41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • static
    #8039
    Hi! Nem találtam ezzel kapcsolatban teszteket. Az 6600LE sokkal gyengébb mint a GT? Egyáltalán mi a különbség a két kártya között?
  • Gabesz amd64
    #8038
    7800Gt
  • David2
    #8037
    csa
    meik vidkari a legjobb vétel 100kig? főleg játékra lenne használva, hosszú távra kéne. Én spec X850XTre gondoltam.
  • Gabesz amd64
    #8036
    le a kalappal előtted...
    igaz ilyenkor ezt kell tenni
    befostak a fogyasztóvédelmisektől! :DDDDD
  • PLackó
    #8035
    thanks,én is :)
  • AlieN911
    #8034
    Kircsi..Örülök h. megoldodott a problémád:)
  • PLackó
    #8033
    ehh nagyon megilyedhettek:D
    most 2 percel a válaszom után rögtön válaszoltak ők is (már majdnem 9 óra :D)
    sőt még jó éjszakát is kívántak..
    Tényleg érthetetlen számomra ez az egész..
    nah mindegy,most azzal foglalkozok hogy jövő héten már játszhatok :)

    máskor az e-mailjaimra a munkaidőben válaszoltak,bár néha válaszra sem méltattak.
  • geri15
    #8032
    a lényeg az hogy megvan a kari
  • PLackó
    #8031
    Végülis döntés született a kártyával kapcsolatban.
    Ma indulatokkal teli felhívtam őket,és nem túl kedvesen rájukrontottam.
    kb 10-15 perc vita,fenyegetés,kiabálás után azt mondta hogy majd holnapra kitalálnak valamit.

    nem várt fordulat: már ma küldtek mailt hogy Sapphire 9600XT vel megelégszem-e.
    azért is érdekes hogy eddig sehogy sem akartak 9600XT-t küldeni mert az nincs.nah akkor ez hogy a fenébe került elő?még jó hogy felléptem,és nem hagytam magam átverni..
    Köszönöm nektek a segítséget,szerintem főleg a fogyasztóvédelem győzte meg őket.
    (adtam nekik linket ahoz a topichoz ami pont ezzel a problémával foglalkozik)
    Már holnap délelőtt postázzák a kártyát.nocsak,hirtelen segítőkézség.
    az a baj hogy mást átvernek,és csak fenyegetéssel jutok valamire?
    szereztek nekem pár nem túl kellemes percet...
  • Gabesz amd64
    #8030
    mennyi léért veszed a 9250-et?
  • Punker
    #8029
    Na!

    9250.
  • QPR
    #8027
    FX 5200 vagy ATI 9250?
    Csak ennyi a lé, nem lehet drágább..
  • Narancs
    #8026
    PH! Hardverpiacon nyiss neki topicot, sokkal hamarabb elviszik mint így...
  • Gabesz amd64
    #8025
    nem apróhirdetéstopic
  • susubaba
    #8024
    Eladó: GIGABYTE x600 pro 128 MB PCI-E videókártya
    Zsír új 10000 FT-ért
    Érd:06709455686
  • PLackó
    #8023
    találtam pontosan az én problémámmal foglalkozó topicot a fogyasztóvédelemnél itt
  • Narancs
    #8022
    Kösz!
  • PLackó
    #8021
    oké,köszi a segítséget.
  • [Jakuza]
    #8020
    Tehat a lenyeg, hogy csak ugyanolyan termekre cserelhetik ki.
    Ha ezt nem tudjak biztositani, akkor a szamlan szereplo osszeget kotelesek neked kifizetni.
    Minden mas lehetoseg, mint pl a csere egy mas termekre a fogyaszto beleegyezesevel tortenhet csak, raadasul ha olcsobb a termek ara, mint a szamlan szereplo osszeg, akkor annak kulonbozetet az eladonak visszakell fizetnie.
    Tehat semmikeppen ne egyezzel bele a rafizetesbe.
    mond meg nekik, hogy mivel ezek a jogszabalyok, te megelegszel azzal, hogy kulonbozet fizetes nelkul kicsereljek egy 9800Prora a kartyat.
    Igy mindenki jol jar.
    Ha meg nem akkor rany a fogyasztovedelem es visszakered a penzedet, aztan veszel mashol VGA-t.

  • PLackó
    #8019
    akkor ezt az orruk alá döngölöm,köszi!
  • [Jakuza]
    #8018
    http://www.fogyasztovedelem.com/forums/ oitt adnak a dolgozok infokat neked.
    Nem egy ilyen eset van leirva.

    pelda:

    Üdv Mindenkinek!

    A helyzet a következő:
    Vettem fél éve egy alaplapot kb 25e Ft-ért. Azóta egyszer elromlott, nem kevés idő után kicserélték, majd kb 2hónap elteltével ismét meghalt.
    Másodszorra nem tudták tartani a 30napos határidőt, ezért felajánlottak 3 lehetőséget:

    -Adnak egy hasonló tudású, de kevésbbé jó minőségú (És persze kisebb árú lapot
    -Adnak kb 11+Áfa pénzte (Hogy ezt honnan szedték?)
    -Vagy ráfizethetek egy jobb lapra

    A kérdés az lenne, hogy ha kp-t kérek, akkor mennyi jár nekem vissza? Hallottam olyat is, hogy az egész, mert a szerződés okafogyottá vált (vagyis már nem lesz olyan lapom, amit tőlül eredetileg vettem), és ezért az alaphelyzetet kell visszaállitani.

    Ha ez nem igaz, akkor mi alapján számolják ki az összeget, ha ők nem is árulnak már ilyen lapot?
    Illetve, ha jobb lapot választok, akkor köteles vagyok-e ráfizetni? (Mivel én nem kértem jobbat, de ők nem tudták betartani a vállaltakat -->csere, vagy javitás)

    Na erre szeretnék választ!

    1. valasz
    "A számlán szereplő összeg a mérvadó, és ha olcsóbb lapot adnak, a különbözetet vissza kell fizetniük"

    2. valasz
    CSerélni csak ugyanolyanra lehet, pénzt pedig azt kell visszafizetni, ami a számlán szerepelt. Ettől mást csak akkor lehet tenni, ha abba a fogyasztó beleegyezik.
  • PLackó
    #8017
    Köszi mindenkinek a segítséget,holnap beszélek velük és minden eldől.sorry az offért,most látom hogy nagyon belemerültem a témába,rossz topicban
  • Falconer
    #8016
    tuti van, én is erre emlékszem.
    De teljesen mindegy, mert ha nagy meggyözödéssel mondod és erélyesen lépsz fel, akkor ugyis azt teszik amit mondasz. Nálam már bejött.
  • [Jakuza]
    #8015
    Ha belemesz ebbe kozlom, hogy kibasznak veled.
    Ilyen nincsen sehol, maximum kitalacio.
    Mondom ne fizess kulonbozetet es menj el a fogyasztovedelemhez.
  • Narancs
    #8014
    Biztos hogy van ilyen jogszabály? Meg tudnád mondani esetleg a pontos számát, vagy hogy hol keressem?
  • geri15
    #8013
    :|
  • PLackó
    #8012
    Nem tudok mit csinálni sajnos,ha nekik tényleg ilyen furcsa a gariztatásuk.
    bár nagyon felb@szták az agyam hogy semmi ismertetőt nem kaptam..
  • [Jakuza]
    #8011
    Az teged ne erdekeljen, hogy a nagyker milyen aron veszi vissza a termeket.
    Te 35k-t fizettel.
    Az ervenyben levo jogszabalyok szerint pedig, vagy egy hasonlo keszulek cserejere, vagy ha ezt nem tudja a bolt allni a szamlan feltuntetett keszpenzt koteles a vevonek kifizetni.
    Nehogymar neked kelljen a ceg kulonbozetet kifizetni a nagyker fele, mert adott egy rossz termeket.

  • PLackó
    #8010
    ezzel a connect3d-vel elég gondom volt,remélem azzal nem lesz..meg a hűtése alapján nem számítok majd nagy tuningra:D
  • Gabesz amd64
    #8009
    jóvan csirke no comment
  • geri15
    #8008
    nekem is Connect3D-m lesz [támogat] :DDD
  • geri15
    #8007
    wazzer ez szted mit jelent???
    "szerintem válaszd a 9600XT-re a 8 ezer ráfizetést, jól jársz"

    igaz, nem írtam oda külön, hogy akkor MEGKAPOD A 9800-ASOD, de ez az előzmények tudatában egyértelmű
  • Gabesz amd64
    #8006
    hát akkor azt írja már az
  • PLackó
    #8005
    mivel nincs más választásom sajnos ez lesz:(
    nem lenne ezzel baj az árral sem viszont : ismét Connect3D a márka,szóval szerintem pár hónap is ismét gariztatás lesz vele..
    pedig nagyon kinéztem már a powercolort magamnak :)
  • PLackó
    #8004
    nem,szerintem úgy érti hogy az alap ár,vagyis a 9600XT ára +8 ezer ráfizetés.
  • Gabesz amd64
    #8003
    pff Te most viccelsz ugye?
    "szerintem válaszd a 9600XT-re"

    nincsen 9600XT-jük a boltban wazze
  • geri15
    #8002
    "üdv.végre lett reagálás a 2 hónapja gariban lévő 9600XT-m felől..Mondták hogy valamit választanom kell mert nincs (?) 9600XT-jük és más kell+ráfizetés."

    szerintem tudok olvasni
  • Gabesz amd64
    #8001
    olvassá már wazze!nem 9600XT-ről van szó
  • geri15
    #8000
    szerintem válaszd a 9600XT-re a 8 ezer ráfizetést, jól jársz
    nekem most az 9600 XT Extreme-re kell majd 13-at ráfizetnem, szal szívok :|

    más kérdés:
    ATi Silencer 4-et honnan tudnék szerezni?

    ja és tékecske :Ð
  • PLackó
    #7999
    Felhívtam nagykeres ismerősöm hogy beszéljen velük.mint kiderült,nekik valami napi árat kell nézniük a garanciában,nem pedig azt az összeget amennyiért vettem.Tehát nekik teljesen más mint az átlagos,normális boltoknál.
    így szerinte még jó ajánlatokat is tettek..
    az érdekesség az,hogy én erről a garanciafajtáról semmi tájékoztatást nem kaptam,csak egy számlát küldtek anno a kártyával.
    tehát úgy áll a helyzet,hogy eléggé megszívtam,most tejelhetek nekik egy drágább kártyáért,mert nincs 9600 XT-jük..no comment..