1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Pheel
    #961
    Használd egészséggel! :)
  • Anee
    #960
    Na megvettem a Philips lejátszót, tényleg fasza, a hangja elég pöpec még gyári fülhalgatóval is.
    Viszont kiirhatná egyszerre a számot és az előadót, de ez a legkisebb baj
    Köszi hogy segítettetek
  • Breki33
    #959
    klikk


    Ezenkívül itt is
    klikk

  • Calver
    #958
    csak t'od ott a 60k verzió van...
  • Anee
    #957
    depo.hu
  • Anee
    #956
    www.
    mp3center.hu
    deppo.hu
    iriverhungary.hu
    iriver.com
  • Calver
    #955
    és őt hol találtad? lehet meglehetősen érdekelne...
  • Anee
    #954
    Nos úgy igazána rádió lenne csak fontos, a design az -jó lenne de minek annyi rá kategória- a magyar nyelv sem fog meg annyira az ogg fájlok támogatása meg számomra felesleges.....inkább a távirányítón lévő kijelző lenne fontos mert ugye télen belső zsebbe nyáron váltáskába lenne, s csak azért benyúlni...........
    Na mind1 pénz annyira sok nincs rá úgyhogy szerintem marad a philips.
    Köszi a segitséget.
    Amúgy meg az érettségi-felvételi-nyelvvizsga trió eléggé leterhel:-)
  • Pheel
    #953
  • Breki33
    #952
    nem sértődtem meg
    nem szokásom

    csak abszolúte nem ez a lényeg

  • Pheel
    #951
    Hát baze! Ezen besértődtél? Ez csak egyszerűen egy béna fordítás volt, mint anno a DVD játékos. Gyengék az idegeid vagy a szemed rossz? Személyes támadásnak venni egy ilyet... Pff!
  • Breki33
    #950
    leírásból elnézést
  • Breki33
    #949
    mindenbe bele lehet kötni

    én csak idéztem a hivatalos leíyrásból (gondolom szó szerint fordították)
    de nem ez a lényeg
    részemről lezártam
    hallgasd a SONY-d
  • Pheel
    #948
    Átírjam a topic címét?
  • Pheel
    #947
    Ez tetszett a legjobban: "A nagyméretű dot matrix kijelzőn a színészek neve, az album címe és a műsorszám tisztán és világosan olvasható."

    Gondolom a színész az artist volt eredetileg, csak valaki nagyon értett hozzá :)
  • Breki33
    #946
    mp3 lejátszók fórumában vagyunk

    SONY CD lejátszóm és Tunerem van
    (régen tényleg márka volt)

    Da mp3-ban elég rossz.

  • Breki33
    #945
    Nekem Philipsem van sztem hangban az egyik legjobb

    Mondjuk fülest érdemes cserélni benne

    Idéznék a másik fórumból
    "Üdvözlök mindenkit!
    Először járok itt ebben a fórumban.
    Sokat segített mindenki-de főleg Breki- az mp3CD lejátszó márkám kiválsztásában.Köszönet érte.
    Nos kaptam egy PHILIPS EXP 521-est, amivel ngyon meg vagyok elégedve(hangminőség, id3,tartozékok stb), az viszont már nekem(negyven éves fejjel)kicsit sok, hogy játszani is lehet vele, de jó tanulóként ebbe is bele fogok szokni.
    PS:ára a METRO-ban 30000Ft,EU-ban 149 Euro."

    Philips EXP 521 C hordozható CD lejátszó
    Hordozható Expanium MP3-lejátszó, öt játékkal

    Egyedülálló, hordozható MP3-lejátszó, öt mókás játékkal. A lejátszás folyamatosságát a Magic ESP funkció biztosítja. Nagy kijelző, illetve tartozékként távvezérlő és beépített akkumulátortöltési lehetőség.

    Egy készlet elemmel biztosítható akár harminc órányi zenehallgatás és a feledhetetlen játék!

    Beépített játékok : Öt izgalmas játék: Bárhol és bármikor használhatja a játékokat.

    MP3 CD LEJÁTSZÁS

    Folyadékkristályos Dot Matrix kijelző: A nagyméretű dot matrix kijelzőn a színészek neve, az album címe és a műsorszám tisztán és világosan olvasható.

    Megnövelt lejátszási idő : 30 óra

    Elektronikus rázkódásvédelem (ESP) : 420 mp: A felvételek lejátszása közben a digitális zenei információkat automatikusan tárolja, a CD-lejátszó rázkódása esetén a hiányzó elemeket beilleszti, így kiküszöböli a lejátszás rezgések és rázkódások okozta megszakadását.

    Távirányító
    Újratölthető akkumulátorok
    AC/DC adapter
    Újraírható-CD kompatibilis

    A felsorolásdban az első kettőt és az utolsó kettőt kilőném

    iMP550 vagy 450?
    Ha fontos neked rádió, design, XtremeEq, Ogg lejátszás, magyar nyelv támogatás, Senheisser füles, felvételi lehetőség akkor sztem megéri.
    Meg hát ugye ez az elit P



    Ha a pénz fontos akkor az olcsóbbik ha az hogy a kapható legvékonyabb akkor a picit drágább.

    Amúgy rég láttalak :-)
  • Pheel
    #944
    Nem védem a céget, de tegyük hozzá ahhoz amit írtál, hogy az MP3 lejátszók területén. Akár CD-s, akár memóriás.

    Szerintem a legjobb MD-k Sonyk (érdemes szétnézni MDs fórumokon), valamint videokamerákban vagy éppen televíziókban elég jó a helyezésük.

    Igazából a CD és DVD eszközei rosszak a cégnek. Innen jön a rossz híre.
  • Breki33
    #943
    pont ellenkezőleg van
    a SONY negatív értelemben SONY

    elég rossz híre van

    IRiveR a legjobb márka
  • Pheel
    #942
    A Philipseket mindenki dicséri, de nincs személyes tapasztalatom, csak a környezetemben van ilyen eszköz.
  • Anee
    #941
    Lenne hozzátok egy kérdésem
    Akarok venni egy cd-s mp3 lejátszót -van hova tennem elfér szóval méret mind1- és érdekelne hogy mi a véleményetek a 20-30e HUF-os kategóriában:
    Samsung
    Thompson
    Philips
    Panasonic
    Sony
    illetve akár konkrétan a Philips EXP 521-es lejátszóról van e véleményetek -akciós lesz..:-) -
    A másik: Van-e annyi többlet plussz egy iMP550 vagy 450-ben hogy megérje a plusz 15-20 ezret.
    Esetleg ajánlhattok valami klafát, tesztes túl sokat sajnos nem láttam, a lényeg hogy legyen távirányítója
  • Pheel
    #940
    Bocs, hogy akadékoskodok, de

    "deha nem teszed bele nem 12 cm"

    Ha nem teszel bele 12 cm-es lemezt, akkor hülyeség 12cm-es lejátszót venned. Ilyenkor kapacitást vesztesz. Ha beleteszed, akkor pedig legalább 12 cm-es lesz, tehát óriási. Adtunk a szarnak egy pofont.
  • Spynning
    #939
    NA szevasztok!!!
    Hát nem nézek be reggeltől ide, és máris hatalmas vita alakul ki!!:P
    Akkor én is szeretném veletek megosztani a véleményemet:
    A MD mellet én is főleg a hordozhatósága (mérete) miatt döntöttem. Eddíg én is az mp3 lejátszó híve voltam, de miután ezt a sony ezzel a NetMD technológiával megoldotta, szinte ugyan az! Na most én ugy vagyok vele, hogy a SONY azért az mégis csak SONY.... igen, rengeteg jobb megoldást lehet találni a sony-énál OLCSÓBBAN, de ezek közül egyik termék sem olyan ÉRTÉK- ÉS IDŐTÁLLÓ mint a Sony... Az én tapasztalataim alapján messze veri a vetélytársakat(ezen a téren...)

    ha vkinek van rá lehetősége, hogy ilyet vegyen, az nem fog csalódni...

    egyébként meg mindenkinek a pénztárcája dönti el, hogy mit engedhet meg magának!;)
  • Breki33
    #938
    deha nem teszed bele nem 12 cm
    leírtam hogy megy kisebb lemezzel és nagyobbal ugyebár

    de akkor idézném
    " MusicMan névre hallgató hordozható CD lejátszó egyaránt alkalmas 8 cm átmérőjű lemezek lejátszására és egy, a csomagban mellékelt adapter használatával alkalmassá tehető a hagyományos méretű, 12 cm-es CD-korongok olvasására is."

    A másik:

    Én nem vennék Sony mp3 lejátszót főleg nem ennyiért.
    Lehet, hogy ezis "hülyeség" ,de ez a szv.
    Részemről lezártam
  • robotnyk
    #937
    az optikai részlegre nyugodtan tehetnének egy lakatot, maradjunk ennyiben :)
  • Pheel
    #936
    Na állj!

    A 8 cm-es CD lemez és a MD lemez között annyi a hasonlóság, hogy mindkettő lemez. A Beatman nem MD. Nézz utána kicsit!

    Másik dolog: az MD nem mp3 lejátszó. Saját formátuma van, csak éppen az mp3-akat nagyon egyszerűen rá lehet másolni a lemezére és onnantól hallgathatod.

    A 12 cm-esnél kisebb lejátszó, ami lejátsza a 12 cm-es CD-t alapból hülyeség, hiszen a lemezt bele kell tenni és az már maga 12 cm :)

    Sennheiser füles. Volt hozzá szerencsém, tényleg nagyon jó, de háttérzajban a Sony is bőven a felső kategóriába sorolható. Mondjuk HiFi cucchoz én sem azt használnám.
  • Breki33
    #935
    hát nem kicsit csak nem akartam vitát

    mondjuk az nonszensz hogy a mmarkban az eladónak én mondtam meg hogy az akciós fülest keresem és mi a különbség közöttük

    Igazából a Sony-nak nincs valami jó híre mp3 lejátszókban, de ezt a tipust tényleg nem ismerem.
  • robotnyk
    #934
    "Sennheiser füles kicsit jobb"

    kicsiiiiit??? :-)
  • Breki33
    #933
    De van
    nézz egy kicsit utánna bemásotam annó már ide a cikket róla

    lehet, hogy hülyeség, de így van (pszihológián tanítják)

    Arra céloztam, hogy a Sennheiser füles kicsit jobb, úgyis mondhatnám fülesek közt az elit.

    Azt se?
    Mikor én akartam verbatim-ot illetve Beatmen-t venni akkor egyikhez 30 darabb minidisket akartak adni. És arra CD iróval lehet írni illetve van újraírható ami még drágább.

    Amúgy nem szidtam a Sony-t, csak azt mondtam nem éri meg az árát. Ezt továbbra is tartom.
  • Pheel
    #932
    "de van olyan is ami kisebb méretű de tud CD-ket lejátszani is."
    Ha le tudja játszani, akkor minimum akkora méretű kell legyen. Fizika.

    "sejtettem, hogy azért ragaszkodsz hozzá ennyire :-)
    mivel azt vettél jóhogy azt véded"
    Szerintem ez hülyeség. Mivel azt vettem, így van rálátásom, míg másnak, aki nem használt soha ilyet, nincs. Ati videokártyát is vettem, mégsem védem, mert nem vagyok vele elégedett. (Nem, nem szar kártya. ASUS 9600XT, de a driverek egyszerűen bugosak, bár ez totál OFFtopic)

    "Ehhez nem jár SEnnheisser?"
    Ha az MDre célzol, ahhoz ugye Sony füles jár. :) Persze csak a Sony MD-khez, de mást venni nem ajánlott.

    "És mindig irogatjátok át a zenéiteket minidisc-re?"
    Látod, hogy azt sem tudod, hogyan működik? :) A NetMD technológiát támogató eszközök (az utóbbi 3 évben nem gyártottak mást) hasonlóan viselkednek, mint egy USB háttértár. Egyszerűen rámásolod a zenéidet USB 2.0-án!!! (nem 1.1-en!!!)
  • Breki33
    #931
    És mindig irogatjátok át a zenéiteket minidisc-re?
  • Breki33
    #930
    Ehhez nem jár SEnnheisser?
  • Breki33
    #929
    cd-ket is le tud játszani
    pontosabban
  • Breki33
    #928
    sejtettem, hogy azért ragaszkodsz hozzá ennyire :-)
    mivel azt vettél jóhogy azt véded P

    Amúgy figyeltem, de sztem nem vészes a mérete
    de van olyan is ami kisebb méretű de tud CD-ket lejátszani is.

    50.000 még a határ
  • Pheel
    #927
    Idézek a 909-esből:
    "50 körül már lehet kapni felvevős MD-t."

    Enyém konkrétan 49900 HUF volt.
    MZ-N510

    Mellesleg, ha figyeltél volna, én nem a súlyát kritizáltam, hanem a méretét, amit nem lehet 12 cm alá csökkenteni, ha megszakadnak sem.
  • Breki33
    #926
    jó hátha ez neked megér 90.000-et. Te pénzed.
    én továbbra is fentartom, hogy ez nagyon sok pénz ennyiért már szinte házimozirendszert lehet venni

    amúgy lehet, hogy ez könyebb mint a SONY :-)
  • Pheel
    #925
    Látom nem értettél meg. :)

    Nekem mindegy, ha más CD méretű lejátszóval rohangál, de az nekem valahogy nem fér a zsebembe és még az oldalam is nyomná :) Egy MD lemez (tudom az MD már maga a lemez, nem kell mögé írni, hogy lemez) pedig kisebb, mint egy 8 centis CD lemez (ami szintén lemez és nem kell mögéírni).

    Szóval a CD egy nagyon tuti találmány, de nem arra való, hogy az oldalom fityegjen. Táskát nem hordok.
  • robotnyk
    #924
    azért nem fizetnék 7-8k pluszot

    amúgy elég durva, valahol 60at kérnek ezért a cuccért, máshol meg 45ből kijön.
  • Breki33
    #923
    nekem pont azt tetszik
    mivel a mostaniban nincs
    néha jó meghallgatni a sportot P

    a múltkori olimpia alatt hordozhatós kisrádióval rohangásztam a magyar-olasz vizilabdameccs alatt
    igaz a szembejövők is egyűtt üvöltöttek P
  • robotnyk
    #922
    rádió nem kéne bele, nem szívesen fizetek olyanért, amit nem használok...