Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#25773
Semmi, szíve-joga. Mindenesetre akad a genetikai állománynak olyan kis %-a akinek nem az olcsóbbér' jobb kell, egyfajta nevetséges berögzõdések miatt.. <#rolleyes>

Saor Alba

rvn
#25772
Mi bajotok van? Ha Nvidiát akar venni akkor azt akar venni...ennyi

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

w77d
#25771
me nem vagyok iparmágnás XD

davidka003
#25770
Miért nem veszel GTX 280 SLI-t vagy TRI-SLI-t?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

w77d
#25769
nem, nem akarok mást! tudod ez a heppem, de így van. Mindenesetre köszi a segítséget! Csumma!

Solten
#25768
Jól van zöldáholyogos barátom. Látom semmiképp nem akarod a jobbat.

GTX280 jobb a GX2-nél.

Saor Alba

w77d
#25767
téves, én két alternatíva közül kértem a jobbikat. Nem másik terméket, hanem azok közül a jobbikat!

Solten
#25766
Jól van láma. Az volt a kérdés melyik kártyával kapsz több fps-t. Mi meg válaszoltunk rá.

Saor Alba

w77d
#25765
lehet, hogy igazad van, de akkor is nálam Nvidia termékek a favoritok, jobban megbízok bennük! Ez épp olyan, mint francia kocsit sem vennék, mert a német autókban bízok, azokat szeretem...

davidka003
#25764
Vegyed. Te sem tudod miért azt veszed, mert egy indokot nem tudsz mondani ami miatt az Nvidia jobb lenne.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

w77d
#25763
tõlem lámázhatsz, akkor is Nvidia-t veszek, nem bízok meg az ATI-ban. Ez így van és számomra így is lesz!
Nem hiába nem úgy tettem fel a kérdésem, hogy melyik csúcskártyát vegyem, mert számomra szóba sem jöhet az ATI....

davidka003
#25762
Az lámaság amit csinálsz. Nem márka alapján kell venni, hanem azt kell venni amelyik a jobb és jelenleg az ATI sokkal jobb.
ATI is ugyan olyan kártya, mint az Nvidia. Ugyan úgy kell használni. Nem tudom akkor miért fosol ennyire tõle. Nem kéne elhinni azt a sok faszságot amit a neten írnak.Nvidia nem isten csak sok tudatlan megveszi a név miatt mégha lassab is. Lásd FX 5200<#lama><#lama><#lama>

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Solten
#25761
#25754 <#lama>

Saor Alba

w77d
#25760
ATI kártyát nem veszek, kibírom én az Nvidia kínálatával is 😊

Solten
#25759
4870 Crossfire. Vagy #25758

Saor Alba

davidka003
#25758
Ha a pénz nem számít akkor HD 4870 X2-t vegyél. Jelenleg mindent ver.
De ha mindenképp a kettõ közül akarsz venni akkor GTX 280.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Solten
#25757
Jah, ugyanaz a chip, SP-k, csak 55nm a 65 helyett.

Saor Alba

w77d
#25756
sziasztok! A GTX280 vagy a 9800GX2 az erõsebb?? fogyasztás emg hasonlók nem érdekel, csak az FPS!

DarkSector
#25755
Akkor ezekszerint a 8800GT ugyanolyan mint ez a kari, nem?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Solten
#25754

Saor Alba

#25753
Ez meg mi?
Jó kártya?

Gigabyte P45-DS3L, Core 2 Duo E8500, 2x1Gb Csx 1066Mhz, Ati/AMD Gainward HD4850, Chiedtech 450w, Coolermaster 331 Elite, Seagate 500GB, Samu író, Samu 22\"

Solten
#25752


8800GT átnevezve, GTS hûtõvel...



Valaki állítsa már le az nvidiát... <#hehe>

Saor Alba

MaSzKa
#25751
ja az a határ

a Corsair-nak jobb a hatásfoka 80Plus-os
és több Watt-os is

és több áramot is tud leadni

valakinek HD3870 Cf-hez bõven elég volt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

adamq01
#25750
Vágom, h jó! talán még te ajánlottad hajdanán, de nem gondoltam volna h ennyire masszív láda. ?350W rendesen kiszámolta?<#wilting>

AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black

MaSzKa
#25749
le ne cseréld

az nagyon jó táp

bõven elég Crossfire-hez is

ismerõs-nek a Sapphire HD4850-eshez most vett FSP ATX 350W PNF-t az FSP 300W helyett holott talán még az is elvitte volna

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

adamq01
#25748
Jó csak azért mert már meg rendeltem a tápot, igaz még bontatlan állapotban van. lehet,h lecserélem egy 500W-s ra mert szerintem is elmegy 450W de kicsit bizonytalan lett most hirtelen<#fejvakaras>

AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black

MaSzKa
#25747


Corsair PSU-450VX 450W 12cm táp

Abit s775 IP35 pro XE
Gainward Hd 4870

320GB Samsung 7200rpm SATAII 16MB cache winchester HD322KJ

COOLER MASTER CAV-T03-UW SILVER Cavalier 3

DDR2 4096Mb 800MHz CSX CEC Overclocking Ed. Kit of 2 (2x2048Mb) CSXO-CEC-800-4GB-KIT

ez kicsit jobb gép

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Hecker007
#25746
szerintem elég ez a táp, vga-ból 8800GTS-t szerintem már nem érdemes venni

adamq01
#25745
El írtam a kártyát, HD4870 akartam 😊

AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black

adamq01
#25744
Helló! lehet h nem ez a megfelelõ topik -biztos- ,de ha már itt tartunk akkor megkérdezném h evvel a konfigurációval jó-e a táp

Corsair PSU-450VX 450W 12cm táp

Abit s775 IP35 pro XE

Intel Core2 Duo 2.66GHz 4MB dobozos Socket 775 E6750

Gainward 8800GTS 512MB DDR3 8996 vagy Hd 8470

250GB Samsung 7200rpm SATAII 16MB cache winchester

PIONEER - DVR-212D SATA Fekete

COOLER MASTER CAV-T03-UW SILVER Cavalier 3

DDR2 4096Mb 800MHz CSX CEC Overclocking Ed. Kit of 2 (2x2048Mb) CSXO-CEC-800-4GB-KIT

AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black

Hecker007
#25743
"SAPPHIRE HD4870 512MB GDDR5 FULL PCIE" <-ezt érdemes, szerintem

Solten
#25742
<#vigyor> 3 év múlva reális.

Saor Alba

poppe
#25741
2x 9800GTX+
hátha 40.000 körül lesz 😄

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Solten
#25740
450-es márkás táp is elviszi.

Saor Alba

norbi56
#25739
Az 1 dolog ha nincs semmi extra a gépben sztem elviszi a 470-es

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#25738
–500 Watt or greater power supply with two 75W 6-pin PCI Express® power connectors
ez van irva a sapphire oldalán :/

Silkroad: lvl68, 71, 76, 80, 84, 90 100% botter - 100% goldbuyer

#25737
ok thx
Thermaltake 470W tápom van...ez jó lesz?<#vigyor4>

Silkroad: lvl68, 71, 76, 80, 84, 90 100% botter - 100% goldbuyer

poppe
#25736
az elsõ kari
450W vmi márkásabb táp

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#25735
Sziasztok!
max 55e ft-ért milyen videokártyát vegyek?
SAPPHIRE HD4870 512MB GDDR5 FULL PCIE
vagy
XFX 9800GTX 740M 512MB XXX PCIE
MSI R4870-T2D512 PCIE

és ezekhez mekkora táp kell?

Silkroad: lvl68, 71, 76, 80, 84, 90 100% botter - 100% goldbuyer

MaSzKa
#25734


ugyanilyen van nálam most AGP-be

Sapphire X700 Pro 128MB AGP

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Hecker007
#25733
9800pro, 6600GT, 7600GT, 7800GS, X800pro, x1600 <-- ezeket megkapod normális árban is már szerintem, phn találsz az apróban mindegyikbõl szerintem

#25732
Az attól függ, a játék tud e DX8.0/8.1 renderinget is. Az, hogy DX9 kell egy játékhoz, az semmit sem jelent. A HL2 pl. DX7 VGA-val is megy, persze rondább. Vagy az Unreal 1, 1.5, 2.0 motorok. Az UT2004-hez még szoftveres rendering is jött ki útólag 😄
Ami meg real only Dx9 játék, az az 5200-ön sem fog élvezhetõen menni.

#25731
elöbbi

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#25730
A titaniumnál láttam a teszteken, hogy gyorsabb mint az FX5200. De mi történik, ha dx9-et igénylõ játékot próbálok meg futtatni? Egyszerûen nem indul, vagy szoftveresen emulálja esetleg?
#25729
AGP-vel? Nem túl sokan gyártottak AGP-set. Meg hát azért X800-hoz képest elég gyenge volt.

MaSzKa
#25728
x700 és x700 Pro -tse felejtsük el

4-5eFt csak

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mrzoltan
#25727
vagy 7300GT gddr3-ez a lá ne addj de van természetesen ati is.
#25726
Igaz, hogy ha 2 CF átkötõ van a kártyák közt akkor sokkal lasabb a CF? Vagy ez Urban legend?

#25725
Most mondhatnánk, hogy sok játéknak kell SM2.0 és 3.0, de aminek kell ott a GF5200 is atomlassú. A Ti4400, de 4200 is fényévekkel gyorsabb viszont. Azért 6K körül kapni néha GF6600GT-t, az nem férne bele? Vagy legalább sima GF6600?

norbi56
#25724
Galaxy 7600GT DDR3 AGP😊(nekem olyan van és jó😄)

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |