1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • csuri
    #422
    Ez most mi?
  • CybearBoy
    #420
    Bocsi, akkor nem szóltam. :)
  • CybearBoy
    #419
    Egy hozzáértő ember mondta, hogy letesztelte, és simán szépen vitte a 3.92-es lame mp3akat, remélem nem hazudott. :) Amúgy ez is kóreai cég mint a Samsung, és lám, mégis a 'nagy' márka készülékei a szarok...
  • CybearBoy
    #418
    Itt van kép fülesről, azt olvastam róla, hogy szépen szól:
  • CybearBoy
    #417
    Nem ő veszi meg, de ha most az igazi vevőmet próbálnád lebeszélni, akkor morcos lennék. :DD
  • csuri
    #416
    Az a gond, hogy nem igazán találok másikat, és választék nélkül nehézkes jobbat beszerezni.

    Te tudsz esetleg jobb ajánlatot?
  • csuri
    #414
    Úgy értem mp3 Discman-t vagy mp3 Lejátszót érdemesebb e?
  • csuri
    #412
    Most kaptam egy ajánlatot egy Samsung MCD-SM55-ről - használtan(3 hónap) 30000-ért. Megéri?
  • csuri
    #411
    Én még csak most kezdtem el gondolkodni azon, hogy venni kellene egy lejátszót, de nem igazán értek hozzá.
    Sajnos jelenleg a forgótőkém sem túl nagy.
    Mit érdemes venni egy 30000 Ft környékén?
    Melyiket érdemesebb venni: Mp3 lejátszót vagy Discman-t?
    Discman-ben a Mercury KOB220-t nézegettem, szerintetek ez mennyire jó? (És hol lehet kapni Mo-n)
  • DecenS
    #407
    ez jogos... nem akarok senkit rémítgetni de ráadásul mindkét kütyünek elég samsung-utóérzet a design-ja is... a D400-as nagyon hasonlit a samsung 85-re, a D200-as pedig a samsung 67-re, ahogy azt más is megjegyezte már... persze egy próbát szerintem megér mindkét gép... aki most vásárol, javaslom vigyen el egy olyan mp3 cd-t amit a samsung bebukott, és rajta...!
  • Borg
    #406
    Szerintem hallgass majd bele a DIONba is mindenképp, mielött megveszed.

    Az ilyen noname cuccokba gyakran nagyobb gyártók chipjeti rakják, igy akár samsung is lehet benne, mint ahogy pl a lenoxx-ban, nintaus-ban is samsung elektronika van...
  • CybearBoy
    #405
    Tiszta hangja van, bát szvsz lehetne egy kicsit teltebb a mély, még SBS melett is.
  • CybearBoy
    #403
    Meg ugye kijelző csak a távirányítón van a 400-asnál, míg a 200-asnál csak a készüléken.
  • CybearBoy
    #402
    Végülis ennyivel tud többet a DCP-400 a 200-nál:
    -vékony, könnyű kivitel
    -alumínium ház (nem csak fedél)
    -CD-betekintő ablak :)
    -számból hátralévő időt is jelez :)
    -3D-hangzáskép és mélyhangkiemelés (SRS WOW, TrueBass)
    -ötsávos felhasználó által beállított EQ
    -kétféle ki-bekapcsolás utáni folytatás
    -Automatikus kikapcsolás (sleep) funkció
    -meg van hozzá külső elemtartó
  • CybearBoy
    #401
    25-ért, de már gyak el van adva, csak még nem jött érte a vevő.
  • Stann
    #400
    Vki nem tud mondani egy KONKRÉT árat egy Philips 3xx-es termékre? MM, Metro, stb., mert boltban még sehol sem láttam, nálunk meg nem lahet kapni :((
  • Stann
    #399
    De mennyiért adod el? És mennyi idős?
  • Stann
    #398
    Most én is a Dion mellé állok, mivel a 200-as is bőven elég, tudásban mejdnem annyi, mint a 400-as. Ha vesszük a 36K-s árát, és ha levesszük belőle az áfát 28K alatt jön ki, és az nem sok....
  • CybearBoy
    #397
    Én már rájöttem, ezért adom el a Samsungot. :) Aztán lesz belőle egy Dion vagy egy Philips, de inkább Dion. :)
  • CybearBoy
    #395
    Megaztán az 511-est is 45-ért tudnám megvenni, ez Dion 400-as meg 2900-zal drágább. Viszont nekem jobban tetszik, háttérvilágításos kijelző, equalizer, meg az egész valahogy jobban tetszik. :)
  • CybearBoy
    #394
    Viszont ha elég a DCP-200, az 'csak' 36.000. De nekem nagyon megtetszett a 400-as, jobban mint a Philips. :)))
  • CybearBoy
    #389
    Ja, és a Dionok nem bugyognak! :))) (Legalábbis a 400-asról ezt mondták.)
  • CybearBoy
    #388
    Érdemes benézmi ebbe a topicba is. Amúgy aki ezt az oldalt üzemelteti, nemsokára készít egy cikket a Dion DCP-400-ról, szvsz érdemes lesz elolvasni.
  • CybearBoy
    #387
    Én is utánajártam a Samsungnak, akkor Chipben is az lett tesztgyőztes, és lám... Remélem most jól fogok dönteni. :)
  • Stann
    #386
    Ja, már télleg meg kéne venni, csak tudod, jol meg kell fontolnom mijet vegyek, mert ha szart veszek, utána nemtok venni még1et. Amugy ez jellemző rám, amikor a gépemet is vettük nyáron, előtte 1hónapig olvastam a teszteket, meg minden, mivel ha már (ég)1x veszek, az jó legyen. Igy vagyok az mp3-playerrel is. Egyszer kell utánajárni, utána (jobb esetben) évekig használhatom, minthogy megveszek egy hibásat, és szivok... :))
  • Stann
    #384
    Pedig jövő hét végéig kell vennem vmit, mivel addig lesz a szülinapom, és egy mp3 lejátszót kértem, de még nem választottam ki(viszont a pénz már megvan), szóval 19-éig meg kell, hogy legyen! :P

    Letöltöttem a dcp-200-as manual-ját... Hát ha az ESP-vel nincs gond, és a cdket is beolvassa, isten ez a lejátszó:)))
  • CybearBoy
    #382
    A hivatalos honlapon is érdemes szétnézni:
    dioneer.com
    Ha minden jól megy, és jövőhéten elviszik az SM55-ösömet, akkor nagy valószínűséggel megrendelem a 400-as modellt, remélem nem fogok csalódni benne. :)
  • Stann
    #381
    Lehet hogy én is megkockáztatom a "jobboldalit",
    de előtte várok, hátha vesz vki ilyet, mivel elsősorban a tapasztalatok érdekelnének!
    Az info szerint az is rendelkezik háttérvilágítással!
  • OPM
    #380
    Nekem a jobboldali kellene :) 37E-be kerül
    Ugye annak is van háttérvilágítás a kijelzőjén?

    MELLESLEG:

    NEM KELL VALAKINEK SAMSUNG MCD-SM55 ?
    ÍRJ E-MAILT ÉS AZ ÁRAT MEGBESZÉLJÜK!
    [email protected]
  • CybearBoy
    #379
    Igen, hasonlít rá. Remélem belülrők is inkább arra hasonlít, mint pl egy Samsungra...
  • Lammer at Work
    #378
    Szerintem meg a baloldali egy KICSIT hasonlit az iRiver SlimX400asára... dehát ez csupáncsak egy észrevételecske, a távrángatója nem, mert az vékony téglalap alakú
  • CybearBoy
    #377
    Sztem nem elterjedt, még új termék. De a mostani Computer Panoramaban van róla teszt. Meg nézz szét itt: http://www.infopatika.hu/
    Én lehet benevezek egy 400-asra. :)
  • Dj N-Ice
    #375
    én is akarok venni:)
  • danesz
    #374
    Philips-ben a minőség enm jó, egyszerűen nem megbízhatóak. A Philips tv-knek például elég szörnyű minőségük van. A Philips discmanekről is hallottam egysmást... hogy rengeteget visszavittek, mert hibás volt.
  • CybearBoy
    #373
    Ne vedd el a kedvem... :) Amúgy én sztem a baloldalit veszem (venném), jobban tetszik, ultravékony, könnyű, távirányítón háttérvilágításos LCD, mindent tud amit csak el lehet képzelni, én nagyon tetszik. Ehhez is van 2 beépített aksi, 47ebe kerül.
  • Borg
    #372
    Jobb oldali meglehetősen hasonlit az MCD-MP67re... az alakja onnan van az tuti, ki tudja mi még...
  • CybearBoy
    #371

    Nekem ilyen kell, vmelyik. :) Nem is vészes az áruk. Abszolut minőség. Remélem nem bugyognak.
  • CybearBoy
    #370
    Uhh bakker, Dioneer lejátszókat láttátok már? Lehet mégsem Philipset veszek. www.infopatika.hu-t nézzétek meg!
  • CybearBoy
    #369
    Szerintem nem rosszak. Mi nem tetszik bennük?
  • danesz
    #368
    hát nem tudom... én Philips-et nem ajánlom senkinek.