17
Hova rakom a sziliknont, ha van sarkásvédő?
  • segment
    #17
    Amúgymeg nem vagyok nagy hardverguru feketekéz, de tényekre támaszkodom, nem úgy mint egyesek...tudod...
  • segment
    #16
    De ha ő vagy bárki ezen megsértődik, akkor csak még jobban sajnálom.
  • Gyrow
    #15
    Kösz emberek a segítséget (?) :)
    Már megoldottam és a sarkazásvédő is simán felkerült.
    Danke!!!
  • segment
    #14
    Én nem hülyézem le, ha ő nem nagyokosoz le engem, meg nem jön nekem itt a "lapokban is ezt írták" szövegével. Amúgymeg nem nyilvánosan hülyéztem le, csak utaltam rá, hogy ha fingja sincs hozzá, nem kell hozzászólni.
  • Red
    #13
    most ezt simán leírhattad volna anélkül is, hogy elkezded Feketkézt lehülyézni...
  • Pheel
    #12
    Pheel csendesen mosolyog :)
  • Feketekéz
    #11
    ***Pheel***
    Tudod Segment nagy hardverguru..
  • segment
    #10
    Relatív, én inkább úgy mondtam volna hogy ő nem ért hozzá, meg senki sem ért hozzá, aki ilyen baromságoat jelentet meg, meg ilyenekt hord össze.
  • Pheel
    #9
    Hogy te mennyire értesz itt mindenhez...
  • segment
    #8
    Aki nem ért hozzá, az ne rakjon fel sarkazásgátlót a procira, de ugyanakkor ne is magyarázzon hogy nem lehet, mert magasabb a mag. Nagy fenét magasabb...aki nem ért hozzá vigye szervízbe és rakassa fel. (megjegyzem, voltam már olyan szervízbe, ahol azt sem tudták mi az). Szóval erről ennyit.
  • segment
    #7
    Feketekéz: ez a különbség kettőnk között...te annak hiszel amit olvasol, én meg annak, amit magam is végigcsinálok...nem tehetek róla, hogy van pár lúzer arc, akik egy nyamvadt cu-spacert nem tudnak a processzorra normálisan felrakni. Szóval ne süllyedjünk már ilyen mélyre ok?
  • Feketekéz
    #6
    Segment okoska egyik hírben volt ez, talán még az SG-n is fent volt.
  • segment
    #5
    Feketkéz, ne írjál már ostobaságokat...ez hülyeség úgy ahogy azt te leírtad. Ha nem tudod rárakni normálisan, akkor ne tedd rá, de ne terjesszél ilyesmiket. TB-re is rálehet tenni a sarkazásgátlót, csak tudni kell a módját...egyáltalán nem magasabb mint a procimag, és a hűtő teljesen ráfekszik a magra.
  • l3alF1aKe
    #4
    de ezt meg lehetne nézni mielőtt felteszed a lapba azt a procit...sztem ugy egyszerűbb-)
  • Feketekéz
    #3
    Ha TBirdöd van, akkor ne használj lesarkazásvédőt, mert a rézlemez magasabb, mint a procimag, és így a lemezen fel fog feküdni a hűtőborda.
  • vrob98
    #2
    Probald meg kezzel
  • Gyrow
    #1
    HOgyan kell felrakni az Athlonra a procihűtőt, ha nem az eredeti masszát használom és plusz még sarkazásvédő is van???