Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bogyoka
#20723
Na, most meg Miki kerül börtönbe?😄

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

bogyoka
#20722
rtlmost-on ott megnézheted.😊

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

Betyárkörte
#20721
magdi anyus ma leeeeeeeeeeeeesz<#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

#20720
hol lehetne letölteni a tegnapi részt?
..ssza meg a jegesmedve
vót magdinéni?
#20719
pls vki linket elõzetesrõl😞
Freddycom
#20718
Bassza meg a jegesmedve az ORTT-t.

Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.

#20717
ÁÁÁ kicsit se feltûnõ h zsolt lakásában mindenki ugyanabból a szobából jön ki mikor felkel, mikor megy aludni és b@szni..... Szánalmasan segghülye logikátlan fos sorozat....
Tyler1
#20716
mikóó lesz má? 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#20715
És a 15%-os ÁFA?
APEH rárepülne erre a számlára... <#smile>

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

#20714
nem értem a számlát
10 db 100 ft-os cucc ez még oké
de 523 db 2000 forintos cucc
mi a túróból kell 523 db egy autóba?
a nettó értéke pedig 1046000 nem pedig 046000, ahogy az áfája is 156900 nem pedig 56900
#20713
odabaszós lesz ez a magdinénis szellemes jelenet, kíváncsi vagyok nagyon. 😄D
#20712
oh a sunyi kis ribanc, hát beleverek az arcába😄D😄Dd ez kurvajó:A😄SADA
sovatalevi
#20711
Magdinennek van arnyeka 😄DDDDDDDDD

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

DONGUBA
#20710
A kecit beperlem nevlopasert😛PPPPPP

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

szabii98
#20709
😄DDDDDDDDD
Forgács XDDDDDDDD

I met God. She's black

DeerHunter01
#20708
DON becenéven ismert 😄DDDDDDD
bazdmeg

\"Erről van szó!\"

gibson9
#20707
nincs VB és véletlenül belenéztem a bk elsõ részébe 😄 de ez még mindig ugyan olyan szar, ha nem szarabb 😄
Ez a bemutató meg.. Magdi néni vs photoshop fakítóeszköz.. lol

JohnnyNapalm
#20706
AZ ÓRIÁSI TEHETSÉGÛ VIZUÁLIS EFFEKT

DeerHunter01
#20705
apus, vendégség van és engem meg se hívtál ?

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#20704
URALKODJON MAGÁN LEGYEN SZÍVES ASd:ASd:SAd:ASD.asd::dsa:dsa:d

\"Erről van szó!\"

#20703
Miki volt a sofõr... gézával váltásban tolják! 😄

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

N o N a m e
#20702
taxizik? lúzer... (ha Miki kér kölcsön tõle, akkor Miki mekkora lúzer lehet!) 😄
Firerock
#20701
Hú sakcok
kit láttam ma!?
a Köcsög Attilát egy taxiban!

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

tommygear
#20700
tommygear
#20699
#20698
Kreatív volt a kellékes team! 😄 ha én nyomtattam volna nekik, kutyább cuccok lettek volna azon az áfás számlán! 😛

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

szabii98
#20697
Gézám!Láttam micsinátá' a drága Zsófikával!

I met God. She's black

#20696
Mekkora lenne, ha magdi anyus visszatérne állandó szereplõként, mint szellem. 😄

Ati

N o N a m e
#20695
áÁÁÁáááÁá! nEEeeEeee!!!!44 nem birom!!!444 jajj!44 eLoLvaStaam!!! PeEEdiggg baJokk vannnAk aazz IdegEIMMEL!!!444 ÁááÁÁ!!
#20694
csak erõs idegzetûeknek:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Következõ rész (2010. július 05.)
Claudia beleegyezik, hogy segít Zsoltnak. Orsolya megpróbálja meghiúsítani Márk és Nikolett induló kapcsolatát. Attila megtudja, hogy Miklós bérgyilkossal akarta megöletni.
PrisonMan
#20693
RÁJÖTTEM HOGY SNÁJDIG IGAZÁBÓL CSIZMÁS KANDÚR!!!!!!!!



Freddycom
#20692
Megjelent magdianyus? Azannyaúristenit, nem láttam.

Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.

szabii98
#20691
ASD:??SAD?😄ASASADD?:ASAD
Ez a reklám mekkora volt XDDDDDDD
Apus, vendégséget rendezel és engem meg se hívtál?

I met God. She's black

Piloss
#20690
😄DDD

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

szabii98
#20689
Bevallom itt és most<#dumcsi>

I met God. She's black

#20688
:ASDASD
PrisonMan
#20687
Olajfolt utcában laktok.

#20686
és a Klaudia a cinkostárs! <#eplus2><#wave><#nyes><#nevetes2><#guluszem1>

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

N o N a m e
#20685
jah. lesz. nézd végig 😄
JohnnyNapalm
#20684
"ne kapd fel a vizet baba, hát én csak kérdeztem"
és belenéz a kamerába mint egy rajzfilmben 😄



itt bosszú lesz 😄D

#20683
Berci a Hót Dög

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

#20682
ghost whisperer közeleg úgy érzem..:p
gondolom vmi cliffhanger lesz a nyári szünet elõtt
( ^_^)
rooney8
#20681
ilyen se volt még... elindítom most-ot és semmi akadás, semmi megállás, elsõre végig tudtam nézni<#worship>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#20680
Hát komolyan ez a Zsolt mekkora arc... már én szégyellem magam az eltartott picsa és a csóró balfasz helyett😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

akyyy
#20679
júl16

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Victor1103
#20678
Vili:"Öreg ember magányos".
Mert nem kapott picsááát?XD

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

rékusmékus
#20677
Magduuuuuuuuuuuuuus 😊

Globális felmelegedést! Magyarországon hideg van, és nincs tengerpartunk! Úgy lenne meleg is, tenger is!

tommygear
#20676
miki meg õ viszi a sorozatot
többi 1 köpedék szar erõltetett fos
#20675
bazeg, nagyon veszélyes-humoros zsolti egy napja kinvan és mindent tud. Kinga meg minden részben legalább egyszer a "furcsa" szót használja...
Amúgy nem a niki a legnagyobb qrva, zsófinak már mindenki megvolt. Ja és nem dolgozik lokukit se.

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

zoliii
#20674
most a Rékasi nagy arc 😄