Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gibson9
#18721
Ezek itt hú de nagyon szét vannak..


Ezek meg hú de nagyon kívánnak valamit vagy valakit..

gibson9
#18720
Õ

JohnnyNapalm
#18719
vadász feri

Tyler1
#18718
ki az az Apacs ott a háttérben?? 😮

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#18717

gibson9
#18716

#18715
nem a barthát kellett volna kiirni a sorozatbol hanem a nora, attila, klaudia triot.

#18714
igaz, már tényleg idegesítõ 😄
n3whous3
#18713
a kurva eget takarítsa már ki valaki a gecibe azt a flasht

púúúúú

tommygear
#18712
akkora bukta lesz az is, de hát ki nem látja elõre?
szar kiszámítható hoki sorozat
matyi0323
#18711
lehet még most húzzák a 4. lábán a csavarokat....😄
vagy esetleg körömvágás....xD <#hehe>

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

desigo
#18710
kíváncsi lennék,hogy miért nem lehet megnézni élõben azt a rohadt csodalovat adásvétel elõtt?
tommygear
#18709
ja de azért a címe továbbra is BARÁTOK közt
sztem nyugodtan lehetne rohadékok közt
triplet
#18708
Ez a nóra egy köcsög, hát milyen jogon tiltja meg hogy Miki láthassa a gyerekét? Ilyen nincs-.-

Klemice
#18707
hát a való életben is errõl van szó 😄

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Tyler1
#18706
mekkora köcsög mindenki ebben a fos sorozatban-.-
már idegesítõ h mindenki csak kibaszik a másikkal!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#18705
kurva anyádat ribanc nora, megérdemlitek egymást a rohadék attilával

DeerHunter01
#18704
Nóra geci...milyen jogon veszi el Mikitõl azt a jogot hogy ne tartsa a kapcsolatot a gyerekével?
szánalom

\"Erről van szó!\"

matyi0323
#18703
szegény vili...
laci még a szaros gatyáját is el fogja b.szni tõle😄DD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#18702
XD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

DeerHunter01
#18701
klaudia vén zsidó geci

\"Erről van szó!\"

Tyler1
#18700
áztááá kurvaa xD dani felkapja a széket, a csávó meg ökölbe bassza a kezét xD a csapos picsa meg szépen törölgeti a poharakat tovább xD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

JohnnyNapalm
#18699
AZ ÖSSZES KUKKOLÓ MEGY A LEVESBE

tommygear
#18698
auto flash = ban
szabii98
#18697
nekedis
LEMÖNPÁJ!!!!444

I met God. She's black

#18696
amúgy jól vagy? <#idiota>
JohnnyNapalm
#18694
#18631

#18693
miért van olyan érzésem, hogy miki és nóra újra együtt lesz és timikét és balázst is együtt nevelik, teljes lesz a család? 😄DD
#18692
ezt nem hiszem el, megnéztem az elõzetest és mit látok Nora megbocsátott Attilának. az egy balfasz takarodjon már el a sorozatbol. MIKI 4EVER

hungary27
#18691
megváltó* 😄 megláták a lemönpájt és egyböl beszéltek meg minden visszaemlékeztek..
#18690
he?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

hungary27
#18689
nagyon ciki volt az a rész. mintha a megható let vona
tommygear
#18688
akkor nézd meg 😄
#18687
Meg kérdezhetem mi ez a lemönpáj cucc?😄
Tegnapi részt nem láttam😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tommygear
#18686
kurvára mind1 ha egyszer Willye így mondta akkor Ö marad
n3whous3
#18685
nem Ö, hát hogy is felejthettétek el????

púúúúú

n3whous3
#18684
LEMENPÁJN

púúúúú

Klemice
#18683
kinga elfelejtette mondani hogy elfogoytt a tejszín, viszont pont fehérfolyása volt

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Klemice
#18682
tudom én persze 😊

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Tyler1
#18681
áááá hatalmas :AS😄A_D<#idiota>
big thanks<#worship>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#18680
na asszem ez így jó lesz 😄
#18679
te is tudod, hogy tyleré sokkal eredetibb, több benne a meló és viccesebb is 😄D
Klemice
#18678
faszom nekem nem adsz, pedig "megdolgoztam" érte <#banplz>

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#18677
minnyá lesz rendes kitüntetés, csak még finomítok rajta 😄
Tyler1
#18676
ojjeeeeee banner 😄_ASD?:ASD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Klemice
#18675
az enyém a minõségével aláz <#idiota>

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#18674
A:SDASDASDASDASDASDASD már készítem is, megérdemled A:?SDASDASDASDASDASDASDASD bannerba megy a képed is :ASDASDASDASDASDASD
Piloss
#18673
I:SA:SDF:S_A:_😄SAD_😄:ASASDA_:SASd?:?AS?A 😄DDDDDDD

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

DeerHunter01
#18672
ASDFdsaf?ÐðäF,.äÐfsaFSdaf?Sf:dAf:?sDF.a,fö?fS
😄DDDDDDDDDD

\"Erről van szó!\"

Tyler1
#18671
kérem a díjam xD (minõséget ne nézd, 5 perces munka)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.