537
mi a menő manapság?
  • Gerzson
    #537
    az országútiban az a lényeg, hogy mint a valóságban is vannak letérők, kereszteződések, szóval nem kötött az útpálya, hanem te alakíthatod, hogy milyen úton jutsz el a célig
  • bodesz
    #536
    minek neked országúti?mezei nemjó? :D
  • CSOCSO
    #535
    a juiced nagyon jo... amugy nem csak tuningolos erdekelne.. barmi jo amit kormannyal lehet nyomni...
    amugy kormannyal jobbmint bill el:)
  • Amse
    #534
    Látom a Juiced-ot nyomod.Azon kívül nincs szvsz semmi tuningolós.Az 1épként milyen?Ahogy látom kint van már.Kormánnyal jó?
    Rally-s szintén nincs szerintem.
    Majd jönnek.
  • CSOCSO
    #533
    halo lenne gey kis kerdesem.. van mostansag valami jo autos jatek??
    nfs undergrundon kivul...
    olyan erdekelne ami mar kint van szal ne mondjatok hogy mi fog jonni...
    van valami jo rally jatek?
    de mondhatnatok valami fasza touring carosat is!
    koszi elore is!
  • Amse
    #532
    NAGYOOOOOT:D
  • Gerzson
    #531
    szimulátor ide vagy oda
    én a GTA Vice city-vel is kiegyeznék, ha lehetne vagy 100-an játszani multiplayerben (nemtom netkapcsolat bírná-e)
    gondoljatok bele, mekkorát lehetne hülyülni vele
  • Amse
    #530
    Az is igaz :D
  • Vlala #529
    A maga idejében mindennap játszottam vele, aztán már azt is csak moddoltam... (volt benne Ikarus busz, kispolszki, meg satöbbik)
    Ha már a GTA-nál kiakadtunk a topic címén, hadd kötekedjek: ez egy városi autószim (de inkább arcade) :-)
  • Amse
    #528
    Midtown Madness 2 is jóvolt.
  • Gerzson
    #527
    tudom, én nyitottam a topicot
    akkor inkább azt mondom, hogy vezetni szeretnék, nem csak versenyezni
    szóval nem kötött útpályásra gondolok mint pl. Toca,NFS:U
    hanem mint régen a Test Drive 3 volt (azóta sem láttam olyan játékot)
  • Amse
    #526
    Tényleg az a topic címe hogy Országúti Autószimulátorok!!! Nem is fogtam fel.A Gta az tényleg nem az, de akkor is az kéne.
  • Amse
    #525
    Igaz!
  • 3P
    #524
    Azért a GTA-t ne soroljuk már autoszimek közé, még ha amúgy egy nagyon jó kis játékról is van szó!
    (Ualva a topic címére)
  • Amse
    #523
    Igen az jó lenne ha lenne vmi Gta szintű multis game.:D
  • Gerzson
    #522
    nem tudtok valamit amivel sokan lehet játszani online, és nem unalmas a járékmenet? arra gondolok, mint a Driver vagy GTA, csak vagy 30-an lehessen játszani
  • Gerzson
    #521
    Juiced ?

    talán nem is rossz, bár eléggé játéktermi szaga van





  • Hitm@n
    #520
    Te Csocso, beindítottad a fantáziámat :))

    Ps2? Game 2000-ért? Első blikkre nem hangzik rosszul. Majd meglátjuk!

    Burnout 3? Nem lenne rossz! Mikorra tudnád megcsinálni? Miben tudnék segíteni, hogy hamarabb kész légy vele? :)))))) Egy kikötés csak: Jó sok Supra legyen benne, ok? Persze csak ha nem okoz túl nagy problémát. :))
  • CSOCSO
    #519
    mindjárt összedobok egy burnout 3 supra editiont:)))))))))))))))))
    amugy vegyél ps2-t...chipeltesd ki és 2000ért szerezhetsz másolt dvd-t tokkal boritoval...
    az nem drága...csak nehogy rakattanj a konzolra:)))
  • Hitm@n
    #518
    Múltkor majdnem rászántam magam, hogy veszek valamilyen konzolt a fizuból, épp a lejjebb említett pangás miatt. De lehiggadva a nagy "felindultságból", rájöttem, nekem nem éppen gazdaságos tizen-huszonezreket kiadni egy játékért. Mert magát a konzolt nem tartom drágának, de azt hiszem egyiket se 10-20 játékkal együtt adják. Talán majd 1x később...

    Pc-re csinálnak Burnout-ot? Csocso? Te neked tudnod kellene:))
  • Hitm@n
    #517
    Tudom milyen, nekem is megvan, könnyed szórakozást nyújt, csak sajnos ideig-óráig. :(
    Mindemellett nagyon tetszik, és valóban, ha ráérek mostanság, ezt nyomom meg a Gta3-t realmoddal. :)

    Kéne már valami "fajsúlyos" game is.
  • seAke
    #516
    Hot Wheels Velocity X a legnagyobb játék arra az időre amikor nem akarsz gondolkodni,ráérsz,de legfőképpen hűteni akarod a procidat!Én imádom,de semmi komolyra ne számíts!
  • CSOCSO
    #515
    mondjuk nembaj mert nekem is van konzolom:))
  • CSOCSO
    #514
    sajna mostanság konzolra jön a sok autos gamma..:(
  • Hitm@n
    #513
    Kezd letűnni a topic....

    Semmi új az autós játékok piacán? Én nem tudom mi ez a pangás...de már kezdem unni.Régen mindig volt felhozatal, és nem is voltak akkora csalódások ,mint 1-2 mostani játék esetében :(
  • Hitm@n
    #511
    Ok, előbb-utóbb beszerzem.
  • Ams
    #510
    lenni egri? :D
  • Hitm@n
    #508
    sz..sz..szerinted is?... :))
  • Hitm@n
    #506
    Most játszottam a Knight Rider-en. Lehetne jobb is, de nekem tetszik, el lehet vele lenni ideig-óráig...
    Mondjuk nem egy ProRace Driver, de azér' szódával elmegy. :)

    Kezdek igénytelen lenni? :))
  • Hitm@n
    #504
    De pssszt! Senki sem tudhatja,hogy én még "mecsbokszozom"! :)

    ...de csak ha senki nem látja, titokban... :))
  • Hitm@n
    #503
    Hmmm... kezd tetszeni ez a Sprint Cars :)

    Én meg a HotWheels-t néztem az előbb, tetszik, de ami a legjobb az egészben, hogy egy csomó járgány megvan belőle eredetiben tesómnak (meg nekem :))
  • Hitm@n
    #501
    Most próbáltam ki a Total Imm.Racinget,grafikailag tuti, az irányítás már nem annyira: mikor jön már ki az új TOCA? :))

    A Dirt Track-kel az a bajom, hogy a sebességérzet egyenlő a nullával.Az első részben pedig még a pályák is unalmasak voltak, de a kocsik nagyon bejöttek! :)))
  • Hitm@n
    #499
    Ezt a gamet nem a Ratbag csinálja? Az ő játékuk volt a Powerslide,ami még mai szemmel is nagyon jól néz ki,csak az irányítást kell szokni egy kicsit.
  • Hitm@n
    #498
    Nascar-sorozat nem igazán jön be, mintahogy az F1-ek sem.
    Ma jött meg még a Total Immersion Racing, valami Monster Jam (jó kis "mánsztörtrakkos" ökörködés,de semmi több), White Out(motoros-szán,még nem néztem) meg vmi Hot Wheels Velocity X.
  • Hitm@n
    #497
    Pont ma lett meg a Leadfoot! :) Komolyan! ...és nem indul :(
  • Hitm@n
    #496
    A Screamer4x4 inkább volt szimulátor, mint az Insane, viszont számomra az utóbbi változatosabbnak tűnt.
  • Hitm@n
    #492
    hanyadikat is várod? :)

    szerintem nem kellett volna elkapkodni a játék kiadását lásd: 1nsane - patch nélkül is tökéletesen futott minden gépen (csak a Voodoo2-t nem szerette.Utána már én sem :))
  • Hitm@n
    #491
    sejtem,melyiket mondod: olyan kocsik vannak benne,amelyeknek egy hatalmas "pléhvitorla" van a tetejükön (jobban nem tudtam megfogalmazni:))

    Pedig a neve alapján vmi jövőbeli madmaxes csihipuhira gondoltam :)
  • Hitm@n
    #488
    Ja, nekem felírták cd-re :) azhem az én kis villámgyors modememmel még kb. egy évig töltögethetném :)
  • Hitm@n
    #486
    Szerintem egy misét mindenképpen megér :)

    szvsz nekem a régiek is bejöttek, főleg olyankor nyomtam őket sokat, mikor nem futott az akkor épp aktuális Nfs :)