Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JohnnyNapalm
#19272
ez az elõttem lévõ kitörölt hsz-re ment 😄

JohnnyNapalm
#19271
de ez az új rendezés milyen gyenge már
mint egy film úgy van megcsinálva annak viszont nagyon szar

JohnnyNapalm
#19270
és persze hogy megnyitva hagyta
hát én pisálni se megyek ki úgy hogy ne zároljam a messengerem

szabii98
#19269
Attila de demokratikus 😄D

I met God. She's black

JohnnyNapalm
#19268
micsoda heel-face turn-nek lehettünk szemtanúi

rékusmékus
#19267
Ki gondolta volna, hogy Péter persze úgy hagyja azt az msn ablakot, és Vandácska természetesen pont most akar mozit nézni, és hát miértne nézné meg az öccse sz..ját 😊 VÁááááá

Globális felmelegedést! Magyarországon hideg van, és nincs tengerpartunk! Úgy lenne meleg is, tenger is!

DeerHunter01
#19266
kedves kibertársaim !!!!!

\"Erről van szó!\"

JohnnyNapalm
#19265
jános te vén kujon

DeerHunter01
#19264
na András végre kezd ember lenni 😄

\"Erről van szó!\"

szabii98
#19263
Krumpliföld <#idiota>

I met God. She's black

#19262
És vajon mire buliztak ? Miki Manóra vagy Tipi-Tapi Dínóra ?

Piloss
#19261
szóval igen <#eplus2>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

JohnnyNapalm
#19260
szerintem a peti

PrisonMan
#19259
én szivesen találkoznék veled hmmz

én is veled! 😊))


szeretlek te vagy életem szerelmee kis kurvám(L)

ez kedves, de nem vagyok k*rva. vagyis nem tudok róla!!

PrisonMan
#19258
bocsi de tényleg te vagy életem szerelme

és ki vagy? 😄



LOOOOOOOOOOL

PrisonMan
#19257
"valamelyik nap azt mondta báttyám hogy a Zsomborral buliztak XD😊"

ki a faszom az a zsombor? 😮

gibson9
#19256
eszem-faszom megáll<#idiota>

Tyler1
#19255
ez BK-s körökben igent jelent 😄😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19254
ezt se megerõsíteni, se cáfolni nem tudom..<#idiota> (halkan megjegyzem azért, hogy nem<#idiota>)

tommygear
#19253
erre veritek ti

Piloss
#19252
azért titokban vered rá,ne is tagadd😄

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

gibson9
#19251
mindannyian.. bár nekem nem is kell Linda 😛

dragon11
#19250
fasza a banner😄😄

Piloss
#19249
de te is😄

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#19248
:ASDASDASDASDASDasd
tommygear
#19247
ilyen sármnak nem tud ellenállni
desigo
#19246
okos vagy xD
biztos válaszolni fog...
tommygear
#19245
:SSSSSSSSSSSSSSSSSS
gibson9
#19244
valaki kérdezte tõle, hogy mennek e fagyizni.. de csak nyáron ér rá, szóval addig Te is száraz maradsz 😞

tommygear
#19243
megkérdeztem dugunk e
gibson9
#19242
vazze én kérdezni akartam, de reges 😞 most ezért nem állok neki regisztrálni 😄

#19241
:ASDASDASD ezennel felszólítom az sg hivatásos elmebetegeit, hogy ne sajnálják a kérdésekkel a kiscsajt! 😄ADSSAD
gibson9
#19240
itt még a mosolyuk is hasonlít..

desigo
#19239
PrisonMan
#19238


mondjuk valamennyire tényleg 😊

tommygear
#19237
mintha ikrek lennének tényleg

#19236
Pedig tökre úgy néz ki.

JohnnyNapalm
#19235
na somapapának már nincs sok hátra

Klemice
#19234
nem 😞

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#19233
Ez nem a Michael Douglas ?

#19232
fõleg az a jo amikor beirod vmelyik csicska osztáyltársad teloszámát és vonják le tõle az 1000 forintokat 😄

#19231
<#worship><#eljen>
Tyler1
#19230
csak fele annyi jó színész lenne ebben a szutyokban mint õ...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

desigo
#19229
91 éves
szal nem valószínû...
tommygear
#19228
KÖ PE DÉK
PrisonMan
#19226
Szomszédok-fõszereplõ megy a Barátok köztbe

Trokán Péter május 10-én, hétfõn jelenik meg az RTL Klub szappanoperájában.

A Szomszédok Szelényi Jánosa, a Tûzvonalban Szabó Gergely ezredese, Trokán Péter május 10-én jelenik meg a Barátok közt-ben, négy epizódban láthatják a nézõk.

A produkciótól kapott információ szerint Kisfalussy Róbert üzletembert alakítja, a karakter pedig komoly dilemma elé állítja Kingát, a Rózsa Kávéház pultosát.



Haverotok....

#19225
wow helyett europa universalis 3, de különben igazat szóltál 😄DD
Piloss
#19224
pfff
kula

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

PrisonMan
#19223
"A Jutalom Csengõhang csak azon kártyás vagy elõfizetéses felhasználóknak hozzáférhetõ, akik szolgáltatója a Pannon, T-Mobile vagy Vodafone. Ez a Funmobile Polifonikus csengõhangok, IQ tippek elõfizetéses szolgáltatása. Jelen szolgáltatásra való feliratkozással és a honlapon megadott mobiltelefonszámra küldött személyes PIN-kódod megadásával elismered, hogy elõfizetsz szolgáltatásunkra. A PANNON, T-MOBILE ÉS VODAFONE FELHASZNÁLÓK nak a szolgáltatás heti 3000 Ft-ba (6 x 500Ft) kerül, és hetente 3 kreditet kapnak és SMS IQ tippek adatokat kell küldeni minden hétfõn, szerdán és pénteken. Minden elõfizetéses klubot a Szolgáltatási feltételek szabályoznak. 18 év alattiak számára szülõi engedély szükséges. A felhasználatlan kreditek nem vihetõk át a következõ hétre (lásd Szolgáltatási feltételek). A szokásos operátori díjak (WAP, GPRS, SMS) érvényesek. A díj a mobiltelefonszámládon jelenik meg vagy az elõre kifizetett kártyaegyenlegedbõl lesz levonva. Segítségért küldd a "HELP" üzenetet a 17624 számra. Az elõfizetésed lemondásáért küldd a "STOP MQ" szöveget a 17624 számra. Ha kérdésed van, fordulj az ügyfélszolgálatunkhoz: [email protected] vagy hívd a 1/9999836 számot."

Éééés tényleg vannak emberek akik ennyire hülyék hogy benéznek egy ilyet <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>