41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Hellsing47
    #14726
    ez létezik hogy ilyen olcsó?
    én eddig csak 50ezer körül láttam mindenhol AGP-ben
  • Crokin
    #14725
    Agp-s X1650XT-t lehet kapni itthon valahol?
  • tmisi
    #14724
    Szerintem az a táp még a GF9 sorozathoz is elég lesz. :D
  • via_mala
    #14723
    Bőven!
    A lap alján olvasd el az utolsó bekezdést.
  • Kövesdi A
    #14722
    hi nekkem most egy 450Wat-os shiftec tápom van szerintetek elég lesz ez a tép eg 8600 ultrához vagy gt-hez ?
  • schenker88
    #14721
    szia!
    szerintem a válasz egyértelmű: a galaxy
    mindenki azt keresi, az innot meg nem igazán szeretik
    ezek a galaxy zalmanok nagyon jók, tuning és megbizhatóság szempontjából is
    többszáz db-ból mindösszesen pár db volt hibás, azt is viszonylag gyorsan cserélik...
  • lacisabo
    #14720
    Bocs a kártya Geforce3 ti200 64mb
  • lacisabo
    #14719
    Szevasztok!Segitség kellene!!!Nincs meg a lemeze a videókártyámnak és egy játék azért nem indul mert nem látja a háromdét.Vagyis bekellene állitanom,de nem megy.Valaki tudna segiteni4Email:[email protected] ez a msn is
    Köszönöm előre is.
  • zoolee
    #14718
    ööö...
    Galaxy....Érv:zalman hűtés, enyhe tuning halk....
  • mardal
    #14717
    Hello.
    Szerintetek melyiket éri meg megvenni?
    Galaxy Zalman 7300gt 256mb ddr3
    Inno3D 7300gt 256mb ddr3
  • ajem kisa
    #14716
    Köszi, de azért nem bontom le, annyit nemér nekem!
    A kártyához kaptam egy cd-t, azon van egy v tuner3 progi, elvileg azzal megnézhetném, de alul ha jol értem az van irva, hogy "ha rendelkezik ilyen funkcioval..."!
    Ezek szerint az én kártyámnak nincs ilyen lehetősége, mert nekemigy néz ki, sehol az a kis ablak...
    Mindegy igy jártam!Azért kösz!
  • zoolee
    #14715
    Tessék .
    Pl egy ilyet...
    Én sem találtam sokat....
    Itten...
  • zoolee
    #14714
    ööö...
    Akkor, veszel egy digitalis hőmérőt a gépbevaéóak közüll .
    Próbálj ojat aminek egy vékony lapocska a mérőrésze.
    Aztán, leszedad a vga hűtésétegy kis helyen elkotrod a hűtő zsírt berakod oda, majd vissza rá a zsír meg a hűtés...
    És a cuccot rádugod az energiaforrásra.


    Ha nem találsz leposat akkor vegyél egy olcsóbbat és azt rakd rá a bordára a gpu hoz legközelebb.
    És ha mér egy adott kőmérsékletet adj hozzá +5-7°C ot...
  • ajem kisa
    #14713
    Nemjo, sem a legujabb, még a sandra sem mutatja...
    Erről van szó!
  • zoolee
    #14712
    Everest.
  • ajem kisa
    #14711
    Nekem volna egy kérdésem!
    Gigabyte x1650pro pci-ex. silent pipe II-nek a hőmérsékletét hogyan nézem meg?
    Köszi!
  • schenker88
    #14710
    Ja mégvalami: bárkinek hardveres kérdése van, állok rendelkezésére.
  • schenker88
    #14709
    Hello mindenki!
    Ajánlott VGA-k az alacsonyab kategóriában: 7300GT v 7600GS DDR3, esetleg X1650PRO v XT
    Egyébként bármit be tudok szerezni, ha bárkit bármi érdekel keressen pl priviben telefonon vagy emailben
    Egyébként nagyon nagy sikere van még az AGP ezen szériájának, nem érdemes leírni. A GALAXY kártyák a legkeresettebbek, ezenfelül még a GAINWARD ÉS LEADTEK ami nagyon közkedvelt.
    Nagyjából ennyit az alsó-alsóközép kategóriáról. Legközelebb az erősebbekről írok véleményt.
  • bertino
    #14708
    az előző 3 évben a 128 megás/64bites verziójával nyomtam minden élvezhetőség mellett
    nagyon is jó kártya az a 9550 :)
  • saviola
    #14707
    pl x1950pro-t
  • Landren
    #14706
    Szerintem inkább várj, vagy ha nem tudsz várni, akkor se a 7800Gt-t vedd meg, van már attól jobb kártya is ebben a árban.
  • saviola
    #14705
    ha kibírod várjál megérni nem hinném hogy megéri ennyiért kapsz x1950pro-t
  • TothLaci
    #14704
    Gondolkozom egy 7800 GT videókártya beszerzésén. Szerintetek megérné a 43k-t?
    Vagy inkább várnjak egy 8600 GT-re, ami lehetséges, hogy gyorsabb lesz...
  • Inquisitor
    #14703
    Annyiért adhatnának inkább legalább 9600pro-t vagy 9600XT-t neked, de legalább egy használt GF6600-ot. Szerintem nem ér többet 10.000-nél HA 128 bites, bár lehet az új bolti ára ennyi?
    A procid jó, még egy GF6600GT-t is vígan elvinne, de az is igaz, hogy az GF5200-nél sokkal jobb a R9550 ...
  • via_mala
    #14702
    Körülbelül 2-3 szinttel jobb annál.
  • baggu
    #14701
    Amd 2500+ 768 Ram 400 hhz es MSI k7N2 delta alaplap.
    Meg az Fx 5200... és 13 000 lenne ez az Ati most nekem
  • baggu
    #14700
    most Fx 5200 öm vanAnnál jobb?
  • Inquisitor
    #14699
    Erős túlzás, azért e legtöbb játék elmegy rajta még most is, de ami régebbi 1,5-2 évnél az biztosan. FarCry, GTA, HL2, Doom3, Prey, Quake 4 elmegy rajta, max. nem full quality-n ...

    Amúgy jóóóó régi kártya, de nem 2000-es. ;)
    A véleményünk meg atttól függ milyen gépbe tennéd, mi helyett és mennyiért?
  • scorpeeon
    #14698
    Egy ilyennel játszani nem fogsz 2000 után megjelent játékokkal :)
  • baggu
    #14697
    Ati 9550 ge/256 mb ról mi a véleményetek?
  • sb1
    #14696
    Rakd fel R6:Vegast, és nézd vele az utolsó pályát max grafon, majd ott meglátod, mi is az a lssulás
  • Sir Quno Jedi
    #14695
    Annyi pízér már kell menjen! :DDD De azért nem szomorú, hogy még ezen is csigázik az Obli... Áhhh...

    Mibe került amúgy neked? (ha nem vagyok indiszkrét)
  • Arthas
    #14694
    Hmm immár 3 napja vagyok tulajdonosa egy 8800GTX-nek. Hát mit ne mondjak ,elszoktam attól ,hogy mindent max grafikai részletességre felrakok ,és így is 100 FPS-eket látok . Egyedül az Oblivion ami néha produkál 30 FPS-eket, dehát akkor már egy nagy erdő közepén járok ,olyan fák között amit én még számítógépen sose láttam :D
  • Gabesz amd64
    #14693
    most erre csak az tudom mondani kit hol érdekel az h megfossza a tróntol bármelyik VGA a másik...

    8800GTX-el egy jóideig nem lesz gondja tuti.ha meg okosba csinálja a dolgot akkor leváltja időbe az újra és nem bukik sokat rajt.
  • tmisi
    #14692
    Akkor meg a 8900GTX fossza meg trónjától a 8800GTX-et% Király csak egy lehet. :) Azt akartam mondani ezzel, hogy aki most vett 8800GTX-et oszt aszondja az a legkirályabb kártya most, és az övé a legjobb, annak öröme csak max fél évig tart, mert ezidő alatt úgyis kijön egy annál jobb. És hogy házon belül, vagy a konkurenciától, az ebben az esetben tökmindegy.
  • Gabesz amd64
    #14691
    trónfosztás? jó fogyasztással !? :)
    de tutti jobb lesz akkor meg mivan

    2 hónapra rá 8900GTX leveri
    és az NV tudja jól h mit csi...már igy is jó előnye van a 8800GTX-el és ezek után tuti mindig igy lesz.Kijönnek a középkategóriás kártyái is

    és a vásárlók többsége arra vár.legtöbb pénz ugyis onnan jön be...
  • Amse
    #14690
    na jipíí. kicseréltettem egy msi-re és már minden fasza. ezen dvi-i csati volt és simán megy a tv dualview módban szóval lehet végre dolgozni :)
    thx a segítséget.
  • Amse
    #14689
    elvileg...
    kártya
    akkor be kéne cserélnem ezt az asus-t egy msi-re, mert azon van.
  • Sir Quno Jedi
    #14688
    Szerintem kell lennie DVI-I csatinak a kártyádon, elvileg mindegyiken van legalább egy, amin csak DVI van, mert különben bajos lenne analog moncsikat meghajtani.
  • Amse
    #14687
    akkor hogyan tudnám rákötni a tv-mre úgy, hogy rendes képet adjon? (eddig ezt csak a vga bemenetén keresztül sikerült elérnem...
    a tv-m a hdmi csati mire jó?