Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ToCsEk
#20423
successful megint alkotott <#buck><#idiota><#idiota><#taps><#banplz>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

hungary27
#20422
jézusom
Betyárkörte
#20421
annyira azért ne örüljél magadnak, nem kellett nagy tehetség hogy ezt kitaláld...2-3 éve nem túl kreatívak a forgatókünyvírók<#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3> de mondjuk ha szabi úgy nyitja ki a pezsit, hogy a dugó claudia s.ggébe köt ki, az már vmi lett volna...meg a naccsaszonyt is megnéztem volna...sunázni való az öreglány<#finom>

#20420
Tv elõtt ülünk 3-man, kihozza a pezsgõt Klaudia és Szabi neki áll nyitni, beszélgetésünk:
-Tuti fejbe lövi Vandát.
-ÁÁÁÁ, Klaudiát!
-Nem majd lelõ valamit a falról vagy a szekrényrõl!
Fél perc múlva tényleg ez történt!

limperatore
#20419
zsofi mekkora idiota barom allat 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

#20418
- majd én elviszem ezt a balhét jó?
- hogyan?
- azt mondjuk, hogy te nem is akartad
- megerõszakoltál?
--------------------------------------------------------------------------
-lehet, hogy patkányméreggel akarja csinálni

A😄:SD:SAD epic
#20417
thanxx! 😄 úgy is indultam amúgy neki! 😄 LOL!

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

PrisonMan
#20416
naaaaa ez megérdemli a IV. szövegíró pályázat arany csillagát 😄 😄 😄: D: D: D

JohnnyNapalm
#20415
de megint az van hogy egy nap se telt el, de kinga máris megtudja

Ic3 m4n
#20414
Zsófi mekkora egy baromállat, megbüntetném Kingával együtt

#20413
Mikor kihozta a második pezsgõt, már gondoltam hogy ez lesz...jobbat nem tudnak kitalálni? Mennyit isznak ezek?

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

Freddycom
#20412
'nyááád 😄

Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.

#20411
ha már magyarok vagytok legalább tudjátok a beceneveket:AS😄ADADSA:
hungary27
#20410
ya
#20409
Andras es Bandi egy nev ? 😄

rooney8
#20408
és télleg XDDD

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

szabii98
#20407
<#idiota><#idiota>
grat

I met God. She's black

#20406
Bazz... most esett le, hogy VAN 2 ugyanolyan nevû ember a BÉKÁban...
András és BandikaxD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

dragon11
#20405
asd

szabii98
#20404
lol xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

I met God. She's black

#20403
<#banplz><#banplz><#eljen>
#20402
ám legyen!

ezzel pályáztam volna.... ->

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

#20401
te küldtél csak... így lefújom és csak akkor lesz új, ha komoly igény is lesz rá. berakhatod ide a mûved ha gondolod.
#20400
vemhes <#banplz>

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

#20399
Zsófi vemhes lesz?
Piloss
#20398
gondolom még nem érkezett be elég mû


szerintem még maradhatna pár napot

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#20397
ezzel wassup?

4. SZÖVEGÍRÓ PÁLYÁZAT
HATÁRIDÕ: 2010 JÚNIUS 14., HÉTFÕ, 20:40

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

#20396
hmmm az a bõrnaci<#finom>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#20395
#20393
gibson9
#20394
geci jó egész nap se rtl klub, se tv2, se m1 nálam.. se a VB-t nem tudtam nézni ma, se azt a kibebaszott BK-t.. mondjuk a VB jobban érdekelne függetlenül attól, hogy ki játszik, de hát baszhatom

tommygear
#20393
zsófinak jó a picsája
kb ennyi maradt meg
PrisonMan
#20392
összefoglalót!

#20391
jóhogy ezt nézem, digókra a faszom sem kíváncsi
tommygear
#20390
dehogynem
PrisonMan
#20389
No senki nem nézi a BKt a vébé alatt? 😄 😄

szabii98
#20388
Már meg is halt(2odszorra)<#hehe>

I met God. She's black

Tyler1
#20387
Magdi visszatért már? mert egy ideje nem nézem.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#20386
buzivagy😮

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#20385
😊
egy helyen laktunk, sokszor láttam a drágaságot, de nem ismertem😞 aztán felhúzott Pestre és egy ribanc lett😄
gibson9
#20384
bjutiful<#szeret>

tommygear
#20383
mennyen má ez bannerba oszt csõ, unalmas má magdi pofáját bámulni 😄

#20382
eddig csak te
#20381
hány pályázatot dobtatok be eddig?

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

Klemice
#20380
tuti az lesz hogy géza kúrja zsófit aztán megjelenik a sarokban magdinéni

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

szabii98
#20379
Vilibá A szellemekkel suttogó
és maradhatunk fel éjfélig hogy megnézzük a bkt

I met God. She's black

#20378
és mi lesz majd, Vili lesz a Szellemekkel Suttogó?😊
Tyler1
#20377
múltkor nézem a kész átverés 1000. ismétlését, és eddig nem tûnt fel, de néha a Linda anyja is statisztált xD poén...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szabii98
#20376
jahh

I met God. She's black

#20375
még nem dörzsölték meg a lámpást

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

szabii98
#20374
Már az nem?

I met God. She's black