41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Mike
    #10407
    a bf2-n kivül minden ment azon a kártyán
  • Mike
    #10406
    kösd rá a villámhárítóra
    de mivel most elárultad magad, felnyomunk biztosítási csalásért
  • Mr_no_NaMe
    #10405
    Nah megvan az x800 GTO-m!
    És ismét lenne 1-2 kérdésem :)
    Szóval ha húzni akarom a kártyát akkor mindenképp kell rá extra hűtő?
    Legalább úgy 40% ban akarom húzni de félek, hogy leég.
    Tudtok adni tanácsot hogy meddig érdemes húzni vagy mikortol kell neki már külön hűtés?
  • ulrik
    #10404
    Nem a Ti4200-as teljesítménye érdekelne, bár, amit leírtál róla az csak nekem egy szegénységi bizonyítvány a tudásodról:)
    Akinek van/volt ilyen kártyája az tudja, hogy a mai játékok 90%-a elmegy simán 800*600-ban ezzel a kártyával, nevetni fogsz de Farcry, Doom, és Call of Duty2, Most Wanted, Half life 2-t,is végignyomtam simán ezzel a kártyával, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fordult elő, hogy néha akadt, de simán élvezhető volt a játék, mellesleg azért is lep meg a vélemyényed, hogy az "xp elindul rajta" kifejezést írtad, mert elnézve hát nem az a kimondottan csúcskategóriás kártya van a konfigodban:)))


    De a kérdés továbbra is az, hogy a Pixelview milyen márka jó vagy rossz?
    tapasztalatok?
  • Apache00
    #10403
    Mennyiért vesztegetik ezeket, ahol veszed?
  • FFX
    #10402
    XP elindul rajta.
  • ulrik
    #10401
    Üdv!

    Pixelview Gf4 Ti4200 az milyen márka?
    jó, rossz?

    Tom, hogy régebbi kártya, de hátha tud vki mondani vmit erről a márkáról, köszi
  • Marci D
    #10400
    Majd megpróbálok valamit keresni. De hol kezdjem?
  • Hmuda
    #10399
    Meggyőztetek. Kösz a segítséget. :-)
  • Punker
    #10398
    nem segíthetünk biztosítási csalásban :)
    mi nem, de a kereső igen :)
  • Punker
    #10397
    nem a 70k-t szakértői vélemény kell és az új árát fizetik.

    (csinált villámot és írt szakértői véleményt:)
  • Hmuda
    #10396
    Kösz. Nincs túl sok tapasztalatom a különböző gyártók terén, de az előző NVidiám is azért halt meg két nappal a garancia lejárta után mert leállt a ventilátora. >.<
  • Marci D
    #10395
    De a biztósító kifizeti. Mert a modememet is kifizette. És én nem azt kérdeztem hogy mi lesz ha hanem azt hogy hogyan lehet tönkretenni. Légyszi azt mondjátok ha tudjátok. Tudom mit csinálok ne aggódjatok a pénztárcám miatt.
  • Punker
    #10394
    7800 jobb
  • Narancs
    #10393
    7800, egyértelmű
  • Narancs
    #10392
    Gondolom nem gariztatni akarja, hanem biztosítóval pengettetni. Teszem azt már lejárt a rendes gari, mondjuk egy jó öreg gef3-as kari van a gépben, és van róla egy számlám, hogy annó 70K-ért vettem. Ha kifingódik mert belecsapott egy villám a házba, akkor a biztosító (ha villámkár esetére is szól a biztosítás) kipengeti a számlán szereplő összeget?
  • Hmuda
    #10391
    ASUS lenne az ATi, a 7800 meg Leadtek-es.
  • Inquisitor
    #10390
    Hát én ATI-t jobban preferálom, de nekem úgy tűnik megérné a dolog ... és milyen márka?
  • Inquisitor
    #10389
    "Szerintetek hogyan lehet tönkretenni egy videókátyát úgy hogy az úgy tünjön mintha a villámcsapás miatt ment volna tönkre?"
    Ha villámcsapás vagy áramingadozás miatt tönkremegy, az nem garanciális, mert az ilyen védelmet a felhasználónak kell(ene) biztosítania. Ergo ha bármi megég vagy felrobban, akkor kenheted a hajadra. :)
  • Hmuda
    #10388
    A PCX most hívott, hogy a X850XT AGP-s kártya még egy hétig nem lesz raktáron, de van helyette egy 7800-as AGP amire becserélhetem a megrendelésem. Mindössze 2k-valahány forinttal lenne drágább, és saját bevallásuk szerint teljesítményben nagyjából egyformák. Észrevételek a dologgal kapcsolatban? Lehet átpártolnék a 7800-asra az SM3 miatt, de tu jobban értitek az ilyesmit.
  • Marci D
    #10387
    Amúgy hol lehet ezt a kézikönyvet megnézni?
  • Marci D
    #10386
    Nem a gartanciával akarok csalni. Mert már nincs rajta garancia.
  • [NST]Cifu
    #10385
    Garancia-csalások kézikönyve 4. fejezet harmadik bekezdés...
  • Marci D
    #10384
    Szisztok!
    Szerintetek hogyan lehet tönkretenni egy videókátyát úgy hogy az úgy tünjön mintha a villámcsapás miatt ment volna tönkre?
    Ha valaki tudja segítsen. Köszike!!
  • Inquisitor
    #10383
    Én azt hiszem lecserélem az alaplapomat, veszek egy ó'csó 7600GS-t, aztán nem cserélek VGA-t, amíg nem lesz megfizethető DX10 kártya ;)
  • [NST]Cifu
    #10382
    AGP esetén tényleg nem túl rózsás a helyzet. De a baj mellesleg az, hogy az ilyen kifutó csúcskártyákat nem érdemes már megvenni. Lásd jelenleg a PCI-Express 7x00 szériát, a 7900GT olcsóbb, mint a 7800GTX, pedig gyorsabb nála valamivel.
  • Apache00
    #10381
    hát jo, énis inkább a 6800gt felé hajlottam. Majd körülnézek, hol a legolcsobb, mondjuk az Inno az egyik legjobb ár/teljesitmény kategoriában, mondjuk a hütése lehetne egy fokkal jobb, vagy jo lenne még a leadtek is, csak azt meg sehol sem találok, a srác is mondta hogy ritka mint a fehérhollo
  • Mike
    #10380
    mondjuk aki a mistralosokra hallgat... meg is érdemli
    ennél már csak az IDG-s kiadványok jobbak
  • Mike
    #10379
    fél giga helyett jobb lenn 1, vagy ha van egy kis plusz pénzed 1,5
  • deep
    #10378
    Hát ha még sokáig akarod tartani majd ezt a kártyát, akor 6800GT. Mert mégiscsak ott a SM3. Én is emiatt vettem ezt. 9800pro volt előtte.
  • Apache00
    #10377
    én is sokallom, nem ugy volt hogy mostanában nagyot esnek a videkarik árai? mert eddig nem ugy tünik. tegnap amugy beszéltem egy mistralos arccal, mert vettem egy uj tápot, ö azt mondta,hogy AGP-s karira már nem érdemes sokat költeni, mert már nem fogja sokáig rugni, ráadásul vmelyest drágábbak is mint a PCi-osak. ő a 6600 vagy 6800GT ajánlotta, azt mondta hogy a GS-ek azok eléggé lebutitott ratyik. ati oldalon pedig az x800prot javasolta, mert az árkategoriában az az összes közül a leggyorsabb, csak ügye nem tartalmaz pixel shader 3.0-t (ez mennyit számit a mai játékoknál, tehát sokkal jobb képet tud produkálni?). amugy megjegyzem az x800prot sem tul olcson vesztegetik. na most már csak azt kellene eldöntenem hogy következö honapban mire érdemesebb inkább a pénzt "kidobnom", x800prora, vagy 6800GT-re?
  • Akuma
    #10376
    Fogjuk rá :)
  • FFX
    #10375
    Hi!
    A jelenlegi konfigom ki tudná használni egy AGP-s 6600 gt képességeit?
  • Akuma
    #10374
    Tudnátok mondani nekem olyan oldalt, ahol CAD tervező szoftvereken tesztelik az új vga-kat?
  • deep
    #10373
    Na szétnéztem. Nem hittem a szememnek:D
    Elképesztő hogy ez a nyomorék kártya még mindig ilyen áron van mindenhol:DDDD
    Érdemesebb aproneten szétnézni
  • deep
    #10372
    Sokallom:D
    Mindjárt szétnézek.
  • Apache00
    #10371
    most találtam egy Innot 73e-ért a Bird computernél
  • deep
    #10370
    Hmm, nekem PNY van, amit itthon egyetlen árlistán sem láttam. Amcsiban dívik:)
    De gyakorlatilag mindegyik jó:)
  • Apache00
    #10369
    Köszi a segitséget. Milyen 6800 GT-d van? Mert elég sok gyártonak van és sokszor vannak eltérések az adataik közt
  • deep
    #10368
    Nekem is pont ugyanilyen procim van, 3.17-en jár. 6800GT van mellette, végülis kielégítő élményt nyújt, ezt tudom ajánlani:)