Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szabii98
#18771
*anti
sry a dupláért

I met God. She's black

szabii98
#18770
Amti Tyler csöcsök...😄

Geo:
Megnyugodtam xD Korhatár van?😄

I met God. She's black

Tyler1
#18769
atcs?? Anti Tilda Csöcsök???<#idiota>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#18768
nem, nincs, azért beszélek róla
#18767
igaz ;D
szabii98
#18766
Miért, van olyan hogy ATCS topikg?😄D

I met God. She's black

JohnnyNapalm
#18765
ahoz õ fiatal még<#idiota>

#18764
tudod te mirõl van szó, amúgy? 😄 az életben nem láttalak még az atcs topikban... 😄
szabii98
#18763
<#idiota>

I met God. She's black

tommygear
#18762
igen mert felvirágoztattam <#idiota><#idiota><#idiota>
Tyler1
#18761
és nincs lelke

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#18760
atcs topik a legjobb topik az sg-n <#hehe>
JohnnyNapalm
#18759
kb. 15 éves

tommygear
#18758
szeme se áll jól de megkapja
JohnnyNapalm
#18757
róla nemnagyon van


tommygear
#18756
azt sugalltad <#alien>
desigo
#18755
én írtam,hogy nem? <#ravasz1>
tommygear
#18754
hát én elkapnám szó nélkül
desigo
#18753
kb egy darab fának szebb alakja van...
kis aranyos csaj nulla testtel
Ic3 m4n
#18752
<#wilting>

Szolnokboy1
#18751
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... de jó kis sunci ez, fene a száját. <#eplus2>

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

desigo
#18750
Következõ rész (2010. április 19.)
Miklós megfogadja, hogy harcolni fog Timiért. Imre úgy dönt, hogy továbblép. Vilmos és László megdöbbentõ felfedezést tesznek.
toysoldier
#18749
Ne dolgozz Lacinál mert csak pénzmosás

;D

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

tommygear
#18748
képet tilda kinga zsófi csecsérõl
#18747
AS😄FASDASD
Tyler1
#18746
Vigyázz a csúszós lépcsõkkel

<#idiota>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#18745
"Verd össze az öcsédet mert kiásott egy sírt." 😄DD
Ic3 m4n
#18744
Mit tanácsol Magdi anyus?

1:Nem feküdhetsz le Kingával, mert Géza megver.
<#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#help>

#18742
apacsXDXDXDXD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tommygear
#18741
szájára csapnám
gibson9
#18740
itt meg Zsófi élvez..

gibson9
#18739
na nem jött össze a linkelés..

gibson9
#18738
Szaftos az nincs :/



DeerHunter01
#18737
IGAZI KINCSET TALÁLTAM NEKTEK
Magdi néni konyhája

Lemenpáj-A sorozat kedvenc sütije

Tészta:40 dkg liszt, 20 dkg disznózsír, 2-3 evõkanál cukor, 1,5 kávéskanál ecet, csipetnyi só, 1 dl víz

Krém:5 tojás, 12,5 dkg porcukor, 15 dkg liszt, 2,5 dl víz, 15 dkg kristálycukor, 1 egész citrom

*
A zsírt eldörzsöljük a liszttel, majd hozzáadunk egy csipetnyi sót és 2-3 evõkanál cukrot. Bõ 1 dl vízbe másfél kávéskanál ecetet teszünk, ezzel állítjuk össze a tésztát. Lehetõleg ne gyúrjuk soká, pillanatok alatt állítsuk össze!
*
Kinyújtjuk, és úgy helyezzük a tepsibe, hogy közben perem képzõdjön. Megsütjük, s amíg sül, elkészítjük a krémet: A tojássárgákat habosra keverjük a porcukorral, majd erõs kevergetés mellett apránként adagolva hozzáadjuk a lisztet.
*
Ezt követõen felhigítjuk negyed liter citromos vízzel. (Egy egész citrom leve legyen benne!) A vizet 15 dkg cukorral és citrom reszelt héjával felforraljuk, majd a fenti masszát állandó keverés mellett belefõzzük. Ne hagyjuk sokáig rotyogni!
*
Még forrón a megsült tésztalapra öntjük, és vizes kézzel elsimítjuk. Az 5 tojás fehérjébõl kemény habot verünk néhány csepp citromlé, 2-3 evõkanál porcukor és egy késhegynzi szódabikarbóna hozzáadásával, majd a tésztára kent krémre simítjuk. A forró sütõbe visszatoljuk, és nagyon figyelve, néhány perc alatt a tetjét rószaszínûre sütjük.

(Teflonos tepsibe nem szabad tenni, mert a megsült tésztát a tepsiben kell felszeletelni!)

\"Erről van szó!\"

Lcapitant
#18736
színészként nagy rakat szar, viszont nem annyira csúnya 😄

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

akyyy
#18735
Új fõcimzenét kap a Barátok Közt

itt meghallgatható az uj szám, várhatóan szeptembertõl lesz majd halható, a nyári szünet után.



&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Klemice
#18734
miniatûr szilikonszáj

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

tommygear
#18733
sunáznám keményen
Szolnokboy1
#18732
sztem meglehetõsen dugható stádiumban leledzik:

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

Szolnokboy1
#18731
milyen pedobeart? te mirõl beszélsz? 15 éves, a legjobb évjárat. <#eplus2> kell a francnak az olyan kivénhedt picsa, mint a tilda pl.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

tommygear
#18730
verjétek



hungary27
#18729
vki nyomjon Szolonokboy1-nek 1 PEDOBEART!!!!
Szolnokboy1
#18728
lindáról is betehetnél valami szaftosabb képet. 😊

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

Klemice
#18727
kegyelmet nem kapnának az fix

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

tommygear
#18726
na mintha te nem aláznád õket
Klemice
#18725
tengerbiológus csak a delfinfaszra gerjed

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

tommygear
#18724
szopatom le mindet oszt csõ babi néni csõõ
gibson9
#18723
Figyelem! Jövõhéttõl jelentõs színvonal emelkedés várható. A szereplõk mélyen magukba néztek és eldöntötték változtatni kell.



Bár lehet, hogy fake...

Tyler1
#18722
jaa az asztalos faszi, már nem is emlékeztem rá

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.