42
Zene készítő program
  • gyurkahurka
    #42
    Sziasztok,
    az lenne a kérdésem hogy szerintetek megéri azért feltenni a OS X-et hogy a logic pro-t használjam zene szerkesztésre ?
  • koppi2
    #41
    Logic Pro 8 + Serials itt Logic Pro 8 + Serial
  • koppi2
    #40
    Logic Pro 8 innen ;)

    http://thepiratebay.org/torrent/3810878/Logic_Pro_8___Serials
  • ekjepo
    #39
    hellósztok. én még új vagyok, de zenét szeretnék készíteni, kellene nekem 2 progi, az egyikkel, kottázva kellene, mint a guitar pro ba, csak az a baj, h abba nem lehet rendesen számokat kreáln, a másik, az meg "tuc-tuc" zenékhez kellene, amit úgyszint én tudnék összerakni, de úgy kellene mind 2 h már bele vannak a hangok táplálva, pls vki segítene?
  • peti0606
    #38
    hellosztok!
    valaki tudna nekem linkelni ingyenes Logic Pro akármelyik kiadását?
    Megköszönnném:)
  • htr93
    #37
    uaramisten..Nem ejay.hol éltek ti..Guitr pro!xD
  • balint15
    #36
    próbáld meg az avrack et
  • Ákos456
    #35
    Hi!
    Nekem egy olyan progi kéne ami szétválasztja az éneket a zenétől.(Esetleg a hangszereket is)

    Valaki tudna SEGÍTENI? Nagyon kellene!
  • Impi
    #34
    Üdv :)
    Van egy-két kérés, hogy szinte felfoghatatlan, hogyan képzelik!
    "Semmiből zenét" Miért nem olyan program, ami a semmiből vacsorát tesz eléd!
    Zene szétválasztás: Van olyan szakács aki a kész tortát szétbontja lisztre, vajra, dióra, tojásra?
  • Timyke
    #33
    Sziasztok!!!!nekem egy olyan program kéne amiben már megvannak a hangok és azokat össze lehet "komponálni"!!!!vagy egy olyan amihez ha hozzáadom az aláfestést rátudok énekelni vagy énekhangot hozzáadni!!!!olyan is jó ami mindkettőt tudja!!!!:)ha valaki tud ilyen programot az vagy ide vagy az erre az e-mail címre írjon:[email protected]
    Ja és vagy a program teljes nevét vagy annak a weboldanak a címét amelyikről le lehet tölteni INGYEN!!!!Köszike!!!
  • Dj Faustus #32
    Arra a célra pedig bármilyen "zeneszerkesztő" program megfelel.
    Fast- / Scream- / Impulse- /Modplug- / ****Tracker, Jeskola Buzz (vagy más hasonló alternatívája), Fruity Loops, Reason

    A trackerekhez külön kell beszerezni a "hangszereket" (hangállomány formájában), a többihez nem feltétlenül (bár ki lehet egészíteni, de nemcsak hangállományokkal, hanem külön szintetizátor-kiegészítőkkel).
    Hogy milyen hangokat játsszon le, milyen ideig, milyen tempóban, azt neked kell megadni (de az alul említett megoldásokkal ki is lehet "sorsolni").
  • finaltrekker
    #31
    Ez nem valami lusta bandához kell :) ...csak nekem.
  • finaltrekker
    #30
    Akkor rosszúl mondtam a "semmit".
    Úgy értem pl. lehet 10 hangszer közül vállasztani, a vállasztott hangszeren a hang magasságot megadni azt, hogy mettől meddig tart. És az így előre elkészített hangokból egy saját zene félét készíteni.
  • Dj Faustus #29
    [url=http://stego.uw.hu/20070301_bouncemusic/bouncemusic.swf]Nesztek, pattogó labda "zenél"[/url]
  • Dj Faustus #28
    "Semmiből" nem lehet zenét csinálni (mint energiát sem).
    Viszont vannak erre remek algoritmusok:
    * Mozart kockadobással komponált menüettjei
    * Különböző fizikai jelenségek (Brown mozgás) modellezése, véletlenszámok, sorozatok (Fibonacci) remek alapanyagot adnak
    * Zajok, nem hangállományok (régen volt olyan megszálott, aki a command.com rendszerállományt hangszerkesztő programban lejátszatva zeneként adta elő) ugyancsak érdekes eredményeket adhat
    *
  • VinylToy #27
    az új lánybandához kell? már a zenét is úgy íratjátok a programmal? :D
  • finaltrekker
    #26
    Hello!
    Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e olyan cucc, ami a semmiből csinál zenét? Magyarul nem zenét vág, hanem komponál. A cucc alatt nem berendezést értek, hanem programot.
  • Dj Faustus #25
    "Nekem olyan progi kéne,ha betöltök 1 zenét akkor le tudjam szedni róla csak a vokált"
    Ez pedig szinte fából vaskarika.
    Jelenleg egyik számítógépes szoftver nem képes egy komplex zenét tökéletesen sávokra (dob, ének, elektromos gitár, stb...) bontani. Ebből következőleg a vokál kiszedése is eléggé buhera dolog (hangszerkesztő programmal - Goldwave, Audition, Sound Forge - valamelyest megoldható).
    Itt, itt, itt, itt (és még sok helyen) leírtam a klasszikus megoldást: ki kell vonni egymásból a jobb és a bal csatornát. A megoldás természetesen nem 100%-osan megbízható...
  • TomK
    #24
    Sziasztok!
    Nekem olyan progi kéne,ha betöltök 1 zenét akkor le tudjam szedni róla csak a vokált
    Tudtok nekem ebben segíteni?

    Előre is köszönöm
  • Tetsuo
    #23
    Instant zene, instant progival, instant (uniformizáltan trendi :) embereknek.
    LOL
    Ha számgépes zene, akkor minimum Cubase SX.....
  • CSOCSO
    #22
    lol.. delete topic
  • TYME
    #21
    Nekem Dance 6 van és jó! :)
  • Vlala #20
    Vinyltoy: látod, itt sem szólok semmit, pedig lehetne :-)
    Azért haladok, nem?
  • Hamed
    #19
    Hasznos cikk

    Elég komoly cucc 500 euroért... Ha vki lát dc-n működö tört verziót szóljon pls.
  • Scholes18
    #18
    Akinek megvan a " Techno ejay 4 " Szóljon már!
  • sweech
    #17
    7 hónap után senki? pffff...
  • Robbb
    #16
    De,én.
  • Darkboy
    #15
    2 év után senki???
  • Lteebee
    #14
    Magix 7?
  • Coine
    #13
    atomX mp3
    vagy az keverő progi ?
    sebaj nekem nagyon bejött amikor láttam
  • Zeo
    #12
    Jaja, ez most már engem is érdekel. Ha megmondanád, honnan, attól happy lennék.
  • mateos
    #11
    mit ? honnan ?
  • Gladiator
    #10
    köszi, már szereztem másikat
  • Dikkma
    #9
    A 0-day ftp topicban a kb. 25000-es hozzászólás körül lehetett anno egy ftp. Bár gondolom nem fogod megkeresni :-)
  • mateos
    #8
    és honnan szeditek le ? egy ftp-t se találtam
  • Totya000
    #7
    en meg ft2-nel vagyok leragadva.
  • Dikkma
    #6
    Nekem is ingyen volt. :-)
    A Dance van meg.
  • Lazarus
    #5
    töltsd le valami warez-ről! Szinte minden 2. helyen fent van..
  • Gladiator
    #4
    de ezt meg kell venni. nekem olyan kéne, amit ingyé le lehet tölteni a netről, de azé köszi
  • Gladiator
    #3
    kössz