Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DeerHunter01
#20673
Laci mi szégyen 😄DDDDD

\"Erről van szó!\"

tommygear
#20672
laci a nímand inkább
#20671
Peti a papírpöcs, csak hogy egy klasszikust idézzek😄
gibson9
#20670
Magdi a halott

tommygear
#20669
<#nevetes1>
N o N a m e
#20668
Kinga, a szép <#szeret>
Ic3 m4n
#20667
szabi a gyíkarc

gibson9
#20666
Vanda a hisztis kavarógép

desigo
#20665
Zsófi a kitartott picsa
#20664
Laci a LÚÚÚZER!

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

DeerHunter01
#20663
<#idiota>
amúgy #20662

\"Erről van szó!\"

tommygear
#20662
július végén
#20661
Imre a lúzer
Zsolt a zsebgengszter
Miki a fõnök
András a jókisfiú
Claudia a szupernagyi
Nóra a harisnyaillatú
Attila a patkány
Orsi a kiváncsi
Juli a gályarab
Vanda a birka
Szabi a majom
Géza a szerencsétlen
Vili a sörös
Kinga a kotnyeles
Laci a férfi
Zsófi a duzzogi
Balázs a nagyarcú
Niki a házikurva
Peti a gyík
Linda a kislány

#20660
nem akkor kezdõdik újra vlenül? és meddig állnak?
DeerHunter01
#20659
Augusztus 31.

\"Erről van szó!\"

#20658
mikor lesz az utolsó rész a nyári szünet elõtt?
Marci0115
#20657
hát ez a 000000 beszarás volt

#20656
ezt a 000000-s sg-s felháborodást én sem értettem... 😄

Ribanc -> NIKI 😄

KV házban Zsoltnak nem hiányozhat... elvileg nem ismeri... vagy igen? 😄

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

N o N a m e
#20655
Azt a 000000 kamu számot azért irta be, hogy ne érjen célba a hívása. Ezután mondta hogy a páciense nem vette fel, ezért õ el kell menjen, de Márk maradjon a kocsinál, hogy ne tudjon találkozni azzal a ribanccal (nem jut eszembe a neve 😄). Egyre köcsögebb ez az Orsi mióta szakított Lacival. Kezdem nem bírni.

Amúgy most hogy jött az új szakács, elég ritkán dolgozik õ is. Mikor felmondott az elõzõ, ki voltak akadva, hogy nincs ki fõzzön, erre jön az új és az be se jár. A kávéházban pedig minden fasza. Senkinek nem hiányzik...
#20654
reklám... ban😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Victor1103
#20653
ÁÁÁááá ez a 00000000 nekem már nagyon fájtXD. Legalább ne mutatnák amikor hívja édes istenemXD. Amúgy b.zdmeg Zsolt hogy a f@szomba került vissza? Hát 2 hónapig nem kapcsolok ide és ilyen izgalmak történnek??<#wow1>

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

DeerHunter01
#20652
a színházba ? 😄
küldj pm-et hogy mit mondott xd
(de csak nekem) 😄

\"Erről van szó!\"

JohnnyNapalm
#20651
köszönöm köszönöm

#20650
pont olyan mûvérrel dolgozunk a színházban, mint amilyen a laci ujján volt! 😄

info 😉

Zsolt elhintette Géza jövõjét.... 😄

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

Klemice
#20649
ingyen sms 000000000

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Ic3 m4n
#20648
megyek is felhívom 00000-át<#phone>

DeerHunter01
#20647
ja , aztán rendeznek egy partit és laci picsájába beledörgöli a görkorcsolyát úgy hogy egy hétig ne bírjon felkelni

\"Erről van szó!\"

JohnnyNapalm
#20646
hogy aztán ott laci elkápráztassa egy világsikerû kaszulettel és visszacsábítsa?

DeerHunter01
#20645
este 8-ra jön oda valami büdösszájú ellenõr , aki megerõszakolja márkot egy amerikai hot-dogot áruló lakókocsiba és jól helybenhagyja.
aztán orsi meg ott vár rá reggelig és buzinak hiszi márkot , majd sírva hazamegy.

\"Erről van szó!\"

#20644
"ezt nem hiszem eeel... most mi lesz?" 😄 ez az orsi über gas

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

Ic3 m4n
#20643
orsi de becsicskult

JohnnyNapalm
#20642
a CENTRÁL parkban

tommygear
#20641
nagyon csicska ez a rékasi hogy csak a szar tetkóját mutogatja
desigo
#20640
nah azé <#eljen>
lógós kis csöcsök xD
N o N a m e
#20639

desigo
#20638
desigo
#20637
Rowlend
#20636
Hát... Csinos volt

GET OVER HERE!

Lcapitant
#20635


AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#20634
róla van elég kép a playboy-ban vagy fhm volt amiben pózolt? már nem emlékszem.. szegény magdi anyus, ha a topikindito képre nézek majd elsírom magam, nagyon a szívemhez nõtt az idõk során. Vajon anno még jo csaj lehetett? vagy õ már ilyen idõsen született mint benjamin button?
desigo
#20633
zsófiéról is képet amikor az ágyban volt...
#20632
megint lépcsõhalált fog halni?😛
gibson9
#20631

Piloss
#20630
hoki <#szeret><#szeret>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#20629
didkóit lájkolom
tommygear
#20628
<#finom><#finom><#finom><#finom>
N o N a m e
#20627



háde bazeg! úgy megtapogatnám õket! 😄
#20626
az mekkora volt, ott küldték premierplánban 😄
N o N a m e
#20625
ma csak Kinga dekoltázsát bámultam végig, amig képernyõn volt xD
JohnnyNapalm
#20624
gyíkarc 😄DD