Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Saor Alba
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
GTX280 jobb a GX2-nél.
Saor Alba
Saor Alba
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Nem hiába nem úgy tettem fel a kérdésem, hogy melyik csúcskártyát vegyem, mert számomra szóba sem jöhet az ATI....
ATI is ugyan olyan kártya, mint az Nvidia. Ugyan úgy kell használni. Nem tudom akkor miért fosol ennyire tõle. Nem kéne elhinni azt a sok faszságot amit a neten írnak.Nvidia nem isten csak sok tudatlan megveszi a név miatt mégha lassab is. Lásd FX 5200<#lama>#lama><#lama>#lama><#lama>#lama>
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
De ha mindenképp a kettõ közül akarsz venni akkor GTX 280.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Jó kártya?
Gigabyte P45-DS3L, Core 2 Duo E8500, 2x1Gb Csx 1066Mhz, Ati/AMD Gainward HD4850, Chiedtech 450w, Coolermaster 331 Elite, Seagate 500GB, Samu író, Samu 22\"
a Corsair-nak jobb a hatásfoka 80Plus-os
és több Watt-os is
és több áramot is tud leadni
valakinek HD3870 Cf-hez bõven elég volt
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black
az nagyon jó táp
bõven elég Crossfire-hez is
ismerõs-nek a Sapphire HD4850-eshez most vett FSP ATX 350W PNF-t az FSP 300W helyett holott talán még az is elvitte volna
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black
Corsair PSU-450VX 450W 12cm táp
Abit s775 IP35 pro XE
Gainward Hd 4870
320GB Samsung 7200rpm SATAII 16MB cache winchester HD322KJ
COOLER MASTER CAV-T03-UW SILVER Cavalier 3
DDR2 4096Mb 800MHz CSX CEC Overclocking Ed. Kit of 2 (2x2048Mb) CSXO-CEC-800-4GB-KIT
ez kicsit jobb gép
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black
Corsair PSU-450VX 450W 12cm táp
Abit s775 IP35 pro XE
Intel Core2 Duo 2.66GHz 4MB dobozos Socket 775 E6750
Gainward 8800GTS 512MB DDR3 8996 vagy Hd 8470
250GB Samsung 7200rpm SATAII 16MB cache winchester
PIONEER - DVR-212D SATA Fekete
COOLER MASTER CAV-T03-UW SILVER Cavalier 3
DDR2 4096Mb 800MHz CSX CEC Overclocking Ed. Kit of 2 (2x2048Mb) CSXO-CEC-800-4GB-KIT
AMD FX X8 8350 BOX|Cooler Master - Hyper 212 EVO|Gigabyte R9 270X 2GB|Gigabyte - GA-970A-UD3P Super Flower 550W Bronze Series|ADATA Premier Pro SP900 128GB|Kingston DDR-3 8GB /1866 HyperX Fury Black
hátha 40.000 körül lesz 😄
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
ez van irva a sapphire oldalán :/
Silkroad: lvl68, 71, 76, 80, 84, 90 100% botter - 100% goldbuyer
Thermaltake 470W tápom van...ez jó lesz?<#vigyor4>#vigyor4>
Silkroad: lvl68, 71, 76, 80, 84, 90 100% botter - 100% goldbuyer
450W vmi márkásabb táp
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
max 55e ft-ért milyen videokártyát vegyek?
SAPPHIRE HD4870 512MB GDDR5 FULL PCIE
vagy
XFX 9800GTX 740M 512MB XXX PCIE
MSI R4870-T2D512 PCIE
és ezekhez mekkora táp kell?
Silkroad: lvl68, 71, 76, 80, 84, 90 100% botter - 100% goldbuyer
ugyanilyen van nálam most AGP-be
Sapphire X700 Pro 128MB AGP
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Ami meg real only Dx9 játék, az az 5200-ön sem fog élvezhetõen menni.
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
4-5eFt csak
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
