301
King of the Pop!
  • cSuwwi
    #221
    mit néztél meg, a múnvalkert? :D
  • CSOCSO
    #220
    naja.. az te is megjegyzed az ujsagbol hogy pedonak kialtjak de mikor azt irjak az ujsagban hogy a kedves sertett csak manit szeretett volna kicsalni MJ tol azt maaaar neeeeeem.........
  • Wing Rockling
    #219
    Lehet hogy sokat tett Afrikáért, de attól még pedofil, és ezt semennyi dollármillióval sem tudja lemosni.
  • CSOCSO
    #218
    tudom mindenki jon hogy pedofil meg mumia stb... de ez mar unalmas.. viszont ami sosem fog elmulni az az amit tett a vilagert es a zeneert!!
    en most lestem meg rola egy videot... kicsit a h atasa alatt vagyok.. sok sok sok szinesz mondja el a videoban hogy jackson a legjobb es nem csak a zeneben, mindenki ot utanozza mozgasban kezdve timberlaketol ... beyonce.. stb...
    kozben mutatjak a zeneit.. klipjeit, tancait. hat igen...ilyen ember nincs meg 1.. es ezt is csak akkor fogjak belatni sokan mikor szegeny mar meghalt...addig meg fikazza mindenki...jajj igy hozzanult 2 gyerekhez jujj ugy hozzanyult.. kozben tett amit tett africaert, milliokat koltott arva es beteg gyerekekre stb... persze ezt nem tudjak azok akik fikazzak.. no mindegy:(
  • CSOCSO
    #217
    up... van itt valaki aki kedveli?
  • Lteebee
    #216
    Szerintem semmi nem igaz és lehet az is, hogy de mégis.
  • CSOCSO
    #215
    nah mivan.. mindjart itt a targyalas! hirtelen senkit sem erdekel az egesz?:) amugy :

    > 04/01/14 Celebrity Justice/MJNI
    > Újabb kiszivárgott dokument
    > Újabb dokument szivárgott ki a Michael Jackson ellen indított
    > vádaskodásokkal kapcsolatban. Ezúttal a vádló anyja és apja közötti perrel
    > kapcsolatban került nyílvánosságra egy írat, amelynek elmondása szerint az
    > anya nem mondható ép elméjünek.
    >
    > Amikor a gyermek és családvédõ szervezetek meghallgatták az anyát, aki
    > egyébként a volt férjét is a gyermek zaklatásával vádolja, az
    > meglehetõsen zagyva történettel állt elõ:
    >
    > "Amikor az elõadó megkérdezte az anyát, hogy hol találkozott a
    > hírességekkel, azt mondta, hogy csak úgy az utcán, és az egyik bemutatta a
    > másiknak. "Õk a barátaink. Szeretettel bántak velünk. Nagyon gyakran
    > találkozunk. Õk a mi házunkhoz jönnek, mi meg az övékéhez. Együtt
    > megyünk helyekre, és együtt eszünk." Az elõadó kérdésére, hogy hol van
    > az utca, hol a hírességekkel találkoztak az anya azt válaszolta, hogy az
    > utca a házán kívül van valahol. Több kérdésre nem akart válaszolni ezzel
    > kapcsolatban, mert szerinte ez túl privát. Az anya szerint õk olyanok,
    > mint bárki más. Az elõadó azt állította, hogy ez nem igaz és
    > megkérdezte az anyát, hogy volt-e valamilyen pszichológiai vagy
    > pszichiátriai kezelésen, de az anya elutasította a választ... Az anya
    > elmondta, hogy megtalálta a módját annak, hogy megkapjon dolgokat a
    > gyerekeinek."
    >
    > Mindenesetre a dokumentumhoz csatolt mellékletbõl kiderül, hogy az anya
    > 2001. Októberében mentális problémák miatt pszichiátriai kezelés alatt állt.
    >
    >
    >
    >
    > 04/01/14 ABC/KOP Discussion
    > A bíróság is üzletet csinál Jacksonból
    > A Michael Jackson ügyében eljáró bíróság is igyekszik hasznot húzi a
    > cirkuszból, ami ezen a héten Pénteken várható a tárgyalás helyszínén, Santa
    > Mariaban, a Los Angelestõl nem messze található kaliforniai városban.
    >
    > A városatyák úgy döntöttek, hogy mától egészen Vasárnapig egyetlen
    > parkolóhely a bíróság épületének közelében 250 dollárba, azaz több, mint
    > 60.000 forintba fog kerülni.
    >
    > Pénteken egyébként egyetlen más ügyet sem tárgyalnak a bíróságon, és a
    > dolgozók többségének be sem kell mennie a várható õrület miatt.


  • CSOCSO
    #214
    koszke:) latom a temahoz meg nemsok mindenki szolt...
  • Lteebee
    #213
    Teljesítve.
  • CSOCSO
    #212
    meg ha krisztinanak nincs is olyan jo szamai.. a hangja azert valoban ottvan.. de whitney megerdemelte az elso hangot.. az aztan tudott hangokat kitartani.. pont ma volt a tv ben a tobb mint testor...


    moderator urak. a topik nevebol vegyetek mar le azt a pontot..pls! kosz
  • CSOCSO
    #211
    Nemrég jött ki egy érdekes eredmény a zenei világban. Szakértők bevonásával elemezték a hírességek hangját és fontos, hogy nem szavazás alapján dőlt el a dolog, hanem énekesek, tanárok, kritikusok, szakértők véleménye alapján szigorúan szakmai alapon. Az eredmény magáért beszél.

    Michael Jackson hangja a harmadik legjobb a zeneiparban. Mégnagyobb elismerés, hogy előtte két női előadó végzett: Christina Aguilera és Whitney Houston. Utána következik még Elton John, St. Wonder, etc... az első tízben. Az Övé tehát a legjobb férfi hang.

    A hang energikussága, terjedelme, csengése, tisztasága, de egyben ereje, az előadásmód és sok más változó alapján döntöttek.
  • Lteebee
    #210
    Ő az évszázad előadója, Wilson pacifista, a titanik meg oszkárdíjas...
  • CSOCSO
    #209
    ha én ma trances vagyok és ugyanugy szeretem mike zenéit akkor szerinted 50 év mulva mé ne lehetne még szeretni...igaz most is inkább a feldolgozott zenéit szeretem de akkor is...
  • Davidus
    #208
    80 évesen ő lesz az egyik zombi a Thriller felujitott változatában:)
  • Blasta
    #207
    Én ebben nem lennék biztos....
    Aki megkapta az évszázad előadója címet, arról én nem jelentenék ki ilyesmit....
    Gondold csak el, a manager-ei miket fognak még kitalálni vele kapcs.
    -Fellövik az űrbe és ott forgatnak vele klippet
    -80 évesen megfiatalítják és újra kiadja a Thriller-t...
    STB...
    :-)))))))))
  • Lteebee
    #206
    Dzsekót 50 év múlva a kutya nem fogja hallgatni, mert 90% marketing a karrierje.
  • Lteebee
    #205
    Attól jó előadó valaki, hogy a közönsége élvezi, amit csinál.

    Nekem személy szerint sosem tetszett Freddie előadása, de ettől még nem szólom le.
  • shaba23 #204
    Erre gondoltam:DDD
  • Davidus
    #203
    És a pedofil papok?:)
  • Blasta
    #202
    Naja.
    Mostmeg bepótolja a gyerekkorát:
    "gyere kicsi Philip, nézcsak milyen klafa játék van itt a lábam közőőőőőtt..."
    :-))))

    Ez az ember ez hülye beteg fasz, akármennyire jó zenész..
    Más véleményem nincs róla...
  • CSOCSO
    #201
    hát...azhem itt egyesek még nemvoltak még amikor ő már zenélt.. nemtom hirtelen hány éves korátol zenélt.. 8 talán..vagy elöbb...de semmi gyerekkora nemvolt...amig más gyerekek játszottak ő ült a studioban..stb...
  • CSOCSO
    #200
    ki lehet nevezni ugyanis több lemezt adott el mint akárki több lemezt hozatott ki mint akárki stb... az ő lemezei vezették a legjobban az eladási listákat nem beszélve a chartlistákrol..amikor a top 10 ben Mikenak több száma is benne volt és közben az első helyen is ő állt...
  • shaba23 #199
    Nem mindenki pedofil aki sokat gyerekekkel foglalkozik gyerekekkel!! Ld. tanárok, papok
  • Blasta
    #198
    Nekro-pedo-homo a Dzsekó!

    Csak halott kisfiúkkal szeret kefélni, akiket ő maga hajított ki az ablakon :-))))))
  • CSOCSO
    #197
    hát nrmtom hogy valóban pedofil-e...bár sokat van gyerekekkel .. talán azért mert gyerekkora nemvolt..és még mindíg azt keresi de felnőttek között ez lehtetlen..csunyának már csunya szegénykém..ezt nem lehet szépíteni...
    Mindenesetre a bashir interjú tanulságos volt..nemhinném hogy pedi lenne...de kitudja... média tud ferdíteni...
    mindenesetre a zenéi azok amik eszméletlen királyak és megmarad örökre
  • Davidus
    #196
    Az "évezred" legjobb előadoja Freddie Mercury volt. Nem szvsz ez így van. De hogy egy Robbie Williems-t ekkora előadókoz hogy lehet hasonlítani azt nem tudom.... Dzsekó lehet hogy egy peofil félzombi faszláma de azokat a zenéket még 50 év múlva is hallgatni fogják.
  • CSOCSO
    #195
    ma este viasat 3on lesz az interju ami mostanában botrányt kavar....amugy az embernek megint két lemeze feljött az eladási listák közepésre...ami nagyon nagy szó
  • Lteebee
    #194
    Egyébként egyik kategória alapján sem mondható bajnoknak.
  • CSOCSO
    #193
    :) köcsög:)
  • mateos
    #192
    nem mind1 mennyi cd t adott el ha minden fellépésnél letörik valamely testrésze ?
    tiszta leprás má a csávó.
  • ipszilon
    #191
    ez a jobb, nagyon relatív!
    és nem biztos, hogy a nagyobb jobb:-)
  • Lteebee
    #190
    Vagy lehet, hogy Garth Brooks...
  • CSOCSO
    #189
    nemtom..szerintem nem.. ehhez tudni kéne melyik mennyi cd-t adott ki mennyi fogyott el.. ki csinált több , jobbl, nagyobb kjoncertet stb..lehet hogy Mike...
  • ipszilon
    #188
    ja, csak nem tudom melyik évezeredé?:-)
    amúgy ez egy kicsit túlzás! pl. az én szememben Robbie Williams nagyobb elóadó, mint ő. OK, elisemrem, hogy nem volt rossz Jacko, de azért az évezred elóadójának kikiáltani...
  • CSOCSO
    #187
    azaz Magyarul Jackson lett az évezred előadója!:) britney hívta be a VMA-n
  • ipszilon
    #186
    MTV's 2002 Video Music Awards have come and gone, revealing Eminem and the White Stripes as the big winners of the night. And surprises abounded from Guns 'N Roses' blowout finale, James Brown's duet with Jimmy Fallon, and former New York City Mayor Giuliani's appearance. And finally, Michael Jackson's unprecedented Artist of the Millennium award.
  • CSOCSO
    #185
    megkésve.. de sajna nem voltam gép mellett Boldog Szülinapot Michael!!!!!!
  • Mike
    #184
    Szerintem egy ilyen magánvélemény összegyeztethetetlen azzal, ami a meód. De nekem mind1. nem vonom kétségbe azért a szakmai elkötelezettségedet, félre ne értsd
  • Ali
    #183
    Itt nem a hivatásomat gyakorlom. Arra pedig vigyázok, hogy a magánvéleményemen kívül más ne kerüljön ki innen.
  • Mike
    #182
    jaja :))