41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • rekettyes
    #8079
    Egyik ismerosom most kapott egy regi gepet ket videokartyaval nem tudja melyiket
    hasznalja:
    Geforce 2 MX 64MB
    Geforce 2 GTS PRO 32 MB
    Nem eppen mai cuccok hehe
    melyik volt a jobb a ketto kozul regebben?
  • cseneles
    #8078
    nincs, de már neméri +venni!
    inkább egy 6600GT ajánlanék :D
  • Methy
    #8077
    én most egy Atlantis 9600Xt akarok venni.És az milyen nincs vele baj pl.hűtéssel kapcsolatban?
  • Torry
    #8076
    Közvetetten.Magától a hűtéstől nem fog növekedni a teljesítmény.
    De mivel van egy jo kis hűtőd, lehet tuningolni.És akkor már növeltél is teljesítményt.
  • Rohamsisak
    #8075
    Hali! Lenne egy fontos kérdésem, mégpedig az, hogy van egy ati radeon 9600-asom 128mb-os (tudom nem egy grafikus erőmű), de az a helyzet hogy nincs rajta alapból sem hűtés és azon gondolkodtam hogy amíg nem tudom lecserélni addig lehetne-e egy jó kis hűtési rendszerrel segíteni a kártya igen nehéz munkáját, szóval egy jó hűtéssel lehetne v.mennyire minimális teljesítménynövekedést elérni? Pls. segítsetek! Köszi!
  • Thanatos
    #8074
    hát amiket irnak emberkék az alapján csak árban msában nem jó..., mongyuk én nem tom nem probáltam :)
    anno a gef2gts -em (vagy valami iylen votl a vége szal aza léyneg a normál verzio, nema butitott) inno3d volt és soha nem volt azóta olyan jó kártyám, igaz ezek az idők ugytünik már elmultak :/
  • TothLaci
    #8073
    Szerintem InnoVision is jó. Árban főleg...
  • Thanatos
    #8072
    mert asus alaplapban a legjobb max, bár már abban se :)
    vidkártyákban csak a saját számozásukal keverik a káoszt és jóval drágábbak mint többi, de nem jobbak :)
  • Kövesdi A
    #8071
    Leadtek- az jo én az asus-t tetemvolna az elő helyre mért jobb a Leadtek mint az a asus !

  • Gabesz amd64
    #8070
    Hát a sorrend nálam:
    Leadtek,MSI,Asus,Club3d,inno3d
  • Kövesdi A
    #8069
    köszi hogy segitetél de még inkáb várok hátha le megy egy kicsut az ára mert hát még mindig egy kicsit drága !

    Gyártoban mit ajánlasz ? Inno .3d asus. club3d ?
  • Gabesz amd64
    #8068
    ha már x850-ben gondolkodsz ott van a 7800Gt ami biztos jobb
  • Gabesz amd64
    #8067
    X850pro-nál sokkal jobb a 7800Gt!
    felejtsd el az ATI-t
  • Kövesdi A
    #8066
    persze majd pont azt !
  • TothLaci
    #8065
    Szerintem vegyél GeForce 6600 GT-t.
  • Kövesdi A
    #8064
    a Abit 850xt 256mb szerinted nem jó mondjuk én is a 6500 gt -re gondoltam vagy 6800 ultra !
  • Narancs
    #8063
    6800gt
  • Kövesdi A
    #8062
    hi kéne nekkem egy kis segitség az lene a kérdésem hogy szerintetek milyen video kártyát vegyek ami meg egy évig biztos jó kesz !

    én 6800 gt.re gondoltam !vagy Abit 850xt 256mb...szerintetek meik a jobb árban kb 25000 ft a külömbség !!!!!!!!!!
  • geri15
    #8061
    A különbség az, hogy az egyik VIVO-s kártya, szóval van rajta (vagy adnak hozzá olyan kivezetést amin rajta van) video ki, és bemenet, és elvileg tv kártya is egyben de ebben nem vagyok biztos. Emellett lassabb is mint az XT.
  • David2
    #8060
    el is felejtettem mondani, h agps kéne
    amúgy mi a különbség ez és ez között? amúgy + jó márka a Sapphire 1általán?
  • David2
    #8059
    biztos, h 7800GT megéri? azt olvastam róla, h a hűtés hangja elnyomja a porszívót:S
  • PLackó
    #8058
    jah:)
  • Gabesz amd64
    #8057
    jó gyorsak voltak
  • Gabesz amd64
    #8056
    hát nemtom!nagy valoszinűséggel lehet...
    mivel egy 6600-os nyákon van.Azaz inkább csak ki van kapcsolva egy-két pipe...
    egy próbát megér :)
  • Gabesz amd64
    #8055
    Én még nem láttam 3,2 Ghz Athlon-t!

    látom Te is értesz a cuccokhoz
  • PLackó
    #8054
    tegnap adták fel sé már meg is jött a kártyám
  • Narancs
    #8053
    És moddolni lehet? Mert az még kipróbálhatná...
  • QPR
    #8052
    42 Euró a 9250-s
  • static
    #8051
    Procit nem húztam, alapból ilyen. Az is új.
    Mindenesetre most felhúztam a kártyát és nyomultam q4-el 1 órát. Tényleg látványos és úgy néz ki egynlőre meg se rezzen. Ötödikéig kihúzom vele. :)
  • Gabesz amd64
    #8050
    hát azért azt nem mondanám hogy jól járna!
    ezek az LE + SE példányok nagyon el vannak átkozva!

    ez az LE lótúrót se ér mivel csak 4 pipeline van benne...és az édeskeves

    The only difference between this graphics card and the old 6200 based on the cut-down NV43 chip modification is the SLI support. The recommended frequencies haven’t been specified.
  • Gabesz amd64
    #8049
    hogy sikerült felhúzni a procid 3,2Ghz-ig?
  • static
    #8048
    Ja ez az! Köszi próbálkozom akkor a tuningal, kiváncsi vagyok. A proci az 3.2-es athlon meg van egy giga memoria is. Mindenesetre ha valaki meg akarja venni mondjuk 4-5 ezerrel olcsóbban odaadom kb 3 napos cég vette azt nem szólhattam bele. Sory ha itt nem lehet hirdetni csak témához kapcsolódott. :) Szerintem úgyis meghirdetem valami aprón mert jön a fizu azt inkább veszek valami újat.
  • Narancs
    #8047


    Ő az? Mert akkor én rátennék egy 8 centis házventit és mehetne a tuning...amúgy LE nem is tud SLI-t, szal ez van...
  • Narancs
    #8046
    Smart dokival is húzhatod. Nyomasd 400/540-re, aztán teszteld. Ha lefagy vagy hibázik vegyél vissza az órajelből...
  • Narancs
    #8045
    Tud SLI-t a LE? Mert a sima nem az biztos. Amúgy inkább fizess rá nagyobb karira vagy nemtom, SLI-vel sok a szívás.
  • static
    #8044
    Attól független nem álltam el a szándékomtól, hogy veszek egy másikat is. Mennyivel teljesít úgy jobban? Megéri vagy pénzkidobás?
  • static
    #8043
    Megnéztem az van. :) Van hozzá egy ilyen, hogy asus smart doctor. Ott 400mhz-ig lehet húzni az engine-t és 540-ig a memory-t. Azt feltolhatom teljesen? Vagy töltsem le amit mondtál? Kösz amúgy.
  • Narancs
    #8042
    Ha 128bites LE-d van, akkor nem jártál olyan rosszul, fogd a rivatunert és húzd fel...
  • static
    #8041
    Kösz! Most hozzájutottam olcsón egy LE-hez de nem vagyok vele teljesen megelégedve. Mit tanácsoltok vegyek valami újat, vagy vegyek egy ugyanilyet és kössem hidba? Szóval 2 db az kb mivel ér fel? :)
  • Gabesz amd64
    #8040
    GT meg az LE közt?
    hát Mhz különbség!