csak francia nyelven jutottam hozzá, ahhol pedig nem jó a feliratom. Aki tud segíteni az lécci írjon a [email protected] e-mail címre.
    Köszike
  • Hajnalcat
    #58
    Huh, még jó, hogy keresgéltem a topikok közt. Köszönöm az infót. :) (Y) Nem hiszem el, csupa olyan topik van ebben a Tv, Mozi, DVD-s részlegben, amiről fogalmam sincs, micsoda, csupa új unalmas szarság. A régi jó kis sorozatoknak meg alig találok topikokat.
    Szóval én meg nagyon megörültem, mivel ismét elkezdték vetíteni mától a Viasat3-on a San Francisco utcáin-t. Ezt akartam bejelenteni.
  • Magoo
    #57
    Nem akartam új topic-ot nyitni ezért itt hívom fel mindnki figyelmét erre:
    Visszatér a Simlis és a Szende
    Szerintem nagyon sokan imádjuk ezt a sorozatot! Szóval Szeptember 22-től tapadjunk a Duna TV-re!!!!!!!!!!!!! :)
  • Serpa
    #56
    nem akartam csak emiatt topicot nyitni neki, de hátha érdekel vkit.

    Painkiller Jane (TV-sorozat), statisztálási lehetőség

    Élmény beszámoló
  • bigfoot
    #55
    nagyon régi sorozat,asszem vándor volt a címe,azt vágja vki?
  • XeroX
    #54
    HELP... Keresek egy filmcímet amit elfelejtettem.
    Egy sorozatról van szó, a tv -ben adták úgy 1978 - 1984 között valamikor.
    Angliában , skociában vagy írországban játszódik a sacc 1800 as években.
    Hal jól emlékszem egy testvérpár (két testvér (férfi) szerepel benne akiket üldöznek).
    Halvány emlékekiem szerint mintha az egyik hazaérkezne a valahonnan (talán rabságból) - tengerről és tudomást szerez a testvére haláláról (vagy fogvatartásáról) és hadjáratot indít az elnyomás ellen. Nevek is beugranak de lehet hogy rosszul emlékszem : Robert, Devid, Belford
    Még annyi mintha úgy kezdődőtt volna a főcím : teneger felől közelít a kamer a szárazföld felé, majd a zöld dombokat mutatná egy fáig, a főcím zenéje is nagyon jellegzetes volt mintha skót duda lett volna hosszú elnyújtott dallamokkal.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
    Várok minden ötletet, hogy mi lehett az a film.
    Thx
  • mochee
    #53
    Na, most nagyon érdekel éppen a Deadwood sorozat, bár még nem láttam belőle egy részt sem.
    Viszont nem tudja valaki, hogy ennek most hány évadja van, mert az imdb-n 3-ról ír, a tv.com szerint meg csak 2 van.
  • Hunnenkoenig
    #52
    Ez jol hangzik:

    new shows for 2007

    CBS has ordered a pilot for "Jericho", a drama about a little and isolated village after a nuclear disaster.

    NBC has ordered a pilot for a show from Crossing Jordan's creator: "Heroes", drama in which normal people realize that they have special powers. (ez elegge a 4400-re hasonlit ez alapjan. Remelem inkabb valami superman szerü cucc lesz a cimeböl kiindulva)

    Idem for "Seeing Red", a drama where a police officer is helped by dead people.
  • mukika
    #51
    Hú nagyon várom már a 11es 12es rész feliratát. :) És a héten jön az újjab rész...
  • mukika
    #50
    idáig a 8as rész visz mindent!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • mukika
    #49
    nice!
  • mukika
    #48
    én is megnéztem az 1. részt. rohadt sokat szakadtam rajta! :DDDDD!
  • winnie
    #47
    ha érdekel egy sorozatokkal foglalkozó blog:) - akkor katt.

    kritikák, friss hírek, nézettségek, minden.
  • quack
    #46
    megnéztem a My Name is Earl első 6 részét...
    rohadt jó :D
  • Serpa
    #45
    ígéretesnek tűnő új sorozat indult.

    Dallas SWAT

    a szezon első része elérhető.
  • winnie
    #44
    ebben az évben lesz 22 - természetsen folytatódik majd ősztől újabb részekkel, ha lesz nézettsége továbbra is.

    nemtom miért nem lehet egybe leforgatni, ha már csak 9 rész lesz belőle.

    a sorozatokat sohasem forgatják egyben - általában 3 turnusban nyomják. az új sorozatokat 2-ben.

    akkor ajánlatos megnéznie, akármilyen régi, mert eszméletlen jó. Az igaz,hogy tényleg a futó sorozatokból van több jó.

    persze, nem is azt mondom, csak nyilván több jó sorozat van a most futókból, mint a lelőtt sorozatokból. gondolom.
  • mochee
    #43
    Na ja, a Prison Breakről tudom hogy nincs lezárva, és hogy 22 rész lesz vagy mennyi. Befejezett sorozatokon a másik kettőt értettem, ezt azért említettem, mert egyszerűen felhúzott hogy pont itt kell 3 hónapot kihagyni, nemtom miért nem lehet egybe leforgatni, ha már csak 9 rész lesz belőle.

    Másik dologgal meg nem értek egyet, mert ha valaki nem látta az X-aktákat, akkor ajánlatos megnéznie, akármilyen régi, mert eszméletlen jó. Az igaz,hogy tényleg a futó sorozatokból van több jó.
  • mrzed001
    #42
    Annyiban igaza van hogy általában úgy fejezik be a szériát, hogy a falat kapard a következő részért (ami esetleg 0,5-1,5 év múlva lesz HA lesz)

    Ja mochee, meg persze ajánlom a Babylon 5-öt is :)))
  • winnie
    #41
    a tv.com szerintem elég trágya, csak jobb oldal van annál. amióta megvették szegény tvtome.com-ot, azóta nincs jó rendszerező oldal.

    ezért néztem eddig már befejeződött sorozatokat.

    mint a prison break.

    nincs sok értelme már befejezett sorozatokat nézni szerintem, mert azok nagyon régiek. nem is tudom, hogy melyik volt a legutóbbi jó befejezett sorozat.

    a buffy, angel nem rossz ötlet, de szerintem simán meg lehet nézni azokat, melyeknek vége van az aktuális évaduknak. a wire-t, a rome-t, a monkot, de ott a lost 1. évad, a 24 1-4. évad és még sok-sok más.
  • mrzed001
    #40
    Ha sötétet akarsz, és nem valami laza nyálat, akkor a Buffy + Angel be fog jönni neked. A Buffy eleinte kicsit gyermetegen indul, aztán bedurvul. Az Angel eleve durván indul, és nem lazít a végére sem (na jó, volt azért egy Smile Time nevű poén rész is, de az kellett :)))

    Így összesen 7+5 széria (egymásba áthivatkozásokkal) ha jól emlékszem, kitart egy darabig :))
  • mochee
    #39
    ja csak én utálom, hogy ha valamit nem tudok végignézni, és egy hetet kell várnom minden részre, ezért néztem eddig már befejeződött sorozatokat. De kösz, egyébként tv.com -ról lehet szvsz a legjobban tájékozódni.
  • Lyan Kyj
    #38
    Ajánlom a Rome-ot!!!
  • winnie
    #37
    ha valami mostani, vagyis most is futó sorozat kell, akkor klikkents ide.

    igazából ez szavazás, de rengeteg ötletet lehet meríteni a listákból és az összesítésből, plusz jó páran meg is indokolják, hogy miért jó a jó:)

    a buffy kult, de sokan utálják. szerintem keress a fenti listából valami mait, mert tudnék sorolni vagy 30-40-et, ami jó.
  • mochee
    #36
    Császtok! Kéne valami zsír sorozat, amin ellehetek mert most néztem meg a teljes X-akták szériát, meg a Sliderst, meg a Prison Break-et. Ez utóbbinál meg kivolt a ... hogy nem volt értelmes vége (előző 2-nek sem mondjuk), szal valami olyat mondjatok, ami legalább nem fut már.
    Buffy az milyen? mert azt tudom beszerezni perpillanat teljesen.
    Ja a Masters of horror-on + rajta vok, ugyhogy azt se mondjátok pls.
  • REALista
    #35
    Ez beteges vazzeg!!!!!Minek neked az a szar!!!
  • lilu2713
    #34
    Tud nekem segíteni valaki abban, hogy honnan tudnám megszerezni a Sunset Beach című sorozat részeit?

    Köszi.
    [email protected]
  • lalakov
    #33
    Te mindenhol ott vagy? Kösz.
  • winnie
    #32
    nézd meg a (TV) címkével ellátott topikokat.

    amúgy prison break, my name is earl. mondjuk.
  • lalakov
    #31
    Melyik sorozatot érdemes elkezdeni nézni?
  • Hunnenkoenig
    #30
    Gondoltam felhozom a topikot, hogy ne a Prison Brake es a Lost topikokat kelljen szetoffolni olyan sorozatokrol, amiknek nincs topikja es (egyelöre) nem erdemes ujat csinalni.

    Megneztem ennek az "EXTRAS" cimü BBC sorozatnak az elsö reszet.
    Ben Stiller nagyon jo benne, de az egesz eleg vontatottnak hat. Amolyan valodi europai probalkozas...

    Van valakinek tapasztalata rola? Erdemes a többi reszet letölteni?
  • Pheel
    #29
    Az egy mekkora istenséges szám :))))))
  • artschi
    #28
    Hát nemtom... régebben én egy sorozatot szerettem, az pedig a Mission: Impossible volt. Az elég jó volt, nem mint a McGányol, aki egy szál gyufából csinál atombombát...
  • Coine
    #27
    hümm
    én is rászoktam erre a Jó Barátokra, nem is rossz
    tegnap volt Kém Game
    én bírom
  • franci
    #26
    Már megvan!
    Nickleback: How to remind me!
    :)))
  • Lteebee
    #25
    Dúdold el és küld fel mp3-ban!