Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Thrash \'Till Death
Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |
Thrash \'Till Death
Na igen ez eléggé marketingszöveg... <#wink>#wink>
Saor Alba
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Thrash \'Till Death
Az igazi OC kártyák non-ref felépítéssel rendelkeznek, de legalább a kúler eltér a szabványostól.
Saor Alba
Thrash \'Till Death
Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.
http://goo.gl/gd6Zi5
Thrash \'Till Death
Saor Alba
Thrash \'Till Death
Crsyis:
Palit GTX 260: 45
Sapphire HD 4870: 48
Bioshock:
Palit GTX 260: 103
Sapphire HD 4870: 108
World In Conflict:
Palit GTX 260: 40
Sapphire HD 4870: 37
Company of Heroes:
Palit GTX 260: 48
Sapphire HD 4870: 46
Call of Juarez:
Palit GTX 260: 30
Sapphire HD 4870: 38
Szóval a kérdés hogy miért állítasz hülyeséget? 😊
Saor Alba
Thrash \'Till Death
Thrash \'Till Death
Fogyasztásmérõvel tegnap este néztem egy full loadot, mert akkor volt vga cserém és 190w volt a max...
Most gyorsan megnéztem, hogy beírtam a régi vga-m, azzal 300w-ot kellett volna ennie, de sajnos azzal meg csak 135w körül fogyasztott...
[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol
quad SLI meg x2 cf evett 480w környékén intel quaddal...
nála full leterhelve max 400w körül kellene fogyasztani...
[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol
Apunak mindig igaza van! Most is.
Apunak mindig igaza van! Most is.
nézegesd meg a prohardveres, vagy egyéb tesztekben lévõ fogyasztás grafikonokat, ahol teljes terhelés alatt nem eszik 300W-ot egynéhány crossfire-os, vagy SLI-s rendszer.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Apunak mindig igaza van! Most is.
Apunak mindig igaza van! Most is.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Apunak mindig igaza van! Most is.
Kb hany wattos táp kell egy mostani középkategoriás vga kartyához?
fotográfik kolomp edisön :D
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
nem tudjátok hol lehet letölteni az ati ccc 8.9-es verzióhoz magyar nyelvû csomagot?
