41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Justil
    #7357
    Ok. Köcce. Akkor rátok hallgatok és veszek hűtőt. A kérdésem mostmár csak a következő, a kettő közül melyiket ajánljátok inkább:

    1 (zalman)

    2 (primecooler)

    Nem feltétlen kell hogy a drágább legyen, csak annyi amit eddig is irtam hogy ne menjen tönkre, ne fagyogasson. Szóval?
  • Inquisitor
    #7356
    Tönkre hát. Kegyetlen gyorsan és véglegesen.
  • Inquisitor
    #7355
    "A hűtése vacak, Zalman csere a megvásárlás után ajánlott."
    Havernak van két darab 6600GT a gépében, azt mondta, hogy az egyiken Zalman 770 van fent, a másikon egy "2000 Ft-os Primecooler", és a Prime majdnem 10 fokot rávert a Zalmanra. Most erről én mit gondoljak, eddig szentül meg voltam gyúzúdve róla, hogy milyen baromi jó a ZF-770.
  • Rinya
    #7354
    lol
  • Justil
    #7353
    jó. akkor: tom hogy önmagamat ismétlem, de még 1x (utoljára :D ) megkérdem: mindenképpen megvegyem ezt a hűtést, vagy pedig néküle is meg lehet lenni? Igazából 2 dolog érdekel, az hogy a hűtés nélkül mi történne (pl gyakran kifagyna játék közben stb) a másik hogy tönkremehetne e emiatt. ?
  • stp4trick
    #7352
    Zalman

    Itt nézd meg
  • Justil
    #7351
    ahan köszi. mondom totál laikus vagyok hardverben (talán tft moncsikat kivéve mert azt nemrég vettünk szal utánanéztem rendesen). ez a Zalman tehát egy hűtőmárka, vagy mi? és mennyibe fáj egy ilyen? más, havre azt mondta hogy dolog hogy a passziv szar de hogy tán csak nem igy adnák ki ha ez baj is lenne...magyarul nem lehet hogy így is elmuzsikál? de ha nem kerül sokba a fain hűtés akkor lehet róla szó. tanácsot szeretnék kérni! :D
  • stp4trick
    #7350
    Csak rá kell nézni és láthatóak a hűtőbordák no ventivel. Szal passzív
  • Ramore
    #7349
    A hűtése vacak, Zalman csere a megvásárlás után ajánlott.
  • Justil
    #7348
    Lehet amugy hogy benga voltam (meg fáradt is tegnap este) de a linken amit megadtam konkrétan ennek a videokarinak hol van írva hogy milyen a hűtése? itt van még 1x az url:
    itt-e
  • Inquisitor
    #7347
    Ha jól körülnézel, akkor talán van a kettő között X800XL vagy Pro ;)
  • Justil
    #7346
    oké, sorry. na de van ezzel vkinek tapasztalata is? akinek ijenje van? elkúródott a kártya, vagy mi?
  • stp4trick
    #7345
    A gigabyte-ok jó kártyák, de a passzívhűtés, így hogy még VIVO-s is lehet, hogy okozhat gondot. A link berakására meg ott az url gomb a hsz mező alatt. Úgy mindenkinek 1xűbb:-)
  • Justil
    #7344
    ehh. nem értek hozzá. ahogy te pl nem hiszem hogy tudsz oroszul. én meg igen. de ez itt nem erről szól... :D a lényeg hogy amikor a multkor néztem ezt az árlistát akkor még nem volt ott ez a passive szócska. szóval.
    http://www.gigabyte.com.tw/VGA/Products/Products_GV-NX66T128VP.htm
    erről van itten szó. itt nézzétek meg, és utána mondjátok hogy télleg szar -e?
  • NeoMaN
    #7343
    passzív hogy lenne má jó?
  • Justil
    #7342
    GIGABYTE NX66T128VP PCI-Ex16 128MB DDR VIVO DVI passzív hűtés, SLI --> erről a kártyáról van szó...szóval jó a gyári hűtése?
  • Cancel
    #7341
    akko hajrá:)))))))))
  • AlieN911
    #7340
    ehh ez szivás:S
  • PLackó
    #7339
    nah megjött a válasz...
    Tisztelt ---------
    "A postán írták el, nem mi írtuk rá a 31.200 Ft-ot. Mi csak a 1200ft-ot írtuk
    az utánvételhez és az értékhez 30.000ft-ot.
    A postás néni tulbuzgón összeadta érthetetlen okból kifolyólag.Most küldtem
    el a kollégát a postára, hogy oldják meg.
    1 óra múlva írok megint egy mailt, hogy mit intéztünk. A telefonunk
    elromlott, Öntől tudjuk, hogy nem csörög, de ki is cseréltük, már jó!"
    Üdvözlettel: -------
  • manoG
    #7338
    Akkó jó gondótam
    Köszi!
  • Cancel
    #7337
    nem kérdéses: 256bit
  • PLackó
    #7336
    mindenképp!
  • manoG
    #7335
    Szijjaztok gyárákek!

    X700 256mb 128 bit
    x700 Pro 128mb 256 bit

    az ára ugyanaz, melyiket vennétek?
    Én a Pro-ra gondolok
  • PLackó
    #7334
    köszi hogy megnyugtatsz
    tudom hogy csak félig tartozik ide,de nem tudom hova írni.
  • Punkerwork
    #7333
    lol
  • PLackó
    #7332
    elég ideges vagyok.visszaküldtem a kártyát gariban kb. 3 hete (silicium computer).
    mára végre megérkezett.(csak közben kiderült hogy először rossz helyre küldték,ezért ért csak most ide vissza)
    oké,közben beszéltem velük e-mailben.ma végre kiveszem a postaládából az értesítést a küldeményről erre mit látok?a küldeményt 32000 Ft(!!!!) -ért átveheti.
    elmentem a postára,hátha csak valami tévedés,de nem.
    Telefont nem veszik fel,e-mailt most írtam nekik.
    miért???
  • Punkerwork
    #7331
    milyen gyártó?
  • Kaslerka #7330
    Az inno-é biztos nem, a többiről nem tudok nyilatkozni.
  • Justil
    #7329
    Skacok, a Geforce 6600 GT gyári hűtése az megfelelő? elég neki?
  • Kaslerka #7328
    Szerintem az életben nem veszik észre ha visszacserélem. A kérdésem csak annyi, hogy szerinted az msi gyári hűtőjével érek-e el nagyobb "fagyasztást" vagy az inno3d-n a zalman-al?
  • Gabesz amd64
    #7327
    hát ha lecseréled a hűtöt akkor ugrik a gari!
    de ha besz@rik akkor okosan vissza tudod rakni a gyári hűtöt és úgy viszed vissza a garba és nem veszik észre hogy már megbuheráltad akkor szerencséd van...

    de inkább fizess rá az MSI-re akkor,ha nem akarsz kockáztatni
  • Kaslerka #7326
    És ha ráfizetéssel inkább kérek helyette 1 MSI-t? melyik a jobb megoldás?
  • Gabesz amd64
    #7325
    zalman
  • Kaslerka #7324
    Jövö hétre gondolom megjön a 3. számú. Tudna valaki valami f*sza hütöventit ajánlani rá? mondjuk max. 8000-ért
  • Kaslerka #7323
    Én 4 hete cseréltem le a gépem, most per pillanat 1 s3 trio van a gépemben (szép halál), mert a 2. inno3d 6600gt van gariban, mert kicsit bemelegedett. Jó kártya, mennek rajta szépen a dolgok, de szerintem ha megveszed akkor úgy indits, hogy új hűtés, mert az eredeti az szerintem sokat nem ér. 9800XT-nél pedig mindenféleképpen jobb, mivel az x700pro is jobb mint a 9800XT és azt is lenyomja a 6600gt.
  • Pontius #7322
    Azt hiszem ez egyértelmű:
    6600GT
  • Ferencz István
    #7321
    Sziasztok! Videókártyát szeretnék venni csak nem tudom hogy milyet. Szerintetek melyik a jobb, egy Connect3D ATI 9800XT vagy egy Inno3D GeForce 6600GT?
    A mostani konfigom: Abit IS7-E2, Intel P4 3.0 Ghz (Prescott),2x512 Kingston (400 Mhz),Club3D Radeon 9600, Samsung 120 GB HDD, Codegen 480W-os táp. ATI-t láttam 40000-ért, GeForce-ot pedig 36000-ért. Légyszi segítsetek! Előre is kösz!
  • Narancs
    #7320
    6800GT
  • PeeVee
    #7319
    melyik videokártyát érdemes venni most? 70ezer forint és 50ezer forint körül? új gépbe kell a szufla :) THX!
  • Gabesz amd64
    #7318
    pedig rédonos vagy Tééé :DDDD