28
LindowsOS
  • [Rush]
    #28
    Vagy valaki 1 accot tudna adni a lindows.com-ra?
  • [Rush]
    #27
    Nem tudna segíteni valaki, hogy honnan tudnám leszedni?
    Előre is köszi
  • davos80
    #26
    Kössz.Nem rossz amúgy a lindows, mert elég gyorsan fennt van, meg tényleg olyan mint a win, meg van benne divx, stb...
  • knwd
    #25
    Különben is, ez a lindows debian alapú, csak össze vissza van csicsázva... akkor már inkább rendes debiant használjatok. Azt többen használják, meg jobb is. Na jó, elég lesz már belőlem :)
  • knwd
    #24
    Illetve Davos: elöbb írd be hogy help. Ott kell lennie vmi olyannak amivel a kiválaszthatod a fnnlévő OSek közül h mi legyen benne az indítómenüben. De sztem ha fixmbrrel csinálod az is jó lesz mert a winme is benne kell h legyen e boot.iniben. Csak ezt nem mondom tutira...
  • knwd
    #23
    "Nem tudja valaki, hogyan lehet levakarni a lindows 4.5 -öt?Ha simán letörlöm rajta marad az indítóképernyő, amin ki kell választani, hogy lindowst vagy win xp-t, vagy milleniumot akarok-e használni."

    Davos80:

    Indulj a WinXP telepítőlemezéről, várd ki amig mindent elintéz, és nyomd meg a J gombot a javító konzolhoz. Jelentkezz be, majd írd be hogy fixmbr . Aztán egy i betű, egy enter, és egy rezet :) [!!!miért nem lehet kivenni a cdt a javító konzolon? mountolja? mi ez, unix? :)]

    ---

    © e.zoli:

    a www.lindows.com-on My.Lindows, regisztrálj, aztán My Products -> CD Downloads.

    [Úgy emlékszem ,mintha ez régen a webshophoz vitt volna, de most nem... lehet hogy ez csak azért van, mert free day volt és beírtam a kuponkódot? Nemtom... De nekem megy :) )
  • davos80
    #22
    Hm?#14
  • Frank99
    #21
    maj ha source kodot kiirva mukodok, akkor jo
    ha nem, akkor nem...
  • tudatlanka
    #20
    modjuk a másik hogy én iso fálj itt nem látok te igen?
  • tudatlanka
    #19
    na látod ez jó kérdés?
    de én akár honnan nézem igy még lehet legális is mert ez a cég hibája
  • Frank99
    #18
    na, mégis megy!

    má' töltöm lefelé.

    csak a kérdés, hogy valóban legaális -e?

    Mer attól hogy valakitől kaptunk egy kódot, még nem tutkó, hogy leg-ális....
  • tudatlanka
    #17
    Nekem még megy lehet hogy azért mert végig csináltam korábban
    Frank kell a belépési kódom?
  • Frank99
    #16
    már nem müxik...
  • tudatlanka
    #15
    e.zoli
    ha legálisan akarsz hozzá jutni de tényleg
  • davos80
    #14
    Nem tudja valaki, hogyan lehet levakarni a lindows 4.5 -öt?Ha simán letörlöm rajta marad az indítóképernyő, amin ki kell választani, hogy lindowst vagy win xp-t, vagy milleniumot akarok-e használni.
  • e.zoli
    #13
    Meg tudná mondani valaki, hogy honnan lehet beszerezni a lindowst?
  • mikike
    #12
    értem
    vagyis ez azt jelenti ha kurva gazdag lennék lenne pénzem?
  • llacee
    #10
    Senkinek nem sikerült feltelepítenie még ????????
  • Borg
    #9
    Mondj már egy szabványt plz ami PIACRA MÉG NEM KERÜLT operációs rendszereket érinti, én nem tudok ilyent...
  • Pheel
    #8
    Nem tudom. Meséld eeeeeeeeel!
  • mikike
    #7
    na de ember!!!
    és akkor a szabványok miért vannak?
  • Pheel
    #6
    A világunk lényege a sokszínűség. És a windowsos platform is stabil, csak érteni kell hozzá. Ez persze a linuxra is igaz.

    A LindOSws sem ingyenes, illetve maga a keret az, de mivel windows-os progikat futtat, azok meg nem ingyenesek, így a használata nem ingyenes. És ugye a linuxra írt programok jórésze is csak saját használatra ingyenesek (GPL), sőt van, ami arra se!
  • mikike
    #5
    talán azért mert jó lenne egy linux alapú megbízható és ingyenes operációs rendszer amiben megvan a windowsok egyszerű kezelhetősége és a hozzájuk írt rengeteg program
    esetleg...
  • Pheel
    #4
    Nekem ennek a cuccnak az egész koncepciója nem szimpatikus. Csináljunk windows-t a linuxból. Minek még egyszer feltalálni a kereket, ha már ismerjük?!?
  • Bakka
    #2
    !!! MERT FOS AZ EGESZ !!!
  • llacee
    #1
    Hi All!

    Sikerült megszereznem a LindowsOs-t.
    A problémám,hogy bootolok a cd-jéről és utánna kidobja a cd- és nyomjak egy gombot a restarthoz.
    Utánna nincs semmi :-(
    Nemtudjátok miért nemmegy fel ?