Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
talán a windforce jobb hûtés, így talán a GV-N650WF2-2GI jobb választás...
de miért nem inkább egy 750es nvidia? filmezésre jobb volna, jelentõsen gyorsabb, újabb, modernebb arhitektura ...
Forza.
GIGABYTE GV-N650OC-2GI GTX650 2GB GDDR5 PCIE
GIGABYTE GV-N650WF2-2GI GTX650 2GB GDDR5 PCIE
GIGABYTE GV-N650OC-4GI GTX650 4GB GDDR5 PCIE
Feladat: 3 monitor egyidejû mûködtetése + néha film nézés céljából + tévé készülék.
Nem szoktam játszani fõként csak programozásra használom. Eddig 2 kártyám volt, de egyik bedöglött ezért kell cserélnem.
- Van e értelme a 4Gb ramnak ennél a kártyánál?
üdv elõre is köszi.
Forza.
Nekem egy GT210-em van,meg azon is tokeletesen futott a Windows.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Galaxy nvidia 9500gt 512mb.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
sw hiba
csak mint általában 😊)
szerintem ne ess kétségbe, lehet h csak eme régi programban van kisdriverhiba... ha máshol is látod a zöldséget, akkor kell inkább aggódni!
Forza.
gpu órajel, memória órajel, melyik verzio/patchelt 3dmark, stb stb stb... voltak 500 és 600mhzen menõ példányok, ram órajelben is volt rendesn szórás, pro-XT, stb
gpu-z mit mond a kártyádról? tudsz betenni screenshotot?
zöld képhibák : youtuben kéne megnézni más felvételét a programról.... de ha máshol nincs gond a kártyával, sztem sz*rj le egy 2005ös bencsmárkot 😉
Forza.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
én gyengébbet nem vennék, mert elõbb utobb ugyis cseréled a cpu-d sztem 😉
Forza.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
tehát továbbra is maradna szûk keresztmetszet a pécédben - együtt volna igazán ésszerû cserélni mindkettõt (cpu-gpu)
cpu-z meg tudja mondani, hogy milyen ramod van, reméljük tényleg ddr3 - ellenben azt is cserélni kell majd, mivel az uj cpu-k csak azt képesek használni (és mostanság elég drága... 😞 )
Forza.
Ezer éve nem frissítettem hardware-t, és mostanában kezd elõjönni, hogy bizonyos játékok nem futnak a gépemen. Azt hiszem mindez a videókártyám miatt van, mivel csak DX10-es ha jól tudom.
Ez a mostani, lepusztult konfigom. 😊
1. Intel Core2 Duo E7400 2.8GHz
2. 4GB ram (asszem DDR3)
3. MSI ATI Radeon HD4800 PCIE
Tudnátok ajánlani nekem videokártyát 30.000 Ft alatt/környékén?
Egyelõre magamtól a HD7770-ig jutottam, de hátha van jobb tippetek.
Köszönöm!
Dani
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=Legacy1&os=Windows%207%20-%2064 - ezekhez már ugye legacy driver kell!!!!
Forza.
Valaki ismeri esetleg a következõ kártyát:Gigabyte radeon x1650?Sehogy nem sikerül driverrel életre keltenem,gyártó lapjáról is próbáltam de egyszerûen sehogy nem megy win7 és win8 alatt sem!!Ha valaki tud adjon tanácsot mert már kezdem feladni.Köszönöm elõre is .
Az R9 280 mellett döntöttem. Elõzetesen olyan 65-70k-t szántam a cserére, de végül sikerült kerek 60-ért beszerezni, és még jobb kártyát is kaptam, mint amilyenre számítottam ennyiért...
Úgyhogy meg vagyok elégedve a dolgok alakulásával 😊
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
Forza.
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
Nem vagyok túl járatos a témában, ezért elõre is elnézést, ha valamit nem elég részletesen, vagy egyértelmûen írnék le 😊
Megadta magát a régi kártyám, ami egy GTX 460 SE volt (1Gb DDR5, 256 bit), és ehelyett szeretnék valamit venni sürgõsen.
Költséghatékony megoldásnak ajánlották a GTX 660-at, de mivel az csak 192 bites, így nem tudom, nem jelentene-e visszalépést a régihez képest bizonyos tekintetben...
Aztán ott van az R9 270X, ami paramétereiben elvileg azt hozza, amit a GTX 760, de míg elõbbit 53k-ért kínálják, addig az utóbbit már 64k-ért, és nem tudom, megérné-e a plusz pénzt.
Vagy ha már rászánok ennyit, akkor nem lenne-e jobb választás már egy R9 280? Az mégis csak 3Gb-os és 384 bites, ami elég impresszívnek tûnik, és jelenleg szintén csak 62k-ba kerül a Sapphire féle változat...
A proci egy i5-2400 3.1GHz mellette egyelõre, de késõbb elképzelhetõ ennek a cseréje is.
Remélem, nem hordtam össze túl sok zagyvaságot, és ha bármi ötletetek, javaslatotok lenne a számomra, azt örömmel fogadnám 😊
Forza.
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Forza.
6870 után mindenesetre elég nagy ugrásra készülhetsz, gondolom fullhdban játszol
Forza.
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
vagy valami beragadt cucc leárazása?
(280x az utódja, 7970 elvben már "nincs")
Forza.
VTX Radeon HD 7970 3GB-os videokártyát vennék.Mennyire jo kártya?Sapphire HD 6870 Crossfire-t cserélném le erre.
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
Forza.
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
amikor üzleteltünk és beszélgettünk, normális voltál - erre most ez a hsz minek kellett? hátha egymás torkának ugrunk? (upsz, végülis valóban megtörtént, mert tényleg írtam neked egy csúnyát ... és bevallom már vártam is a visszaanyázást 😊 mivel ez nincs, respekt a hidegvérednek és elnézést a kirohanásomért.)
Forza.