81
HAEGEMONIA hivatalos oldal
  • FREAK
    #20
    Na az ilyen videoktól szoktam fosni. Fél perc látványos anim, amiből semmi nem derül ki, de ha ráizgulsz akkor szopsz a végén egy gyenge izometrikus RTS-sel.......

    Az meg hogy 100% ingame még nem zárja ki, hogy ez az össz ilyen szintű átvezető anim a játékban.

    Amúgy mi lesz ez?
  • Dikkma
    #18
    A magyarok mindig egymást ütik ki, lásd még Screamer 4x4 és Insane. :-/
    Ilyenkor sajnálom, hogy nincs ütősebb netem.. a net akkor teljes, ha minden kijövő videót, demót megnézek, kipróbálok, nem pedig a mások által elmondott "ez jóvazze!" -kre építve nézek meg vmit :-/
    Na majd otthon lekapom.
  • Lacc
    #17
    Uhh hát mikor meghallottam a magyar narrátortól hogy benyogi "Hegemónia" lefordultam a székről a röhögéstől Hogy lehet valaminek ennyire hülye hangzású nevet adni???
  • Lacc
    #16
    Én a gépigény miatt egyáltalán nem aggódok :)))
  • I.C.ram
    #15
    epperrol beszelek! :)) de mindegy! :)
  • liquid
    #14
    Nagyon üt a video. Kár hogy az IG3-al kábé egy időben jön ki, két fasza magyar játék, hasonló téma- egymás durva konkurenciái lesznek.
  • Dikkma
    #13
    Magyar honlap!

    Magyar teaser!

    És itt olvashattok bővebben róla : HardWired
  • Dikkma
    #12
    Majd átnevezem, és nem lesz gond :o)
    Nem tudtam, mi az a TEASER, meg mi az a HAEGEMONIA, meg miért magyar, már tudom, hogy a IG1-2 készítőinek új játéka.
    Nem vagyok ám egy reménytelen eset... :))
  • Dante
    #11
    Hát ez a kis videnyó zúzott rendesen...
    Idén tavasszal fog kijönni?
    Mlyen gépigénnyel?:)
  • Inquisitor
    #10
    Mert ez nem a játékról szól!
    Az majd a megjelenés után esedékes ... egyébként meg a címet elb*sztam :)
  • I.C.ram
    #9
    nem ertem ha lattok egy videot vagy egy demot akkor miert nem a jatek nevevel csinaltok topicot miert kell kulon odairni hogy video! mert igy csak gyulik a sok felesleges topic! es ugy is fognak majd egy rendes jatek topicot csinalni lasd WOLF nal is ez volt! :( tok nagy a kavarodas! van minden jateknak video, demo, cheat, anyamtyukja !
  • Hmuda
    #8
    Hát. Ebböl a videóbol nemsokminden derült ki, azon kívűl, amit eddig is tudtunk, hogy űrstratégia lesz. De a grafika tényleg üt.
  • Inquisitor
    #7
    Kémeink szerint 8 után lesz belőle (a videóból) magyar verzió, valami Dital Reality nevű arcok oldalán :)
  • Hmuda
    #6
    Meglesz. Pár perc és lent van.
  • Inquisitor
    #5
    Várjál, állítólag még ma fent lesz a MAGYAR oldal is :)
    Nos az IG3 nem rossz, de majd ha megnézed ezt, akkor mond (írd) el a véleményed ...
  • Hmuda
    #4
    Én még csak szedem ezerrel. Már ku***ra érdekel. Az IG3 videót is érdemes megnézni.
  • Inquisitor
    #3
    Közben megnéztem az animot... Én befonom a hajamat! Huh, ha ez megmozdul a gépemen én nagyon Happy leszek! :)
  • Hmuda
    #2
    Megelőztél. : )))
  • Inquisitor
    #1
    http://haegemonia.cryogame.com/
    Lehet megnézni gyorsan! :D

    http://haegemonia.cryogame.com/profil.htm
    Van itt már egy videó (ami nem renderelt!) meg némi Quicktime VR screenshot ...
    Azért az a 2002 Május biztatóan hangzik, nem?
    Már alig bírom kivárni ...