Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N o N a m e
#21073
olyan mint a Cobra 11 xD
N o N a m e
#21072
Hát, ha a Mikis lesz, akkor Miki nagyon elbaszta ezzel a gyermekrablással. A börtön nagyon várható lesz. Pláne ha még Attila is feljelentette.
hungary27
#21071
1. amikor megy esik az esõ ott meg nap sütés van
szabii98
#21070
A harmadikban lehet valami, mert tegnap az Orsi meg a Szabi arról dumáltak, hogy a Szabi majdnem elvette aztazuccaseprõ csajt

I met God. She's black

Doomista
#21069
Mikisre tippelek.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

szabii98
#21068
Kinga le lövi gézát ASD:_?SAD:_:SADDSAS
Inkább *********-t lõje le 😄DDDDDD

I met God. She's black

desigo
#21067
elsõ az mekkora fail-nagyon erõltetett
második esélyes
harmadik szánalmas...
#21066
Kinga lelövi Gézát:
Kattints ide

Miklós fenyegeti Nórát:
Kattints ide

Szabi megkéri Vanda kezét:
Kattints ide

bogyoka
#21065
5 hétig nem lesz

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

#21064
az örökkévalóságig
#21063
Most meddig nem lesz Barátok közt ???

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szabii98
#21062
Mivel a legelsõ balesetben Tóni halt meg, most Lindának kell valahogy megsérülnie.Buzimi meg agyon akarja lõni magát de nincs golyó, viszont a lökéshullámtól szívrohamot kap és beugrik a folyóba...

I met God. She's black

#21061
<#guluszem1>
#21060

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

tommygear
#21059
akkor nincs nála esélyed sajnos te szar
#21058
kis farkú emberekkel nem áll le, úgyhogy sajnállak😛
DeerHunter01
#21057
zsolt meghúzza majd a ravaszt de töltény nincs benne Xd

\"Erről van szó!\"

#21056
Szerintem Iminek újabb látomása lesz az autóban csak most már fizikálisan is beletud avatkozni, így a gondolatával kirepíti Zsolt kezébõl a pisztolyt, majd a folyóba ugorva öngyi lesz
N o N a m e
#21055
khm.. 😊
pedobear
#21054
páran már kiélvezték meg beleélveztek

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

pedobear
#21053
beírtam google azért, hogy szabó erika pinája 😄



buta lotyó ez is mint a többi 90% átlag itt Magyarországon

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

tommygear
#21052
szétkeffenteném én ezt bárhol bármikor smink nélkül is



pedobear
#21051
Tilda keményen meg lenne baszva az újságos kijelentései miatt!
járni nem tudna egy ideig és kiesne egy gyerek is 😄

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

DeerHunter01
#21050
azért megbasznád te smink nélkül is...<#hehe>

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#21049
Amúgy lófasz se lesz itt.
Vanda nem terhes csak kitalálta ezt a szar dumát, hogy vele maradjon a Skodás.
Miki meg mi a faszt akar csinálni ? Elviszi Timicit kocsikázni míg vége nem lesz a mûsornak ? Legalább tényleg rabolta volna el símaszkba valahogy hogy ne ismerje fel vagy valami 😄D
Ez is mekkora szánalom, én is olvasok egy újságot hogy egy bankrabló lelépett 30 millió forinttal, akkor elindulok egybõl bankot rabolni ?
Zsolt meg nem fogja lelõni Gézát mert odaér Buzimi meg Zsófi , a pisztolyban meg nincs töltény, mert Linda kivette.

\"Erről van szó!\"

pedobear
#21048
Miért van az, hogy aki ide bekerül az 1 lotyó

milyen példát mutatnak ezek a fiatalságnak?

smink nélkül szart se érnek ezek



Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

pedobear
#21047
ezt a segíjbõl ílõ c-t rakták bele 😞

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

pedobear
#21046
rakjál.............képt! 😄

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

Tarajos Sül
#21045
<#vigyor><#vigyor><#banplz>
DeerHunter01
#21044
Linda kivette szerintem a töltényeket.

\"Erről van szó!\"

desigo
#21043
mellei azóta 3x ekkorák
tommygear
#21042
raknám énis keményen
pedobear
#21041
ezt is úgy rakják, mint a lopott biciklit


Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

pedobear
#21040
baszki nem hiszem el, beraktak egy cigányé ribit

😞(((((((((((

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

balintk
#21039
Jó rajta nevetni, ettõl függetlenül gyûlölöm ezt a szánalmas sorozatot. 😄

Smuge
#21038
Nem hiszem el hogy nem lenne jobb dolgod mint ezt nézni fõleg ha nem tetszik 😊 Na mindegy...

davidka003
#21037
Lol ezt szart én is csak azért nézem, mert nincs más.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Smuge
#21036
Csak egy egyszerû kérdést tettem fel , ha szerinted szánalmas a sorozat és egyre mélyebbre süllyed akkor miért nézed? Valami oka csak van hogy odaszegez mindig a tv elé, nem? 😊

#21035
hát ez kurva szar volt XD azt nem értem hogy mi a faszér' nézem ? :S
Klemice
#21034
neked meg mibajod?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

akyyy
#21033
én megtudnám csinálni ha lyan helyzetbe lenne mintha lõne😄 azt kivágni, videóba bele, és jeah

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

balintk
#21032
Engem például kényszerítenek ott belül.

#21031
A:SDASDASDASDASDASDASD
szabii98
#21030
<#idiota><#idiota>

I met God. She's black

desigo
#21029
páran rápörögtek a mai részre xD

"sztem barta megoli gezat. vanda megszuli geza reinkarnaciojat. miklost es timiket kiirjak 5 evre. nora ongyilkos lesz. attila meg alkesz

szakacs gyerekrol kiderul h no akar lenni orsi viszont ferfi osszejonnek szakacs gyerek peniszet megkapja orsi novaknak milliardos lesz

zsofi megmergezi bartat. klaudia ezt megtudja, es szivrohamot kap. a korhazban barta szivet ultetik bele. alvajaras kozben bankot rabol

vili bacsi elott mar nem csak magdineni szelleme jelenik meg, de az osszes hullae, belertve a berci kutyat is. drogozni kezd

foldszinti egyetemista gyerek lediplomazik es feltalal egy uj nyomdai eljarast, amivel az mp3 fajlokra is lehet matricat nyomtatni

a focista berenyi iphone 4 -t kap szulinapjara. izzado kezzel probalja felhivni mikit, h megbocsasson neki es egy csalad lehessenek"
desigo
#21028
buta zsófi miért is nem bír telefonálni gézának?
Totti5
#21027
igen, amúgy miért nézné valaki, ha utálja?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

balintk
#21026
Miért, te ezt a sorozatot szeretetbõl nézed?

Smuge
#21025
Minek nézed akkor ? Megspórolnál 20 értékes percet esténként.

balintk
#21024
Micsoda lángelmék vannak itt. 😄 Am. tuti ez lesz.