Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JohnnyNapalm
#21376
nem kell perelni, biztos hogy pénzt kap érte és direkt van így berendezve<#nezze>

tommygear
#21375
HOGY NÉZ EZ KI
Tyler1
#21374
hoopp háttérben Petõfi Sándor verses kötet, reklám!!! megyek perelni jazertéelt<#hehe>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#21373
kefélném
rooney8
#21372
nekem se jó<#fejvakaras><#idiota>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

DeerHunter01
#21371
ménemmegyavidejóó?<#idiota><#idiota><#idiota>

\"Erről van szó!\"

#21370
Thaison
#21369
😄😄 sunáznám 😄

PrisonMan
#21368
Polgármestered!

hungary27
#21367
vót vót
N o N a m e
#21366
Lehet ha vótmá, de én most akadtam rá: http://www.rtlklub.hu/video/77451
tommygear
#21365
lófaszt cigány az
#21364
igen a sorozatban lehet hogy roma neve van, de a nõ az nem az és elvileg nem is magyar származású úgyhogy ne kell itt a rasszizm
jah és bárki bármit mond megkapná😄
Szolnokboy1
#21363
balogh more!!!

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#21362
miért cigány?😮
#21361
cigányevagy?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tyler1
#21360
sóhajtozós cigány

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#21359
akkor már nóra 😄
Betyárkörte
#21358
limperatore
#21357
igazán szép izraelita 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

tommygear
#21356
<#eljen>
#21355
na meg is van
#21354
-.-
#21353
mindenki tudja, hogy ez mind te vagy: stonesour = stonesour2 = iowa19
szavad nincs itt az sg-n, ennyi büntiponttal és bannal...
tommygear
#21352
tapsot érdemelsz
tommygear
#21351
mér szar??
be kell tenni mindkettõt és jó lesz
vagy am sztem proxyról írkál ez a majom azért nem jó
#21350
téged pedig már jelentettelek a modiknak.
#21349
szar a script, küldj másikat
#21348
Ha banoltok, jogtalanul banoltok!
tommygear
#21347
kussolj inkább
#21346
Nem alreg vagyok, értsétek már meg! Könyörgöm...
#21345
pill és mindhárom regét banolom, csak kéne a script, mert már nincs meg
tommygear
#21344
stonesour = stonesour2 = iowa19
gumit tette tönkre múlthéten vagyis próbálta a szerencsétlen de permbanolták 😄D
#21343
kinek vagy az alregje?😊
tommygear
#21342
geo majd tiltsd már ki a topikból ezt a nyomorékot
kössz
#21341
Buta vagy<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>
tommygear
#21340
miért?
attól mert te buzikról álmodsz nekem még van életem 😊
#21339
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF URISTEN!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kajak nincs életed

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

Tyler1
#21338
Magyar Bisztróvezetõképzõ Fõiskola<#banplz>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#21337
tommygear
#21336
<#ravasz1>
Szolnokboy1
#21335
remélem beálltál közéjük. <#nevetes1>

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

tommygear
#21334
<#hehe>
desigo
#21333
még mindig jobb mint ha Géza,Miki meg Lacival lett volna ugyanez <#hehe>
#21332
:ASDASDASDASD
tommygear
#21331
lol azt álmodtam kinga linda meg vanda egy zuhanyzó alatt leszbizett
_AS😄?AS😄?ASD?AS:?DAS:?D:ASDS
davidka003
#21330
De utáltam buzimisit.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

tommygear
#21329
tommygear
#21328
vótmáááá
Tyler1
#21327
vótvótvót

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.