97
Hidden & Dangerous
  • RendszergazdaNy
    #97
    Üdv !

    Él még ez a fórum? Abban tudna nekem valaki segíteni, hogy a Hidden and Dangerous DELUXE 1.51 ben, a 3.-ik küldetés (Germany), 4.-ik (Mission escape from hell) pályáján, hogy a fenébe kell kimenni a páncélos géppuskás járművel? Mert már mindenkit szétlőttem, de nem tudok kijönni a lánctalpassal, mert az ajtó zárva van. :-( Kinyitni meg nem tudom...

    A másik, hogy kell interneten játszani, mert én game spy -vel nem találok semmilyen szervert, ahová lehetne kapcsolódni. Lehet, hogy a router miatt nem megy?
  • Drava
    #96
    pls küldjetek linket a magyar végigjátszáshoz.
  • represent
    #95
    Valaki segítsen!Multizni szeretnék!!!Meg van az a rész amikor eggy félig elsüjjedt katonai hajón vagy és meg kell találni valami írógép kinézetű valamit.Az odáig oké de nemtudom felvenni.De az is lehet hogy fingom nincs mit kell csinálni:D szóval aki már megoldotta az ügyet írjon vagy vegyen fel msn-re [email protected]
  • HSplitter
    #94
    Sziasztok! Ez a Multis Dolog újra aktív :) Jelentkezőket várom a [email protected] MSN-en! Teljesen komolyan :P :D
  • pako00
    #93
    Ha valaki tud akkor segítsen nagyon megköszönném!!!
  • pako00
    #92
    Csákány elakadtam segítség kéne hogy a 11-dik pályán ahol a hajóról kell ellopni a gépet ami kódolja az üzeneteket na a lényeg a nagy rombolóra hogy kell fölmenni nemtalálok létrát sehol tudjátok ha lövök kiírja hogy alarm na arra a hajóra hogykell fölmenni???????????Köszi!!!!
  • drkarter2
    #91
    Segítséget kérek! A H&D Deluxe-ban a 2.küldetés 3.pályán elakadtam hogy lehet bemenni a táborba?
  • HSplitter
    #90
    Sziasztok! HA valaki szeretne HD2 multizni akkor keressen fel MSN-en: [email protected] És ha már ott jártok akkor nézzzétek meg az oldalunkat: www.heroesclan.extra.hu
    Az nem baj ha nem eredeti a játékotok!!!
    A többit msn-en beszéljük meg! Jelentkezzetek bátran :)
  • alkonyvadász
    #89
    sziasztok !
    elakadtam az elsö pálya harmadik részén a tengeralattjárosnál!Mindenkit kinyirtam,dokumentumot megtaláltam,a rádio adást meghallgattam,de nem tudok tovább menni,mit kell csinálni!SEGITSÉG KÉNE!
    köszi :alkonyvadász
  • Máté13
    #88
    Én még a normális instalig se jutottam el!
    pedig már hónapok óta várom!
    Ma reggel jött meg és itt szarakodok vele!
    Nem tud valaki segíteni?
    mert ha feltettem el akarom kezdeni a játékot és ezt írja ki:
    Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application!
    Na itt mi az szart kell csinálni?
    SEGÍTSETEK!!!!
  • Hati
    #87
    SZEVASZTOK

    Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet a 2. misszió 3. pályáján a tankkal lőni
  • antiflicker
    #86
    Ja,bug lesz,és nem hiába irtad...
  • Deajka
    #85
    Valamilyen billenyűre kezdesz beszélni velük (asszem "F"). Ha nem akkor hagytál még enemyt. Ha az sem akkor lehet bug.

    Ha még az sem akkor nem tudom és feleslegesen írtam ennyit...
  • antiflicker
    #84
    Sziasztok!

    Én annál a pályánál akadtam el,amikor foglyokat kell kiszabaditani egy bazi nagy ház alagsorábol,és a tetötérben a könyvtárat felrobbantani.Már többször megcsináltam,de a nyomorult rabok nem jönnek velem a végén.Állnak a cellájukban bambán.Ez bug???
  • Hati
    #83
    szevasztok

    Azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet civil ruhát szerezni 2. misszió 2. pályáján??????
  • HG
    #82
    Sziasztok! Elakadtam az utolsó pályán, ahol egy faluba kell bemenni, és megakadályozni, hogy felrobbantsák. Amint észrevesznek, robbantanak. Nem tudom az őrt kikerülni! Ha tudjátok hogyan kell megoldani, légyszi segítsetek! Előre is köszi!
  • BaLeeX
    #80
    Ja, hogy már ki is jött a 2. Az más. És milyen? :)
  • BaLeeX
    #79
    Van. A www.evm.hu-ról le is lehet töldeni.
    Rossz hír, hogy az én netről töltött Deluxe-ommal nem működik. :(

    Mikor jön a 2?
  • hiba
    #77
    Ezutan meg elutott a vonat :))
  • hiba
    #76
    A kod miatt alig latni olykor, pl a hidon mindig leszedtek, ezert kilottam 2 tarat vaktaba :)
  • hiba
    #75
    Lojj magadnak egy katonat akinek van, es vedd el tole :)
  • ollie
    #74
    Amúgy nem kell annyira távcsöves puska az első küldihez, csak óvatosan, kúszva kell közlekedni, mindig bevárni a többieket, és nem lesz gond.
  • ollie
    #73
    mielőtt elindítod a küldetést, te magad felszerelheted a jónépet.
  • Kandurex
    #69
    1. : Úgy, hogy végig lövöd magad a pályán

    2. : Nem szükséges, ahhoz túl egyszerű

    3. : Gamespy a megoldás

    4. : Vannak

    5. : Igen, de először vidd végig
  • hiba
    #66
    Nem sanjos nincs pedig nagy poen volt :)
  • ollie
    #65
    ehehe, nincs erről screenshot?
  • hiba
    #64
    Volt egy nagyon poenos bug a HND legelso kiadasaban: egyik palyan a nemetek egy bazison vartank rank tankokkal.
    Valamilyert ahogy kozeledtem a bazis fele egyfolytaba qurjongatott az nmy: Áh! Englander! Englander!
    Ezt akkor csinaltak amikor eszrevettek. De en nem lattam sehol az ellenfeleket csak nagyon messze.
    Az egyik katona aki a tankot vezette oriasiva nott :)
    a tanbol kilogott es a felhokig felert a feje, meg olyan bazi nagy lett az egesz katona. Hat ez nezett engem mar egy ideje, es akarmerre mentem mindig sasolt, es mivel nagy volt mindig latott is :)

    Aztan mikor kilottem bazi nagy hulla fekudt a palyan, kb 10x akkora mint en voltam :)
  • hiba
    #63
    Van egy tutorial mindig a kuldetesek elott, kis maketten mutatja hova kell menni mit kell csinalni, a vegen elmondja hova kell vinni a csapatot.
    Ezt jatek kozbe is elo lehet hivni, talan space?
  • hiba
    #62
    Mar regen jatszottam de a terkepen nics vmi pont jelolve ahova a csapatot vinni kell a vegen?
    Sztem nem kell visszamenni a hajohoz, bar mar nagyon homalyos kep jott be :)
  • ollie
    #60
    Na igen, a deluxe-ban van egy (vagy két?) plusz campaign is a feltuningolt grafika mellett.
  • Augustus Gigo
    #59
    Van kiegészítő, de a deluxe edition , ami most ingyenesen letölthető már tartalmazza.
  • zaki
    #58
    szerintem a 2-re gondolt
  • ollie
    #57
    Milyen kiegészítőt???
  • Deajka
    #53
    Azé' nem de igen jó!

    (Monjuk az lenne, ha nem lenne benne annyi bogár)

    Megvan a deluxe válozata, azt nagyon kicsinosították (bump mapping víz stb.) de maradtak a jól ismert bajok: másfél méterről leesni halálos, + irányítási gond...
    Viszont már nagyon szép és pályaszerkesztő is van hozzá. Kötelező darab.
    Ma azzal nyomulok.
    Yes.
  • Deajka
    #51
    Kicsit bővebben,azt majd meglátjuk!
  • Sith
    #48
    Valamikor nyéron ha jól tévedek sory pontosat most nem tudok de majd utánna nézek
  • Árnyvadász
    #44
    3. episode 1 pálya.. Segítsetek neki!!! Állítólag egy nagy fehér házba kell bemenni és ott 6 cella van és benne rabok.... A többit beszéljétek meg ti. Hali. (+ van titkos ajtó is)

    Beszéltem Cecco-val és megvan neki a H&D 2. Na erre mit léptek..? Én az agyam is eldobtam.... :))
  • FREAK
    #38
    Nem is tudom, miért kiegészítő, simán lehetett volna 2, teljesen független az első résztől. És árnyalatnyival a grafika is jobb, persze a bugok megvannak (átlőhetetlen üveg és társai).
  • FREAK
    #30
    A Fight for Freedom valami iszonyat kemény, én nem tartom magam egy szar playernek, de nemigen éreztem esélyt az első mission teljesítésére.....
  • kiskorúbézoltán #26
    Jobb egérgomb nyomva tart és előre/hátra mozgatod az egeret .